58
  • 58 57:49
    Vítkovice

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:4
branky: 9. Nikol Pekárková, 22. Nikol Pekárková, 26. Adéla Jůzová, 32. Martina Řepková, 49. Gabriela Tožičková - 11. Barbora Husková, 33. Zuzana Šponiarová, 36. Zuzana Šponiarová, 52. Barbora Husková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Jana Christianová 11 - Nikola Příleská 20; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích L. Procházky: Tak nějak se pořád hledáme, stále to není ono. Zejména kvalita v útočné fázi zatím chybí, musíme na tom výrazně zapracovat, věřím, že se s průběhem sezóny budeme lepší, ale musíme vyladit souhru. Jinak byl zápas ve vysokém tempu, plný osobních soubojů a musím říct, že ve druhé půli jsme chvílemi měli velké problémy. Ve třetí třetině se naše hra zase zlepšila a konec utkní jsme vyloženě ubojovali.
60:00 Kometář trenéra hostů T. Martiníka: V první polovině zápasu měl soupeř větší drajv, hodně na nás tlačil a protože my jsme nebyli dostatečně šikovní, získal rozhodující náskok. Druhá polovina už byla zcela vyrovnaná, my se díky většímu důrazu dostali zpátky do zápasu a nebyli daleko od vyrovnání. Celkově nám ale chyběla větší florbalová lehkost. Díky soupeřkám za fajn zápas.
60:00 Počet střel za třetí třetinu: Chodov 8, Vítkovice 5.
59:59 Ukončení třetí části.
58:38 Tým Vítkovic hraje bez golmana.
57:49 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:49 Tým Vítkovic si bere oddechový čas.
57:02 Probíhají posledfní tři minuty třetí třetiny.
56:28 Velká šance Chodova, ale netrefil se do míčku.
53:25 Oba týmy mají spoustu šancí.
52:35 Oba týmy jsou pod velkým tlakem.
51:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková z trestného střílení (5:4)
51:40 Velká šance Chodova.
50:18 Chodov je na míčku.
48:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #17 Gabriela Tožičková, asistoval #9 Nela Jiráková (5:3)
46:30 Chodov právě těsně minul branku.
42:52 Domací hráčka s čislem 18 trefila golmanku.
41:30 Hráčka s čislem 48 z Vítkovic přestřelila branku.
40:01 Zahájení třetí části.
39:59 Počet střel za druhou část: Chodov 13, Vítkovice 6.
39:59 Konec druhé části.
39:05 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:53 Vítkovice se drží na míčku.
35:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #16 Zuzana Šponiarová, asistoval #51 Jana Trošková (4:3)
35:00 Dnešní utkání sleduje 76 diváků, děkujeme.
32:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:2
31:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková bez asistence (4:1)
31:50 Tým Vítkovic nesouhlasí uznáním gólu Chodova, rozhodčí jsou nekompromisní a Řepková dostává Chodov do vedení o 3 branky.
31:15 Peštová z malého brankoviště do golmanky.
29:16 Hráčka s číslem 21 z Chodova si krásně naběhla před branku, ale netrefila se.
26:45 Krásný pokus Chodova o gol, ale vedle.
25:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Adéla Jůzová, asistoval #19 Nikol Pekárková (3:1)
23:40 Hraje se z jedné strany na druhou.
22:30 Oba týmy jsou pod velkým tlakem.
21:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Nikol Pekárková, asistoval #79 Tereza Hanzlíková (2:1)
20:01 Zahájní druhé části.
19:59 Střely v první třetině: 4:4
19:59 Ukončení první části.
19:32 Probíhá ošetřování hráčky Vítkovic s číslem 69.
19:19 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:33 V hale panuje napjatá atmosféra.
16:26 Chodov je ted pod tlakem.
15:18 Nepovedená střela Vítkovic na branku.
12:04 Pokus Vítkovic o break, ale nepovedlo se.
11:50 Vítkovice jsou ted častěji na balonku.
10:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #88 Alžbeta Ďuríková (1:1)
08:35 Buly vyhrála domácí Preisslerová, nikdo z obránců ho však nezachytil.
08:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
04:03 Velká šance Chodova
02:00 Během prvních dvou minut se drží Chodov na balonku
00:01 Uvodní buli vyhrály Vítkovice