9:6
    Petr TORMA
    (Budek)

Florbalová škola Plzeň - FbC Plzeň 9:6
branky: 9. Ondřej Budek, 17. Ondřej Budek, 19. Matěj Surák, 20. Matěj Surák, 22. Ondřej Budek, 44. Matěj Surák, 49. Vlastimil Buchta, 55. Vlastimil Buchta, 60. Petr Torma - 12. Petr Hoferek, 25. Filip Rybnikár, 35. Matěj Vošta, 43. Filip Rybnikár, 58. Vojtěch Lapuník, 59. Filip Rybnikár; rozhodčí: Václav John - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Daniel Mayer ? - Pavel Plešák ?; po třetinách: 4:1, 1:2, 4:3
60:00 Komentář trenéra domácích Romana Suráka: Draatický zápas, kterým |derby bývají. Zbytečně jsme si za statvu 5:1 zkomplikovali podařený vývoj zápasu. Děkuji soupeři a našim hráčům. Těšíme se na dalšího soupeře.
59:50 GÓL Florbalová škola Plzeň! 9:6
Branku družstva Gorily Plzeň vstřelil #29 Petr Torma, asistoval #11 Ondřej Budek (9:6)
58:55 GÓL FbC Plzeň! 8:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #26 Filip Rybnikár, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (8:6)
58:19 Vyloučen hráč #62 Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:08 GÓL FbC Plzeň! 8:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Vojtěch Lapuník z trestného střílení (8:5)
54:38 Timeout FbC Plzeň
54:38 GÓL Florbalová škola Plzeň! 8:4
Branku družstva Gorily Plzeň vstřelil #19 Vlastimil Buchta, asistoval #71 Jakub Vandák (8:4)
50:16 Vyloučen hráč #16 Radek Calta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
48:27 GÓL Florbalová škola Plzeň! 7:4
Branku družstva Gorily Plzeň vstřelil #19 Vlastimil Buchta, asistoval #28 Tomáš Janouškovec (7:4)
43:48 GÓL Florbalová škola Plzeň! 6:4
Branku družstva Gorily Plzeň vstřelil #97 Matěj Surák, asistoval #11 Ondřej Budek (6:4)
42:34 GÓL FbC Plzeň! 5:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #26 Filip Rybnikár, asistoval #60 Paul Válka (5:4)
34:37 GÓL FbC Plzeň! 5:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta bez asistence (5:3)
26:25 Vyloučen hráč #50 Daniel Mayer družstva Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
24:13 GÓL FbC Plzeň! 5:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #26 Filip Rybnikár, asistoval #70 Tomáš Němeček (5:2)
21:47 GÓL Florbalová škola Plzeň! 5:1
Branku družstva Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #97 Matěj Surák (5:1)
19:44 GÓL Florbalová škola Plzeň! 4:1
18:25 GÓL Florbalová škola Plzeň! 3:1
16:19 GÓL Florbalová škola Plzeň! 2:1
14:00 Vyloučen hráč #84 Pavel Stuš družstva Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
11:15 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #93 Petr Hoferek, asistoval #6 Jan Vokáč (1:1)
08:46 Vyloučen hráč #10 Jiří Trnka družstva Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
08:45 GÓL Florbalová škola Plzeň! 1:0
Branku družstva Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #29 Petr Torma (1:0)