0

0

0.

ACEMA Sparta Praha - Wizards DDM Praha 10 3:4pn
branky: 13. Martina Kašpárková, 22. Natálie Jirková, 45. Natálie Jirková - 12. Dana Ujková, 19. Leona Lahoda, 29. Michaela Lachová, N Michaela Lachová; rozhodčí: Dominik Dolejš - Hynek Mošna; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Štěpánka Rohlíčková ? - Daniela Szatmari ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:0, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #84 Michaela Doležalová Hrubá , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč #8 Dana Ujková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #99 Natálie Jirková a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč #22 Michaela Lachová a vstřelil rozhodující gól (3:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč #7 Laura-Elena Voštiarová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč #28 Leona Lahoda a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
44:21 GÓL ACEMA Sparta Praha ! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #78 Hana Miková (3:3)
40:46 Vyloučen hráč #77 Andrea Suchánková družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
38:34 Vyloučen hráč #22 Michaela Lachová družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky
28:10 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Michaela Lachová, asistoval #88 Tereza Bastlová (2:3)
21:31 GÓL ACEMA Sparta Praha ! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #84 Michaela Doležalová Hrubá (2:2)
18:51 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #28 Leona Lahoda, asistoval #88 Tereza Bastlová (1:2)
12:36 GÓL ACEMA Sparta Praha ! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #33 Martina Kašpárková, asistoval #84 Michaela Doležalová Hrubá (1:1)
11:47 GÓL Wizards DDM Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #8 Dana Ujková, asistoval #88 Tereza Bastlová (0:1)