• 44 43:49
    3:2
    ()

TJ Sokol Královské Vinohrady B - TJ Sokol Nové Strašecí 3:2
branky: 1. Kateřina Holubová, 7. Petra Batíková, 44. Petra Batíková - 1. Nina Schumannová, 30. Eliška Matějková; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Zuzana Pokutová ? - Veronika Třísková ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:0
43:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #71 Petra Batíková bez asistence (3:2)
40:28 Vyloučen hráč #90 Kateřina Holubová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře
29:16 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #9 Eliška Matějková, asistoval #6 Kristýna Kleknerová (2:2)
17:53 Vyloučen hráč #29 Zuzana Mochanová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání
06:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #71 Petra Batíková, asistoval #21 Anna Javorská (2:1)
00:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #90 Kateřina Holubová, asistoval #47 Lenka Hrdinová (1:1)
00:10 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Nina Schumannová, asistoval #7 Zuzana Tučková (0:1)