(Komárek)
  • 56 55:25
    Sparta

ESA logistika Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha 8:3
branky: 5. Jakub Slavík, 15. Jakub Slavík, 19. Marek Pixa, 24. Tomáš Váňa, 26. Jonáš Kreysa, 48. Marek Beneš, 51. Marek Beneš, 56. Marek Pixa - 12. Michal Zeman, 16. Michal Kareš, 21. Robert Košir; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Michal Rebro 25 - Jan Eckhardt 0, Martin Beneš 25; po třetinách: 3:2, 2:1, 3:0
60:02 Komentář trenéra domácích Luďka Beneše: Dnes od druhé třetiny jsme začali hrát hru jakou na této úrovni potřebujeme. Kluci předvedli velké nasazení, které musí být už vždy automatické. Děkujeme soupeři a divákům za férové utkání.
60:01 Komentář trenéra hostí Ondřeje Kašpárka: Tatran nás přehrál nasazením, houževnatostí a šel si za vítězstvím od první třetiny. Nám to dneska moc nevyšlo a nezbývá než se vrátit do poctivé práce na tréninku. Gratuluji soupeři k postupu.
59:59 Střely na branku v 3.třetině: Tatran 11. Sparta 9 Střely celkem: Tatran 33. Sparta 28
58:30 Nyní se hra na chvilku pozastavila, protože balonek se skrýval kdesi pod Rebrem. Nakonec to gól není.
56:30 Tým hostí to zkouší bez golmana.
55:25 Timeout AC Sparta Praha
55:25 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 8:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #41 Marek Pixa, asistoval #9 Mikuláš Komárek (8:3)
53:20 Až na zmíněný lob Tatran svou přesilovou hru zahrál na polovině soupeře.
52:04 Milan Garčar rozehrál standartní situaci z poloviny hřišti lobem. Ten však mířil příliš vysoko a Rebro si tak pro balonek v klidu vyskočil a situaci uklidnil.
50:56 Vyloučen hráč #29 Radim Křenek družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání
50:56 Filip Langer se vydal na únik skrze střed hřiště. Jeho cestu záhy ukončila sekera od Křenka, který si odsedí trest 2 minuty.
50:12 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 7:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš bez asistence (7:3)
48:39 Rozhdoční si dnes již po několikáté svolává hráče k sobě aby hráčům rozmluvil další diskuze.
47:58 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 6:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #25 Pavel Sládeček (6:3)
47:58 Nouzová situace řešena lobem z rohu od Mühlfaita nakonec končí gólem do odkryté branky soupeře.
46:53 Rebro teď měl hodně práce, když se musel mít na pozoru hned před třemi střelami.
46:13 Sparta ve své přesilovce předvedla hned několik šancí, ale uspět nedokázala.
43:55 Vyloučen hráč #50 Filip Ullmann družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:55 Tak tohle bylo přilišné přiostření od Filipa Ullmana, který si za svůj počin půjde odpočinout na 2 minuty.
43:31 Týmy si uvědomují, že se hraje 3. třetina a hra se tak přiostřuje.
42:05 Spartě se v prvních minutách 3. třetiny vůbec nedaří dostat se na balonek.
40:18 Hned ze začatku 3. třetiny měl Tatran 2 pěkné šance.
39:59 Střely na branku v 1.třetině: Tatran 13. Sparta 12
39:50 V úplném závěru třetiny se Sparta dostala do nadějného přečíslení, ale poslední hráč v kombinac prošvihl na prázdno a připravil se tak o možnost vsítit branku.
37:20 Sparťané nezačali svou přesilovku zrovna štastně, ale nyní již jsou v klasickém rozstavění a hledají skulinku v obraně domácích.
37:12 Vyloučen hráč #70 Milan Meliš družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
35:16 Rozhodčí dává svým delším hvizdem najevo že v dnešním zápase nebude trpět žádné námitky prot jeho rozhodnutí.
34:30 Filip Langer se dostal do pěkného úniku ale golman hostí mu nedovolil dokončit zamýšlenou backhandovou kličku.
32:50 Tatranští už drží balonek v moci nějakou tu vteřinu, ale k zakončení se nedostávají.
31:09 Svatoš se teď domáhá změna verdiktu, ale rozhdočí dnešního utkání jsou nekompromisní.
29:50 Marek Pixa se zmocnil odraženého balonku a mířil s ním k svatyni sparťanů, pokusil se překvapit tvrdou backhandovou střelou, ale minul.
28:30 Marek Zouzal se teď chystal ke střele zhruba dva metry od Rebra, leč balonek mu na poslední chvíli sjel z čepe a nic z toho není.
27:25 Hra se opět přelévá ze strany na stranu a hráči se zastavují pouze když se balónek dostane do zamezí.
25:06 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #23 Jakub Slavík (5:3)
25:06 Jonáš Kreysa si zpracoval nahrávku od Jakuba Slavíka a zakončil dobře mířenou střelou nad nohu hostujícího golmana.
24:06 Tatranští se neshodli při rozehře z rohu protihráče a balonek se dostal až za jejich brranku.
23:22 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #95 Tomáš Váňa, asistoval #36 Marek Mochan (4:3)
22:18 Hra se po první pauze mírně zrychlila a přiostřila.
20:32 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:3
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #99 Marek Veselý (3:3)
20:32 Tým hostujících opět zachytil středovou nahrávku spoluhráče a je srovnáno.
19:59 Střely na branku v 1.třetině: Tatran 9. Sparta 7
18:30 Sparta se teď díky akci na jeden dotek dostala až k brance soupeře, bohužel pro ně poslední nahrávku styhl zachytit Filip Langer.
18:02 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #41 Marek Pixa, asistoval #79 Ronald Gašparík (3:2)
15:21 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #87 Michal Kareš, asistoval #44 Ondřej Svatoš (2:2)
15:21 Ondřej Svatoš teď utekl tatranské obraně a jeho spoluhráč zakončil pěknou backhandovou střelou přes osamoceného Rebra.
14:33 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 Jakub Slavík, asistoval #16 Martin Mühlfait (2:1)
14:33 A Slavík může slavit, protože posílá svůj tým do vedení.
13:50 Marex Pixa ted zkusil ranou z první navýšit skóre svého týmu ale minul.
11:33 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva AC Sparta Praha vstřelil #28 Michal Zeman, asistoval #90 Luka Časar (1:1)
11:33 A máme srovnáno. Jeden ze sparťanských hráčů zůstal nebraněný a po dobře mířené přihrávce vsítil gól do Rebrovy branky.
10:45 Po individuální chybě tatranského hráče se do velké šance dostal Ondřej Svatoš. Naštěstí pro domácí trefil pouze tyčku.
09:20 Hra je zatím velmi vyrovnanu a relativně čistá. Na obou stranách jsme mohli vidět více či méně nebezpečné šance.
06:40 Váňa se z ostrého úhlu pokusil překvapit hostujícího gólmana, ale ze své pozice neměl šanci skórovat.
04:24 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 Jakub Slavík, asistoval #70 Milan Meliš (1:0)
04:24 Nakonec se ovšem Tatranu podařilo proměnit svojí výhodu a je z toho pěkný gól.
03:56 Tatranu se ze začatku dařilo přesilovku kontrolovat, ale teď má problém dostat se ze své obranné poloviny.
02:41 Vyloučen hráč #22 Robert Košir družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za sekání
01:43 Na balonku nyní Tatran, který se vyčkává na přliežitost vystřelit. Očekávaná střela bohužel pro domácí končí za mantinely.
00:30 Hosté se úvodu dostali na půlku soupeře, ale nyní kombinují na té svě.
00:01 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Martin Beneš družstva AC Sparta Praha
00:01 Vítám Vás u dnešního osmifinále poháru České pojišťovny. Naposledy jsme tyto týmy proti sobě mohli vidět v září, když se utkali v mužské nejvyšší soutěži právě zde ve Stodola aréně Střešovice. Z minulého utkání vyšel lépe Tatran a my už se těšíme na to dnešní.