44
  • 44 43:06
    Pitbulls

FAT PIPE Traverza Chodov - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 6:4
branky: 3. Michal Pěkný, 11. Jan Trejtnar, 29. Michal Pěkný, 31. Michal Pěkný, 35. Tobiáš Bednář, 43. Michal Pěkný - 8. Tomáš Humpolák, 15. Tomáš Humpolák, 27. Nikola Roušavý, 38. Nikola Roušavý; rozhodčí: Jiří Kalcovský - Tomáš Třešňák; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Vít Maurenc ? - Michael Pilch ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 3:1
44:15 Hosté ve snaze srovnat odvolávají gólmana a jdou do hry v 6.
43:06 Timeout FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
42:05 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 6:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #92 Michal Pěkný bez asistence (6:4)
41:18 Vyloučen hráč #86 Martin Švanda družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za vražení zády
37:58 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 5:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #77 Nikola Roušavý bez asistence (5:4)
37:40 Le Xuan zkouší brankáře domácích, ale gól nechce padnout.
34:15 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 5:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #77 Tobiáš Bednář, asistoval #86 Martin Švanda (5:3)
33:42 Vyloučen hráč #65 Tomáš Humpolák družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za vražení zády
30:52 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 4:3
28:17 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #92 Michal Pěkný, asistoval #23 Martin Cintl (3:3)
27:44 Vyloučen hráč #44 Matouš Banasinský družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za vražení zády
26:36 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 2:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #77 Nikola Roušavý, asistoval #44 Matouš Banasinský (2:3)
20:50 Hra opět pokračuje vyrovnaně, bez výrazné dominance jednoho z týmů.
14:56 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 2:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #65 Tomáš Humpolák bez asistence (2:2)
10:51 Tým FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil gól z volného úderu.
10:50 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #32 Jan Trejtnar bez asistence (2:1)
09:40 Po vyrovnání hra opět pokračuje tlakem a nadějnými šancemi obou stran.
07:45 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #65 Tomáš Humpolák, asistoval #84 Martin Hendrych (1:1)
06:26 Žlutá síla Martina Le Xuana bohužel k proměně nadějné střely v gól nestačila.
04:40 Po brance domácích utkání pokračuje vyrovnaným tlakem obou soupeřících týmů.
02:46 GÓL FAT PIPE Traverza Chodov! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #92 Michal Pěkný, asistoval #9 David Denemark (1:0)
01:20 Hosté jsou na začátku utkání pod tlakem Chodova.