7:6
    Ivan ZAJÍC
    (Zubek)

Florbal Vsetín - FBC Letka 7:6p
branky: 1. Ivan Zajíc, 6. Tomáš Březík, 6. Jakub Húšť, 7. Tomáš Zubek, 16. Ivan Zajíc, 30. Patrik Seevald, 61. Ivan Zajíc - 8. Radim Kahánek, 29. Petr Pavlík, 43. Radim Kahánek, 54. Tomáš Lokša, 56. Lukáš Toman, 58. Jan Nekula; rozhodčí: Adam Hollósy - Pavel Rýznar; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 165; zásahy brankářů: Martin Pinďák ? - Martin Hrabáček ?; po třetinách: 5:1, 1:1, 0:4, 1:0
70:00 Ukončení prodloužení
60:29 GÓL Florbal Vsetín! 7:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #63 Tomáš Zubek (7:6)
60:29 Komentář trenéra domácích: Díky dobrému vstupu do utkání jsme si vytvořili náskok a po celou dobu utkání jsme chtěli hrát a zvítězit, ikdyž soupeř vyrovnal, věřili jsme, že dokážeme vyhrát. Děkuji dívákům za domácí kulisu a soupeři za utkání. Přeji šťastnou cestu domů.
60:29 Komentář trenéra hostů: Gratulujeme domácím k zaslouženému vítězství, byť to nakonec překvapivě mohlo skončit naopak. Ale to bychom si snad ani nezasloužili. Přejeme hodně šťestí v dalších zápasech.
60:29 Zajíc vstřeluje branku po asistenci Zubka. Touhle střelou posílají kluci Vsetín do dalšího kola. Gratulujeme!
59:59 Dnešní zápas jde do prodloužení..
57:36 GÓL FBC Letka! 6:6
Branku družstva FBC Letka vstřelil #13 Jan Nekula, asistoval #16 Martin Kopp (6:6)
57:36 Je vyrovnáno! Drama ke konci zápasu, které probudilo k životu i fanoušky.
57:22 Timeout FBC Letka
57:18 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
57:18 Máme tu příležitost na vyrovnání. Letka si zahraje přesilovou hru po faulu Tomáše Březíka.
56:58 Zajíc po výběhu z rohu trefuje pouze masku golmana.
55:54 GÓL FBC Letka! 6:5
Branku družstva FBC Letka vstřelil #11 Lukáš Toman, asistoval #71 Martin Krupa (6:5)
55:54 Po odloženém vyloučení vstřeluje branku hráč s číslem 11 Lukáše Toman. Letka se dostává zpět do zápasu!
55:30 K dnešnímu utkání přihlíží 165 diváků. Děkujeme!
53:54 GÓL FBC Letka! 6:4
Branku družstva FBC Letka vstřelil #8 Tomáš Lokša, asistoval #90 Petr Pavlík (6:4)
53:54 Lokša po asistenci Pavlíka snižuje na 6:4.
52:48 Vyloučen hráč #10 Robin Macek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
52:48 Vyloučen hráč #17 Ivo Dohnal družstva FBC Letka na 2 minuty za hrubost
52:34 Mackovi to tam skoro spadlo.
51:35 Lokša a jeho zajímavá teč, po které míček proletěl těsně nad bránou Pinďáka.
50:10 Pavlíkovi se motá míček pod nohy, dnes nemá svůj den.
48:48 Letka vyčkává na svou příležitost.
45:54 Ups, srážka.
45:10 Letka ostřeluje vsetínské hráče. Střely se vsetíňákům daří blokovat.
42:55 GÓL FBC Letka! 6:3
Branku družstva FBC Letka vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #13 Jan Nekula (6:3)
42:55 Kahánek využívá přesilovou hru a snižuje na 6:3.
42:10 Macek unikl v oslabení a pokusil se ohrozit brankáře hostů.
41:00 Hostům se daří napadat a získávají balónek. Dostávají se do 100% šance,ale tu vykryl Novosad na zemi. A půjde si odsedět dvouminutový trest.
40:01 Úvodní buly vyhrává Vsetín a kombinuje na své polovině.
39:30 Dohnal netrefuje.
38:38 Žůrek přestřeluje.
31:28 Kahánek netrefuje branku.
29:11 GÓL Florbal Vsetín! 6:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Patrik Seevald, asistoval #10 Robin Macek (6:2)
29:11 Patrik Seevald z poloviny hřiště prostřelil vše co mu v cestě stálo. Zvyšuje na 6:2.
28:12 GÓL FBC Letka! 5:2
Branku družstva FBC Letka vstřelil #90 Petr Pavlík bez asistence (5:2)
28:12 Letka snižuje po bekendové dorážce Pavlíka.
27:45 Parádní zákrok Pinďáka!
27:30 Adámek zachytil rozehrávku hostů, ale ke střele se nedostal.
24:50 Tomáš Novosad a jeho únik z obrany, který zakončil střelou po zemi.
23:30 Tvrdý souboj u mantinelu. Hra se začíná přiostřovat.
21:12 FBC Letka zahájila další část zápasu vysokým napadáním. Vsetín má jistě natrénováno a tuhle situaci zvládá velmi dobře.
20:32 A máme tu první střelu 2.třetiny! Branku hostů ohrozil zajímavou střelou Patrik Seevald.
20:00 Produktivita domácího týmu a neproměněné šance hostů nám udávají po 1.třetině skóre 5:1. Uvidíme, co nám přinese 2.třetina, jestli se zvýší brankový příděl Vsetína nebo se probudí střelecká muška hostí.
17:53 Hosté kombinují na útočné polovině, ale zatím bez vstřelené branky.
17:30 Vyloučen hráč #13 Ivan Zajíc družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:49 Hostující tým aktivně napadá domácí.
15:16 GÓL Florbal Vsetín! 5:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #16 Tomáš Březík (5:1)
15:16 Krásná nahrávka Březíka na Zajíce! Domácí po krásné kombinaci zvyšují na 5:1.
13:20 FBC Letka uzavřela domácí tým na jejich polovině.
12:05 Trestné střílení družstva FBC Letka neproměnil #90 Petr Pavlík.
07:41 GÓL FBC Letka! 4:1
Branku družstva FBC Letka vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #90 Petr Pavlík (4:1)
06:06 GÓL Florbal Vsetín! 4:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #63 Tomáš Zubek, asistoval #16 Tomáš Březík (4:0)
05:59 GÓL Florbal Vsetín! 3:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Jakub Húšť, asistoval #96 Lukáš Adámek (3:0)
05:31 GÓL Florbal Vsetín! 2:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #54 Tomáš Horák (2:0)
00:47 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #6 Jakub Húšť (1:0)