4:8
    Veronika KÁČOVÁ
    (Hudáková)

Crazy girls FBC Liberec - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 4:8
branky: 8. Hana Uimonen, 34. Hana Uimonen, 36. Hana Uimonen, 41. Michaela Mlejnková - 4. Kristina Hudáková, 11. Nela Kapcová, 15. Markéta Vrlíková, 43. Paulína Hudáková, 48. Nela Kapcová, 52. Denisa Kotzurová, 56. Nela Kapcová, 60. Veronika Káčová; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Marcela Velzelová 27 - Veronika Tomšová 8; po třetinách: 1:3, 2:0, 1:5
60:00 Komentář hostujícího trenéra(Jakuba Robenka): Důležité 3 body na začátku sezony. Věděli jsme, že Nás nečeká nic lehkého a to se po trochu vlažné první třetině potvrdilo. Jsem rád, že jsme zápas nakonec poměrně kontrolovaně zvládli, ale Liberec každopádně zaslouží pochvalu a my se do příštího týdne rozhodně musíme zlepšit.
60:00 Komentář trenéra domácích(Jakub Procházka): Škoda neproměněných šancí ve třetí třetině, zápas byl v celku vyrovnaný, děkujeme soupeří a přejeme příjemný návrat domů.
60:00 Nejlepší hráčky: Liberec: Marcela Štěpánová, Ostrava: Kateřina Šromotová.
60:00 Střely celkem: Liberec: 12, Ostrava: 35
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 1 , Ostrava: 11
59:48 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #99 Paulína Hudáková (4:8)
58:01 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:34 Michaela Vejdělková vystřelila na branku, ale brankářka podržela Ostravu.
55:43 Timeout Crazy girls FBC Liberec
55:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #68 Nela Kapcová, asistoval #99 Paulína Hudáková (4:7)
54:12 Liberecké hráčky se snaží, ale skvělá obrana hostujícího týmu drží.
52:25 Další šance Ostravských hráček, skvělá Štěpánová.
51:26 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #68 Nela Kapcová (4:6)
50:25 Po několika dorážkách před brankou Liberce se míček ukryl pod tělo Štěpánové, která drží domácí.
47:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:5
47:06 Po nevyužité přesilové hře se hosté ujali vedení po pěkné střele.
46:10 Liberec nevyužil přesilovku, hosté hrají v plném počtu.
44:11 Uvidíme první přesilovku v zápase, uvidíme jak si s ní domácí poradí.
44:10 Vyloučen hráč #14 Karolína Šablaturová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:03 Další šance domácích, velký tlak předvádí Liberec.
43:25 Velká šance domácích hráček, skvělá Tomšová.
42:18 Také že se jim to daří, stav je opět vyrovnaný.
42:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #12 Jana Lacková (4:4)
42:02 Po gólu Liberce se snaží hosté vyrovnat.
40:40 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #12 Hana Uimonen (4:3)
40:01 Právě začala třetí třetina, buly pro Ostravu.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 8, ; Ostrava: 14
39:25 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
39:04 Na dvakrát teď skvěle zasáhla Štěpánová. Stav zůstává 3:3.
37:37 Teď ale skvěle zasáhla také brankářka domácích, po střele tak tak rukou vyrazila míček.
37:03 Domácí hráčky po dvou vstřelených gólech pokračují v útočení.
35:21 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #66 Michaela Mlejnková (3:3)
35:21 Hanka Koníčková střílí svojí třetí branku v utkání.
33:37 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #7 Lucie Veidlová (2:3)
32:15 Hra nahoru dolu pokračuje, tentokrát skvělá brankářka hostujících Tomšová.
31:30 Po kombinaci hostujících hráček, opět zazvonila tyč.
31:10 Další protiútok Ostravy, vyrazila nohou brankářka Štěpánová.
29:57 Protiútok hostí skončil na tyči.
28:58 Tlak hostí pokračuje střelou, Štěpánová drží domácí.
27:05 V druhé třetině jsme zatím branku neviděli, vypadá to že oba celky do druhé třetiny vstoupily opatrněji.
26:05 Střela Vrlíkové opět lehce minula branku domácích.
24:54 V šanci hostující hráčka, ale střela lehce minula branku.
24:08 Ostrá střela obránkyně Lackové vytáhla Štěpánová nad branku.
22:30 Opět v šanci domácí kapitánka, ale obrana střelu zblokovala.
21:20 Tvrdá střela Ostravských hráček, zblokovala jí Vejdělková.
20:24 Po chybě Ostravské obrany byla v šanci kapitánka domácích Koníčková, ale branku minula.
20:01 Druhá třetina byla zahájena. Vhazování vyhráli hosté.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 3, ; Ostrava: 10.
19:44 Hned z protiútoku se pokusili udeřit domácí, skvělá Tomšová.
19:31 Pěkná kombinace hostujících hráček, neskočila brankou.
19:01 právě začala poslední minuta první třetiny.
18:05 Hráčky Ostravy tlačí, ale obrana domácích zatím drží.
16:53 Pěkný protiútok domácí hráčky, bohužel pro domácí šla rána mimo.
14:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #5 Markéta Vrlíková, asistoval #34 Veronika Káčová (1:3)
14:14 Pěkná kombinace vedla ke gólu do prázdné brány, branku střílí Markéta Vrlíková.
13:25 Liberecké hráčky se snaží vytvořit šanci, prozatím skvěle brání Ostrava,
12:25 Obrovská šance domácích skončila tyčkou.
11:32 Ostrava dobře presuje, ale pres vedl jen k lehkému faulu na domácí hráčku.
10:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:2
10:17 Pěkná kombinace ostravských hráček, opět se ujímají vedení.
09:06 Domácí drží míček, ale skvěle napadá Ostrava a vytvoříla si pěknou šanci, ale skvělá Štěpánová.
07:35 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #40 Pavla Bárková (1:1)
07:35 Po pěkné kombinaci Koníčkové a Bárkové domácí vyrovnávají na 1:1.
03:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #88 Kristina Hudáková, asistoval #14 Karolína Šablaturová (0:1)
03:36 Hudáková pěkně vystřelila, skvělá brankářka domácích.
02:00 V držení míčku hráčky Liberce, přesouvají se na polovinu soupeře a pěknými kombinacemi tlačí Ostravu.
00:30 Hned na začátku zápasu byli v šanci hráčky Ostravy, skvělá brankářka domácích.
00:00 Vítáme vás na prvním kole extraligy žen mezi libereckými Crazy Girls a Ostravou.