• 60 59:19
    2
    Tomáš ODLOŽILÍK

FK Slovan J.Hradec - 1. FbK Tábor 5:8
branky: 11. Jakub Mrkvička, 15. Vojtěch Koutný, 21. Michal Hřebíček, 40. Ondřej Šimek, 47. Michal Hřebíček - 11. Petr Kutner, 19. Petr Kutner, 26. Miroslav Klípa, 28. Marek Janovský, 34. Petr Kutner, 39. Marek Janovský, 44. Andrej Janda, 56. Miroslav Klípa; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Adam Hofhansl; vyloučení: 8:4; využití: 1:3; diváků: 78; zásahy brankářů: Petr Toman ? - Miroslav Bouška ?; po třetinách: 2:2, 2:4, 1:2
59:49 Vyloučen hráč #17 Jakub Florek družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za nesportovní chování
59:19 Vyloučen hráč #7 Marcel Šuranský družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
59:19 Vyloučen hráč #81 Tomáš Odložilík družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost
58:07 Timeout 1. FbK Tábor
58:07 Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:42 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Koutný družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
56:25 Zápas se blíží do finiše a vítězství jsou o poznání blíž hosté z Tábora. Slovan se ale nevzdává, palubovka pěkně duní - tempo se zvvyšuje.
55:19 GÓL 1. FbK Tábor! 5:8
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #3 Miroslav Klípa, asistoval #16 Marek Jakšič (5:8)
54:12 Vyloučen hráč #6 Karel Matějka družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
46:56 GÓL FK Slovan J.Hradec! 5:7
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #5 Kryštof Ille (5:7)
44:00 Slované sice ubránili trochu přísné vyloučení Hřebíčka, ale vzápětí inkasují sedmou branku. Na zvrat zbývá domácím něco málo přes 15 minut.
43:58 GÓL 1. FbK Tábor! 4:7
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #53 Andrej Janda, asistoval #55 Vítězslav Holub (4:7)
41:26 Vyloučen hráč #4 Michal Hřebíček družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
39:15 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:6
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil #34 Ondřej Šimek, asistoval #14 Jakub Tejnor (4:6)
38:31 Slované se nedohodli při střídání a před brankou nechali nekrytého Janovského, který zvyšuje na rozdíl tří branek.
38:30 GÓL 1. FbK Tábor! 3:6
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #90 Marek Janovský, asistoval #10 Pavel Korbel (3:6)
35:11 Vyloučen hráč #4 Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře
33:29 Přesilovkou brankou kompletuje kapitán hostů Kutner hattrick. Janovský ho krosem našel u pravé tyče hradecké brány. Nechytatelné. A domácí si berou time-out.
33:28 Timeout Slovan J.Hradec
33:28 GÓL 1. FbK Tábor! 3:5
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #90 Marek Janovský (3:5)
32:38 Vyloučen hráč #4 Michal Hřebíček družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře
27:53 Hosté jdou poprvé v utkání do vedení. Janovský se z rohu dostal výběhem až před brankáře Tomana a zakončil přesně.
27:52 GÓL 1. FbK Tábor! 3:4
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #90 Marek Janovský, asistoval #9 Miroslav Hloušek (3:4)
25:23 GÓL 1. FbK Tábor! 3:3
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #3 Miroslav Klípa, asistoval #11 Petr Kutner (3:3)
23:24 Ondřej Šimek neubrzdil své cvičky a ač nechtěně, sestřelil hostujícího brankáře, který je mírně otřesen. Doufejme, že bude moci zanedlouho pokračovat ve hře.
23:23 Vyloučen hráč #34 Ondřej Šimek družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:43 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:2
18:57 GÓL 1. FbK Tábor! 2:2
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner bez asistence (2:2)
17:47 Vyloučen hráč #4 Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:18 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:1
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný bez asistence (2:1)
12:15 Dlouho vedení domácím, kteří udeřili v přesilovce, nevydrželo. Standardní situaci z velkého brankoviště vyřešil Kutner jak nejlépe mohl - propálil vše co mu stálo v cestě.
10:54 GÓL 1. FbK Tábor! 1:1
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil #11 Petr Kutner, asistoval #8 David Vodrážka (1:1)
10:07 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:0
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil #8 Jakub Mrkvička, asistoval #4 Michal Hřebíček (1:0)
08:33 Vyloučen hráč #8 David Vodrážka družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za bránění ve hře
07:58 Šimek dostal žabičku za obranu, ale byl už příliš blízko brankáře a míček nemile poskakoval, takže bohužel gólově nezakončil.
04:11 V probíhající 5. minutě má Slovan více ze hry a Táboru půjčuje míček jen sporadicky.
00:01 Vážení příznivci florbalu, vítejte u on-line přenosu z města nad Vajgarem. Nástup, line-upy a může se jít hrát.