• 45 44:09
    2
    Barbora SÁDKOVÁ

Ivanti Tigers Jižní Město B - FbŠ Bohemians B 5:7
branky: 1. Daniela Kvasková, 15. Petra Mikešová, 16. Karolína Vondráčková, 27. Karolína Vondráčková, 38. Petra Mikešová - 4. Jarmila Maděrová, 5. Petra Hradečná, 17. Eliška Reischlová, 18. Eliška Reischlová, 26. Kateřina Tichá, 30. Eliška Reischlová, 36. Eliška Reischlová; rozhodčí: Dominik Dolejš - Hynek Mošna; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Federica Skuhravá 25 - Štěpánka Neumanová 18; po třetinách: 2:2, 2:4, 1:1
44:59 střely: Domací 6; hosté 6
44:59 Zápas skončil překvapivým, leč zaslouženým výsledkem. Bohemka si vyšlápla na vedoucí tým ligy, ale po větší část zápasu měla více ze hry a výsledek je tedy zasloužený
44:10 Tým Tigers si vzal time-out. Mají poslední minutu na 2 goly. Bohužel možný zvrat zápasu překazilo vyloučení
44:09 Vyloučen hráč #12 Barbora Sádková družstva Ivanti Tigers Jižní Město B na 2 minuty za blokování florbalky
43:57 Timeout Ivanti Tigers Jižní Město B
43:30 A další krásná akce Bohemky zahájená již na polovině, přesné, prudké přihrávky. A střela opět skončila v náručí brankařky
40:53 Hra přerušena, hráčka Bohemians po zásahu loktem zůstala ležet na zemi
40:00 Tým Tigers je nyní střelecky aktivnější
37:16 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město B! 5:7
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil #16 Petra Mikešová, asistoval #66 Martina Skořepová (5:7)
37:16 Krásná individuální akce kapitánky Bohemky od vlastní branky přes celé hřiště skončila přímo v břiše golmanky domacích. A opět se potvrdilo rčeni: nedaš-dostaneš. Tigers nezaváhalo při protiútoku
36:05 Rozhodčí se nedokáží shodnout, kdo zahrál aut, tak je bule za brankou Bohemky
35:55 Prudká přihrávka kapitánky Bohemky byla bolestivě zablokována nastřelenou hráčkou Tigers
35:45 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:7
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #23 Eliška Reischlová, asistoval #25 Jarmila Maděrová (4:7)
35:15 Zašlápnutý balonek na chvíli přerušil hru. hráčka Tigers nedočkavě zahájila buly bez pokynu rozhodčího.
34:25 Zdravíme fanoušky Bohemky u Myšáka
33:40 Tiger mají o 5 hráček méně, ale není to na hřišti vůbec vidět. Běhají chvílemi i ve větším tempu, než pruhovaní
32:50 Krásná útočná akce Bohemky, zakončená přesným umístěním brankářce do břicha.
31:30 Vstup do třetiny zvládla Bohemka lépe, než předchozí dvě třetiny.
30:01 Jsme zvědaví, co přinese třetí třetina. Vydrží Bohemka svůj tlak, nebo poleví a dá Tigers šanci na vyrovnání?
29:59 střely: domácí 9; hosté 16
29:28 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:6
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #23 Eliška Reischlová, asistoval #94 Adéla Bočanová (4:6)
29:28 Tato třetina je na střely opravdu bohatá. Z brankařky Tigers není cítit jistota a Bohemka využívá volný úder ke zvýšení náskoku o dva goly
26:37 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město B! 4:5
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil #80 Karolína Vondráčková bez asistence (4:5)
26:15 Míček se teď kutálel u branky TIgers, Bohemka nevyužila zaváhání brankařky. A soupeř na to hned reagoval brankou Teď se potvrdilo rčeni: nedáš - dostaneš.
25:53 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #17 Kateřina Tichá, asistoval #94 Adéla Bočanová (3:5)
23:25 Opravdu pěkný florbal, hra se přelévá ze strany na stranu, téměř bez přerušení
21:20 Bohemka se dostává často do šancí, ale pouze každá třetí střela třefí bránu. Tigers jsou na to podobně, i když nemají tolik střeleckých příležitostí
17:55 a máme tu další branku od Bohemky, důraz se vyplácí.
17:53 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:4
17:40 Oba týmy hrají hezký florbal, je to pěkná podívaná. Bohemka tlačí, Tigers dokáži rychle přejít do protiútoku
16:10 Bohemka nezaváhala a skutečně krátce po zahájení přesilové hry dává vyrovnávací gol
16:09 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:3
15:40 Neodovoleným zákrokem hráčky Tigers má Bohemka šanci na vyrovnání v přesilové hře
15:20 Vyloučen hráč #5 Tereza Sládková družstva Ivanti Tigers Jižní Město B na 2 minuty za blokování florbalky
15:20 Tigers zahájili druhou třetinu rychlým golem v 10. vteřině, stejně jako na začátku utkání
15:10 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město B! 3:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil #80 Karolína Vondráčková, asistoval #59 Ivana Hyršlová (3:2)
14:59 střely: domácí 8; hosté 10
14:28 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město B! 2:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil #16 Petra Mikešová, asistoval #27 Daniela Kvasková (2:2)
10:12 Vyloučen hráč #59 Ivana Hyršlová družstva Ivanti Tigers Jižní Město B na 2 minuty za sekání
04:19 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #85 Petra Hradečná, asistoval #79 Petra Wasková (1:2)
03:10 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #25 Jarmila Maděrová, asistoval #31 Pavla Theodosisová (1:1)
00:18 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město B! 1:0
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město B vstřelil #27 Daniela Kvasková bez asistence (1:0)