2:8
    Blanka PROCHÁZKOVÁ
    (Mlejnková)

SK Florbal Benešov - FBC Liberec 2:8
branky: 26. Denisa Kárníková, 32. Monika Hašková - 7. Michaela Mlejnková, 10. Natálie Jirková, 29. Michaela Mlejnková, 39. Martina Dostalíková, 43. Dominika Plichtová, 56. Michaela Mlejnková, 59. Veronika Ljachová, 60. Blanka Procházková; rozhodčí: Jan Šubrt - Ondřej Benačan; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Jitka Morávková ? - Marcela Velzelová ?; po třetinách: 0:2, 2:2, 0:4
60:00 Komentář trenéra domácích Pavly Novotné: Děkujeme soupeřům za krásnou hru a přejeme štěstí do ligy. Gratulujeme k vítězství a postupu do 3. kola.
60:00 Komentář trenéra FBC Liberec Martiny Procházkové: Jsme rády, že si s Benešovem mohly zahrát i holky, které nejsou běžně tolik využívané a své role se zhostily výtečně.
59:58 GÓL FBC Liberec! 2:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #72 Blanka Procházková, asistoval #66 Michaela Mlejnková (2:8)
59:23 Vyloučen hráč #44 Natálie Maříková družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
59:23 Poslední minuta utkání byla zpestřena vyloučením domácích.
59:00 Probíhá poslední minuta utkání.
58:53 Timeout FBC Liberec
58:53 GÓL FBC Liberec! 2:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #24 Veronika Ljachová, asistoval #99 Natálie Jirková (2:7)
55:57 GÓL FBC Liberec! 2:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #2 Martina Dostalíková (2:6)
55:02 Liberec má dnes v bráně zamčeno. Štěpánová předvádí skvělé výkony.
54:14 Domácí začínají tlačit a bojují zuby, nehty.
52:46 Snová(z říše snů) přihrávka Moniky Haškové nebyla proměněna ve prospěch domácích.
52:32 Kalinová skvěle zablokovala střelu hostů.
52:01 Timeout SK Florbal Benešov
51:31 Barková se ocitla sama před brankou soupeře, ale trefila jen brankářku.
48:32 Brankářka domácího týmu dnes předvádí skvělé zákroky
46:15 Domácí se teď dostaly pod tlak, ale naštěstí zareagovaly včas.
42:34 Náš nezadaný zdravotník právě pomohl už třetí hráčce v řade. Skvěle!
42:18 GÓL FBC Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Dominika Plichtová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (2:5)
42:07 Liberec si teď pohrál s Benešovem a stav zvýšil na 5:2.
40:12 Domácí do třetí třetiny vstoupil správnou nohou a hned po buly střílí na bránu.
38:57 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #2 Martina Dostalíková, asistoval #17 Dominika Plichtová (2:4)
38:01 Zdravotník Kellen obstřikuje kotník liberecké hráčky
37:24 Tým hostů i po nepřesných střelách stále drží míček na svých florbalkách.
35:13 Hráčka a zároveň trenérka Lenka Barková sólem přes celé hřiště těsně míjí branku Liberce.
33:20 Benešov vytváří skvělý tlak na Liberec.
32:50 Benešov čeká s rozehrávkou.
31:51 GÓL SK Florbal Benešov! 2:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #6 Monika Hašková bez asistence (2:3)
31:51 Monika Hašková využila ztráty Liberce, nasadila bleskové boty a nádhernou střelou dala gól.
30:52 Natálie Maříková vybojovala dobrou pozici pro Benešov na útočné polovině.
29:46 První pětka Liberce dává Benešovu opravdu zabrat.
28:11 GÓL FBC Liberec! 1:3
26:12 Výborný obranný zákrok Natálie Maříkové.
25:04 GÓL SK Florbal Benešov! 1:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #5 Denisa Kárníková bez asistence (1:2)
25:04 Denisa Fischerová odebrala míček na půlce, udělala tři rychlé kroky a vymetla pravou šibenici.
23:23 Pavla Dvořáková proběhla celé hřiště a dostala se do zakončení, ale brankářka na její střelu stihla zareagovat.
20:20 Liberec rozehrává v nebezpečné situaci.
19:53 V závěru 1.části Benešov měl průnik 2 na 1, ale bohužel tuto šanci neproměnil.
17:17 Benešov má standardní situaci na velkém brankovišti soupeře.
17:14 Benešov rozehrává z poloviny hřiště.
13:32 Zdravotník měl svůj první zásah, kdy hráčku z hostujícího týmu trefily florbalkou do krku.
13:28 Benešov měl velkou příležitost vstřelit branku, ale netrefily zařízení.
13:09 Skvělý zákrok domácí brankářky.
12:03 Domácí tým uklidňuje hru za bránou.
11:00 Benešov na chvíli tlačí Liberec.
09:06 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #7 Martina Lerchová (0:2)
09:06 Po chybné obraně domácích si hosté připisují další branku.
06:17 GÓL FBC Liberec! 0:1
06:17 Po zajímavé souhře Mlejnková a Dostalíková tato akce končí gólem pro tým hostí.
04:13 Benešov se nemůže dostat ze své obranné poloviny.
02:21 Benešov drží krok s extraligovou třídou.
00:01 Úvodní buly vyhrává domácí tým.