• 56 55:58
    6:8
    (Dostalíková)

Crazy girls FBC Liberec - FbŠ Bohemians 6:8
branky: 21. Pavla Bárková, 28. Markéta Rumlová, 30. Lucie Veidlová, 33. Michaela Mlejnková, 41. Lucie Veidlová, 56. Markéta Rumlová - 6. Veronika Bašová, 9. Hana Poláková, 26. Adéla Bočanová, 34. Eliška Reischlová, 36. Hana Poláková, 37. Andrea Kadidlová, 39. Andrea Kadidlová, 52. Eliška Císařová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Martina Lerchová 15 - Jitka Omelková 22; po třetinách: 0:2, 4:5, 2:1
60:00 Komentář trenéra Fbc Liberec Jakuba Procházky - Bohužel se nám v první třetině podařilo obdržet dva rychlé góly. Bohemians hrála na brejky, které jsme jim svou hrou dovolily. Musíme být více důslední a poučit se z chyb, které rozhodly tento zápas
60:00 Komentář trenéra hostí (Tomáš Grigar): Zápas ve kterém jsme spokojeni s hrou v útoku, dali jsme několik dobrých gólů především z brejkových situací. Bohužel naše obrana byla velmi nedůsledná a laxní a proto tolik obdržených branek. Díky soupeři za hezký zápas plný osobních soubojů.
60:00 Nejlepší hráčky utkání: Liberec: Markéta Rumlová , Bohemians: Adéla Bočanová.
60:00 Střely celkem: Liberec: 28 , Bohemians: 23.
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 8 , Bohemians: 6.
59:09 Probíhá poslední minuta zápasu.
58:14 Liberecké hráčky se snaží vsítit branku, zatím bezvýsledně.
56:41 Po rozehrávce z obrany se v šanci ocitla Pavla Bárková, brankářka Bohemky vyrazila míček mimo bránu.
55:58 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:8
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #13 Markéta Rumlová, asistoval #2 Martina Dostalíková (6:8)
55:58 Po několika kombinačních přihrávkách z dálky vypálila Rumlová, mířila přesně do horního rohu branky a nedala hostující brankářce šanci.
55:18 Martina Dostalíková se ocitla po chybě Pražské obrany sama před brankou, ale mířila mimo.
54:20 Před brankou Lerchové se objevila osamocená hráčka Bohemky, domácí brankářka drží domácím naději.
53:30 Z rychlého protiútoku pálili zase domácí, ale střela šla nad branku.
53:16 Po rozehrávce z rohu stříleli hosté, pohotově zasáhla Lerchová.
52:13 Po pěkném pasu na Koníčkovou byli v šanci domácí hráčky, ale Koníčková netrefila míček.
51:01 GÓL FbŠ Bohemians! 5:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #41 Eliška Císařová bez asistence (5:8)
51:01 Po rychlém brejku Bohemky vsítili další gól. Stav utkání 5:8.
49:13 Klára Leierová šla sama na branku Bohemians, ale po čtvrté dnes domácí trefují brankovou konstrukci.
48:36 Domácí hrají v plném počtu, Bohemians nevyužili přesilovku.
48:14 Po pěkné výměně přihrávek vypálila Divišová, měla odkrytou branku, ale netrefila míček.
47:15 Z rychlého protiútoku vypálila kapitánka domácích Koníčková, ale střela šla kousek od branky.
46:36 Vyloučen hráč #10 Klára Veselá družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
46:36 Po faulu domácí hráčky, si Bohemians zahrají třetí přesilovku v utkání.
44:56 Pěkná kombinace domácí první lajny, která bohužel pro Liberecké skončila nad brankou.
43:36 Po několika rychlých přihrávkách se před brankou ocitla Reischlová, opět jistá Lerchová.
41:50 Po rychlém přesunu do útoku hostí, vypálila Pokorná, ale pohotově zasáhla Lerchová.
40:38 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:7
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #7 Lucie Veidlová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (5:7)
40:38 Hned v úvodu třetí třetiny se trefují domácí a uvidíme co s utkáním ještě udělají.
40:25 Dnešní utkání sleduje 78 diváků.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají opět hostující hráčky.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 11 , Bohemians: 9
39:48 Střela z úhlu domácí Veidlové vyrazila hostující brankářka.
39:04 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:07 GÓL FbŠ Bohemians! 4:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Andrea Kadidlová, asistoval #94 Adéla Bočanová (4:7)
38:07 Průniková přihrávka Bočanové na Kadidlovou a následná střela znamená vedení Pražanek 4:7.
37:25 Po tvrdé střele z dálky Markéty Rumlové opět zazvonila tyč hostující brankářky.
36:54 GÓL FbŠ Bohemians! 4:6
36:54 Necelé dvě minuty dělí branky hostů od sebe, tentokrát se trefila Kadidlová.
35:36 GÓL FbŠ Bohemians! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #11 Andrea Kadidlová (4:5)
35:36 Jako bych to zakřikl a hosté jdou do vedení 5:4.
35:10 Bohemka se snaží vsítit vedoucí branku, ale obrana společně s brankářkou Lerchovou drží Liberec.
33:25 GÓL FbŠ Bohemians! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #70 Jessica Zlámalová (4:4)
33:25 Vidíme hru nahoru a dolu, a díky tomu se také vyrovnávací branky na 4:4 dostali hráčky pražských Bohemians.
32:32 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #12 Hana Uimonen (4:3)
32:32 Po několika dorážkách před brankou to do branky řekněme doklepla Michaela Mlejnková.
31:52 Vidíme hru nahoru dolu, což se líbí fanouškům a povzbuzují oba týmy.
30:23 Po chybě hostující obrany se dostala do šance Dostalíková, ale obránkyně Bohemky na poslední chvíli zablokovala střelu.
29:39 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:3
29:39 Domácí se dočkali vyrovnání, po rychlém brejku střílí gól Lucie Veidlová. Stav 3:3.
27:44 I domácí využívají přesilovou hru domácí, gól střílí Markéta Rumlová.
27:27 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #13 Markéta Rumlová, asistoval #66 Michaela Mlejnková (2:3)
26:52 Vyloučen hráč #4 Veronika Bašová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
26:52 I domácí si zahrají přesilovou hru, faulovala Bašová.
25:58 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #64 Eliška Nová (1:3)
25:58 Bohemians využívají svou přesilovou hru a jdou do zvyšují na 1:3.
25:03 Vyloučen hráč #7 Lucie Veidlová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za blokování florbalky
23:20 Hana Poláková se ocitla sama před brankou domácích, vystřelila, ale opět skvělá Lerchová.
22:20 Protiútok Bohemians uvázl na brankářce domácích, na brankářku šla sama Kadidlová, ona pohotově zasáhla.
20:58 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #40 Pavla Bárková, asistoval #13 Markéta Rumlová (1:2)
20:58 Po chumlu před brankou se prosazují domácí, využila toho Pavla Bárková. Stav 1:2.
20:01 Úvodní buly vyhráli opět hráčky Bohemky.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 9 , Bohemians: 8
19:50 Po rychlém protiútoku domácích pálila Dostalíková, střela šla opět do břevna pro smůlu domácích.
19:20 Po střele z dálky dorážela domácí Veidlová, ale brankářka Bohemky byla jistá.
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:29 Markéta Rumlová vypálila z optimální vzdálenosti, ale skvěle nohou vyrazila míček hostující Omelkové.
16:20 Střela obránkyně Dostalíkové šla nad branku hostující brankářky.
14:58 Ostrá střela Veidlové vedla k pohotovému zákroku hostující brankářky.
13:26 Po rychlém přesunu do útoku vystřelili domácí, ale střela šla mimo branku.
12:27 Liberecké hráčky se snaží hrát a přejít na útočnou polovinu, ale hostující hráčky skvěle napadají.
09:58 Po několika vyměněných přihrávkách Libereckých musela zasahovat Omelková.
08:38 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
07:50 Po pěkné kombinaci domácích vypálila Bárková pouze do břevna.
06:50 Skvěle teď zasáhla z bezprostřední blízkosti Lerchová a podržela Liberecké hráčky.
05:27 Po lehkém faulu před Libereckou brankou, měli šanci hosté, ale střela šla nad branku.
05:07 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #4 Veronika Bašová, asistoval #70 Jessica Zlámalová (0:1)
04:27 Z mírného úhlu zkusila překvapit domácí brankářku Kadidlová, Lerchová pohotově zasáhla.
03:15 Z přesilovky pražských Bohemians byla jen tyč, poté se k šanci ani nedostali. Domácí hrají v plném počtu.
01:50 Z dorážky před brankou trefuje kapitánka Poláková tyčku.
01:15 Vyloučen hráč #10 Klára Veselá družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za zvedání florbalky
01:15 Hned v úvodu zápasu si zahrají hosté přesilovou hru.
01:03 Ostrá střela Bohemky mířila nad branku.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.