• 52 51:05
    5:6
    (Petrmichl)

T.B.C. Králův Dvůr - DDQ Florbal Chomutov 5:6
branky: 24. Karel Horký, 25. David Konečný, 28. Matěj Kodl, 48. Patrik Svoboda, 52. David Konečný - 9. Erik Štěrba, 17. Ondřej Šarša, 32. Jakub Štěrba, 34. Ondřej Kopp, 40. Petr Pastor, 44. Jiří Šafařovský; rozhodčí: Martin Jirka - Jan Šubrt; vyloučení: 4:4; využití: 1:2; diváků: 102; zásahy brankářů: Martin Kohout 20 - Jan Štěpánek 22; po třetinách: 0:2, 3:3, 2:1
60:00 Komentář trenéra domácích Michala Kuberta: 2/2 Teďka to musíme přenést do národní ligy a nastartovat neporazitelnou mašinu. Děkujeme všem dívákům a pořadatelům a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra domácích Michala Kuberta: 1/2 K dnešnímu výkonu nemáme co vytknout, škoda obdržených branek ve druhé pasáži. V závěru nám chybělo štěstí, aby jsme zápas dotáhli do prodloužení. Soupeř nebyl kompletní a to bylo znát na jeho hře. Chci poděkovat ještě jednou svému týmu a takhle se bojuje za Královák!!!
60:00 Komentář asisteta trenéra hostí Davida Dyršmída: Přijeli jsme celkem s nestabilním kádrem a celou dobu na hřišti byla znát určitá míra nejistoty v některých momentech. Hra se pohybovala nahoru a dolů a pro oko diváka to byl velice zajímavý a napínavý zápas. Naši hráči se ale projevili opět jako jeden tým a sehráli kvalitní zápas. Soupeři děkujeme za kvalitní a napínavou hru.
60:00 Střely na bránu ve třetí třetině: T.B.C. Králův Dvůr - 7, Florbal Chomutov - 4.
59:00 Faitova střela ze středu sražena mimo.
58:30 T.B.C. to zkouší v šesti bez brankáře.
57:53 Nový měl teď tři příležitosti na vyrovnání stavu, ani jednu ale nedokázal využít.
56:47 Petrmichl se vymotal z rohu hřiště až před bránu, tam ale vystřelil pouze do připraveného Štěpánka.
56:08 Šafařovský na druhé straně míjí zařízení.
55:39 Svobodova raketa zabubnovala Štěpánkovi na masku.
55:18 Zdá se jakoby domácím hrajícím na dvě formace docházela šťáva. Hráči T.B.C. začínají být všude dříve.
54:55 Skvělý Uhřík odebral míček útočícímu Eriku Štěrbovi.
54:03 Střela Jakuba Štěrby sražena mimo hrací plochu.
53:30 Dnešní utkání zde v hale sleduje 102 diváků. Děkujeme.
53:05 Právě Král si nyní vytáhl míček ke střele, ta ale minula levou tyč Štěpánkovy brány.
52:19 Na hřišti se objevuje sedmý obránce domácích Jakub Král. A to na místě Marka Sluky.
51:52 Nový svým pasem našel před bránou nekrytého Fajta, ten ale skákavý míček netrefil.
51:05 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #46 David Konečný, asistoval #99 Jan Petrmichl (5:6)
51:05 Už je to jen o gól. David Konečný vystřelil z levé strany a ještě se dostal ke dvěma dorážkám. Ta druhá byla úspěšná.
50:08 Kohout si pokryl střelu Novotného z půlící čáry.
48:19 Děkujeme sudím, že nám nahlásili ve třetí části, že jeden hráč Chomutova hraje pod jiným číslem než je uvedeno v zápise. S touto informací teď můžeme nadále pracovat a podávat pravdivá fakta.
47:44 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:6
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #93 Patrik Svoboda, asistoval #57 Jonáš Vaculík (4:6)
47:44 Až teď. Svoboda vyfasoval příhru od Vaculíka a propál od pravého mantinelu vše co mu stálo v cestě.
47:26 T.B.C. si snaží v přesilovce vytvořit příležitost ke skórování, chomutovská obrana je k tomu ale příliš nepouští.
46:11 Vyloučen hráč #44 Ondřej Kopp družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
45:21 Hostům se teď v přesilovkách příliš nedaří kombinovat. Na konci té předchozí se jim ale přesto podařilo skórovat.
43:59 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #99 Jiří Šafařovský, asistoval #91 Vojtěch Semerád (3:6)
43:59 Vyloučen hráč #52 Patrik Kovářík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování
42:42 Chomutov zatím kombinuje nepřesně a domácí tak šetří čas z vyloučení Konečného.
42:09 Vyloučen hráč #46 David Konečný družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
40:42 Linc si vypracoval velmi dobrou střeleckou pozici na středu útočné poloviny Chomutova, střela mu ale tolik nesedla.
40:00 Domácí měli skvělý vstup do druhé části, když se jim povedlo otočit stav utkání a dostali se do vedení. Při chybách ve vlastních přesilovkách, ale dostali soupeře znovu na koně a ten znovu odskočil na rozdíl dvou gólů. Třetí perioda začne přibližně v 21:25.
40:00 Střely na bránu ve druhé třetině: T.B.C. Králův Dvůr - 14, Florbal Chomutov - 10.
39:04 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #78 Petr Pastor, asistoval #21 Adam Smetana (3:5)
39:04 Smetana předal míček Patru Pastorovi, jenž věděl co s ním udělat. Nasměroval ho pod horní tyč Kohoutovy brány a vsítil tak pátou branku chomutovských.
37:27 Nyní obrany obou týmů zafungovaly na sto procent a neviděli jsme tak žádné nebezpečnější zakončení.
35:55 Šaršova střela od poloviny hřiště se pouze odráží od zadního mantinelu.
34:45 Vaculík z pravé strany přestřelil bránu.
33:58 Kovářík zahrozil Štěpánkovi střelou, jež mířila mezi jeho nohy, chomutovský brankář ale ucpal tento prostor a míček chytil.
33:26 Horký na hranici velkého brankoviště přestřeluje.
33:01 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
33:01 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #44 Ondřej Kopp, asistoval #7 Ondřej Bejček (3:4)
33:01 Chomutov se dostává do vedení ve vlastním oslabení. Ondřej Bejček přihrál míček do běhu Ondřeji Koppovi, jenž střelou do horní části brány překonává Kohouta.
32:44 Vyloučen hráč #91 Vojtěch Semerád družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
31:54 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #78 Petr Pastor (3:3)
31:54 Velká chyba domácích při (ne)bránení vracejícího hráče z trestné lavice. Nikdo si nepohlídal konec přesilovky, Pastor vybídl Jakukba Štěrbu a ten střelou do levého horního rohu králodvorské brány znovu srovnává stav utkání.
31:31 Linc zaútočil v oslabení, jeho palbu ale kryje Kohout.
30:35 Štěpánek předvedl dva parádní zákroky, nejprvy se rychle přesunul proti střele Dvořáka, aby si následně poradil i s dorážkou Horkého.
29:51 Vyloučen hráč #19 Jakub Štěrba družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
29:07 Linc nyní pálil vedle. Poté zkoušel vystřelit i Novotný, ten ale svou ránou trefil jen Kohouta do přilby.
27:57 Timeout Florbal Chomutov
27:57 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #88 Matěj Kodl, asistoval #72 Jakub Uhřík (3:2)
27:57 Na Kodlovu střelu nad pravou nohu ale nedosáhl, a tak se Králův Dvůr poprvé v utkání ujímá vedení.
27:38 Další akce Votavy. Hostující hráči mu nestíhají, tentokrát ale proti střele domácího borce dobře zasáhl gólman Štěpánek.
26:47 Votava se vymotal od mantinelu přes dva hráče a proti jeho zakončení musel zasahovat Štěpánek pravou rukou.
26:16 Po dvou gólech T.B.C. teď útočili hosté, jejich hra ale nyní postrádá prvky přesnosti.
24:02 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:2
24:02 A už je to na plichtě! Petrmichl vybídl Konečného, jenž zpravé strany přehodil Štěpánkovo levé rameno a srovnává stav utkání.
23:41 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký bez asistence (1:2)
23:41 Karel Horký si sám vybojoval míček a pak i střelou tahem sám zakončil pod horní tyč soupeřovy brány. Parádní individuální akce domácího kapitána - 1:2.
22:51 Dnes snad už šestá Pastorova střela byla tentokrát nepřesná a jen prolétla kolem pravé tyče domácí brány.
22:15 Nový trefuje Štěpánka do masky.
21:34 Dvořák svou střelou jen vyprášil výstroj brankáře hostů.
20:47 Na druhé straně Kohout nadvakrát likviduje Pastorův výpad.
20:17 Horký našel před bránou Tomáše Faita, jenž přestřeluje Štěpánkovu bránu.
20:00 V první dvacetiminutovce se domácí snažili vzdorovat papírovému favoritovi tohoto zápasu, avšak převaha i tak byla na Chomutovských holích. Severočeši dokázali dvakrát dostat míček za Kohoutova záda, a tak vedou po první periodě 2:0. Druhá třetina začně přibližně ve 20:41.
20:00 Střely na bránu v první třetině: T.B.C. Králův Dvůr - 6, Florbal Chomutov - 12.
19:43 Balónek po střele Novotného přelétl břevno Kohoutovy klece.
18:14 Svoboda pálí z pravé strany. Jeho pokus ale zhatil Jakub Štěrba, jenž vyrazil míček za mantinel.
17:31 Vlček si vybojoval balónek a sám zkusil i zakončit. Prostor mezi třemi tyčemi ale míček letící z jeho čepele nenašel.
16:58 Votava svou střelou tahem míjí Štěpánkovu klec.
16:00 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Ondřej Šarša, asistoval #13 Tomáš Novotný (0:2)
16:00 Novotný vystřelil z postu obránce, jeho střela sice nedoputovala až k domácí bráně, před ní se ale k balónku dostal Ondřej Šarša, který překonává Kohouta podruhé.
15:49 Novotný zkusil střelu po zemi, ta prolétla těsně kolem levé tyče domácí svatyně.
15:22 Pastor následně trefuje pravou tyč za Kohoutem.
15:16 Kohout parádně proti Šaršovi, jenž po křížném pasu Pastora střílel už do prázdné brány.
14:35 Po první akci hostů v této přesilovce končí míček mimo hrací plochu. Pastor totiž mířil nepřesně.
14:23 Vyloučen hráč #88 Matěj Kodl družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
14:11 Šarša vystřelil od levého mantinelu, proti jeho střele musel Kohout natáhnout obě své ruce a vyrazit ji.
13:35 Horký vystihl rozehrávku Severočechů, jeho akce ale byla znovu zastavena chomutovskou defenzívou.
12:23 Dvořák směřoval zpoza brány přihrávku na volného Horkého, jeho pas ale zastavil obránce Bernas.
11:16 Vyloučen hráč #28 Petr Linc družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
10:50 Chomutov teď kombinoval na své útočné polovině, většina přihrávek ale byla z kategorie nepřesných, a tak se k větší příležitosti hostující hráči nedostali.
09:36 Vlček dobře vystoupil proti střele Novotného, ten tak nemohl ohrozit domácí bránu.
08:44 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Erik Štěrba, asistoval #78 Petr Pastor (0:1)
08:44 Domácí sice přečkali oslabení, jedenáct vteřin po návratu Vlčka na hřiště ale inkasují. Pasotr našel křížnou přihrávkou volného Erika Štěrbu, jenž překonal gólmana Kohouta.
07:29 Ondřej Šarša v předbrankovém prostoru jen nahrnul míček k ležícímu brankáři Kohoutovi.
06:43 Kohout dobře zasáhl ramenem proti střele Pastora od půlící čáry.
06:33 Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
06:00 Nejprve Nový, poté Fajt se teď snažili dvakrát projít obranou hostů individuálně, byly z toho ale jen dvě ztráty.
04:54 Vaculík prošel podél pravého mantinelu přes dva hráče, přihrávka na Petrmichla byla ovšem příliš dlouhá.
03:58 Kohout dobře vytrčil svou pravou nohu proti střele Koppa.
02:39 Svobodova střela minula bránu Chomutova.
02:18 Horký netrefil skákavý míček ideálně a vyzkoušel pevnost stropu králodvorské haly.
01:37 Nový navezl míček k levé tyči Štěpánkovy brány, ten se zaskočit nenechal.
00:21 Pastor hned nadvakrát vyzkoušel z pravého křídla brankáře Kohouta, ten se uvedl úspěšnými zákroky.
00:00 Dobrý úterní večer přeji Vám florbalovým fanouškům. Dnes budeme společně sledovat utkání pátého kola Poháru České pojišťovny mezi domácím T.B.C. a hosty z Chomutova.