• 60 59:33
    2
    Jan LUKÁŠ

FBC ORCA KRNOV - 1. FBK Eagles Orlová 8:3
branky: 6. Jan Hlaváček, 28. Jaromír Filip, 32. Ondřej Miškov, 40. Dominik Novák, 47. Jaromír Filip, 49. Jan Šulavík, 50. Jan Hlaváček, 58. Jaromír Filip - 9. Jiří Šrámek, 22. Lukáš Louda, 42. Denis Smilovský; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Jan Gawryš Piško; vyloučení: 6 + Jaromír Filip 5:5; využití: 1:2; diváků: 67; zásahy brankářů: Ondřej Láryš 13 - Michal Klučár 17; po třetinách: 1:1, 3:1, 4:1
59:33 Vyloučen hráč #4 Jan Lukáš družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
59:33 Vyloučen hráč #22 Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost
58:43 Vyloučen hráč #87 Jiří Planý družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
57:55 Vyloučen hráč #31 Jan Šulavík družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost
57:46 GÓL FBC ORCA KRNOV! 8:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (8:3)
56:27 Timeout 1. FBK Eagles Orlová
49:39 GÓL FBC ORCA KRNOV! 7:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #11 Jan Hlaváček, asistoval #22 Ondřej Miškov (7:3)
48:16 GÓL FBC ORCA KRNOV! 6:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #31 Jan Šulavík, asistoval #22 Ondřej Miškov (6:3)
48:01 Vyloučen hráč #11 Josef Zbořil družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
46:28 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #11 Jan Hlaváček (5:3)
41:22 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #5 Denis Smilovský, asistoval #32 Lukáš Louda (4:3)
40:00 Komentář trenéra hostů: Zápas rozhodly naše fatální osobní chyby. Gratulujeme soupeři.
40:00 Komentář trenéra domácích. Dnes výborný výkon do obrany, který rozhodl utkání. Škoda zbytečných vyloučení. Děkuji soupeři, rozhodčím a fanouškům.
39:33 Vyloučen hráč #91 Jaromír Filip družstva FBC ORCA KRNOV na 5 minuty za hrubost
39:01 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #78 Dominik Novák, asistoval #48 David Musil (4:2)
35:04 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:58 Vyloučen hráč #5 Denis Smilovský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
31:33 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #48 David Musil (3:2)
31:11 Vyloučen hráč #44 Adam Juřina družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
27:41 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:2
21:39 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #32 Lukáš Louda, asistoval #5 Denis Smilovský (1:2)
21:13 Vyloučen hráč #48 David Musil družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za špatné střídání
18:29 Vyloučen hráč #9 Marián Antoszyk družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování florbalky
08:11 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #89 Jiří Šrámek, asistoval #2 Michal Kříž (1:1)
05:48 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:0