4:12
    Jiří RASZKA
    (Papaj)

FbC Coyotes Jablunkov - 1. FBK Eagles Orlová 4:12
branky: 4. Pavel Suszka, 12. Zdeněk Letovanec, 54. Jan Izaiáš, 60. Jiří Raszka - 14. Denis Smilovský, 16. Adam Kučera, 28. Marián Antoszyk, 29. Adam Kučera, 32. Jakub Závoda, 33. Tomáš Přeček, 33. Filip Konkolský, 35. Jakub Závoda, 39. Radek Jantoš, 50. Denis Smilovský, 50. Marián Antoszyk, 55. Adam Kučera; rozhodčí: Dominik Pustówka - Dalibor Jekielek; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Pavel Kovář ? - Filip Kloza ?; po třetinách: 2:2, 0:7, 2:3
59:59 Děkujeme rozhodčím soupeřům a divákům.
59:41 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 4:12
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #25 Jiří Raszka, asistoval #91 Michal Papaj (4:12)
54:39 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:12
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera bez asistence (3:12)
53:53 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 3:11
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #6 Jan Izaiáš, asistoval #32 Michal Bocek (3:11)
49:10 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:11
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #9 Marián Antoszyk bez asistence (2:11)
49:03 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:10
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #5 Denis Smilovský, asistoval #4 Jan Lukáš (2:10)
46:43 Vyloučen hráč #3 Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
42:45 Vyloučen hráč #27 Zdeněk Letovanec družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání
38:16 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:9
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #7 Radek Jantoš bez asistence (2:9)
34:37 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:8
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #66 Jakub Závoda, asistoval #7 Radek Jantoš (2:8)
33:35 Vyloučen hráč #32 Michal Bocek družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání
32:48 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:7
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #13 Filip Konkolský bez asistence (2:7)
32:02 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #15 Tomáš Přeček, asistoval #10 Filip Cihlář (2:6)
31:17 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:5
29:41 Vyloučen hráč #25 Jiří Raszka družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za blokování florbalky
28:00 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #13 Filip Konkolský (2:4)
27:41 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #9 Marián Antoszyk, asistoval #7 Radek Jantoš (2:3)
19:30 Vyloučen hráč #21 Jiří Sikora družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:29 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:2
13:10 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #5 Denis Smilovský, asistoval #11 Josef Zbořil (2:1)
11:19 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 2:0
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #27 Zdeněk Letovanec bez asistence (2:0)
06:00 Orlovští zatlačili domáci ve svém pásmu a výsledkem bylly z toho dva zákroky domácího golmana.
03:39 GÓL FbC Coyotes Jablunkov! 1:0
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #17 Pavel Suszka, asistoval #3 Zdeněk Havlíček (1:0)
03:39 Nádherná střela Suszky do pravého horního rohu
02:45 Hrá se přelévá ze strany na stranu , vice ze hry mají ovšem Orlovští
00:30 V úvodu se hra odehrává před domácí brankou
00:00 Dobrý den , vážení čtenáři .Vítám vás u dnešního online přenosu v rámci 2. kola Poháru České pojišťovny. Dnešními soupeři jsou FBC Coyotes Jablunkov a 1. FBK Eagles Orlová