• 64 63:32
    3:4
    (Viplerová)

Crazy girls FBC Liberec - Tatran Střešovice 3:4p
branky: 22. Hana Uimonen, 45. Gabriela Horáková, 60. Hana Uimonen - 23. Daniela Reindlová, 32. Daniela Reindlová, 42. Aneta Lisová, 64. Daniela Reindlová; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Marcela Velzelová 22 - Hana Ranochová 15; po třetinách: 0:0, 1:2, 2:1, 0:1
65:00 Omluva za komentář Jakub Procházka - bohužel neustále děláme stejné chyb v obranné fázi. Snad se těchto chyb do příště vyvarujeme, a snad se nám bude dařit i lepší přechod do útoku.
65:00 Komentář trenéra domácích(Jakub Procházka): Nedostavil se.
65:00 Komentář trenéra hostí(Robert Novák): Bojovný florbal z obou stran. Opět nás bohužel trochu zlobilo zakončení, obzvláště pak ve druhé třetině. Děkujeme soupeři za fér zápas a přejeme hodně štěstí do sezóny.
65:00 Střely v prodloužení: Liberec: 1, Střešovice: 2.
65:00 Nejlepší hráčky utkání: Liberec: Hana Koníčková, Střešovice: Daniela Reindlová.
65:00 Střely celkem: Liberec: 17 , Střešovice: 24.
63:32 GÓL Tatran Střešovice! 3:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Daniela Reindlová, asistoval #27 Anežka Viplerová (3:4)
63:08 Sama před brankařkou Střešovic se ocitla opět Koníčková, ale gól nedává.
62:17 Tentokrát skvěle zasáhla Koníčková i do defenzívy, když vypíchla míček v šanci Střešovic.
61:21 Tentokrát v šancích Střešovice, když trefili tyč.
60:38 V šanci se ocitla domácí hráčka, ale brankářka Tatranu jistě zasahuje.
60:01 Úvodní buly prodloužení vyhrává tým Střešovic.
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 12 , Střešovice: 8.
59:33 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #13 Markéta Rumlová (3:3)
59:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:38 Po přihrávce pálila domácí Mlejnková, ale střela šla nad branku.
58:04 Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:50 Do šance se hnali domácí hráčky, ale obrana hostů je neprůchodná v této části utkání.
56:46 Po oddechovém času domácích to vypadá na závěrečný tlak Liberce.
56:26 Timeout Crazy girls FBC Liberec
54:20 Po střele domácí Rumlové byl závan před bránou Tatranu, který vyřešila brankářka Ranochová.
53:48 Timeout Tatran Střešovice
52:22 Po pěkných přihrávkách střílela hráčka Střešovic, ale obránkyně domácích skvěle vložila hůl do střely.
51:16 Z dálky pálila opět Vejdělková, ale minula branku.
50:40 Dnešnímu zápasu přihlíží 48 diváků.
48:08 Po odražené střele, střílela Liberecká Foffová, ale brankářka Ranochová jistě zasáhla.
47:03 Tentokrát pálila domácí Mlejnková, ale trefila stojící obránkyni.
45:37 Schovanou střelu vypálila Liberecká Vejdělková, ale brankářka Střešovic vytáhla ramenem střelu.
44:47 Po delším tlaku v útočném pásmu střílí domácí hráčky branku a snaží se dohnat jednobrankové skóre. Stav utkání 2:3.
44:46 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #27 Gabriela Horáková, asistoval #19 Aneta Foffová (2:3)
44:22 Díky odraženému balónku vypálila Koníčková, ale opět skvělá brankářka hostí Ranochová.
43:17 Po rychlém přečíslení domácích pálila Vejdělková, ale brankářka Střešovic jistě vyrazila.
41:23 Hned v úvodu třetí třetiny se do dvoubrankového vedení dostává Tatran Střešovice po samostatné akci Lisové.
41:22 GÓL Tatran Střešovice! 1:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #17 Aneta Lisová bez asistence (1:3)
40:47 Domácí Bárková poslala pozdrav hostující brankářce, když vypálila lehkou střelu.
40:01 Úvodní buly vyhrává tým domácích.
40:00 Střely po první druhé třetině: Liberec: 2 , Střešovice: 9.
39:59 V poslední minutě se nic nestalo a tak do šaten jdeme za stavu 1:2.
39:02 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:53 Hosté nevyužili svojí početní převahu a Liberec hraje v plném počtu.
35:52 Vyloučen hráč #10 Klára Veselá družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:04 Po rychlém přesunu do útoku pálila z větší dálky domácí Kabeláková, ale trefila jen blokující obránkyni.
32:44 Po pěkné přihrávce pálila Střešovická Reindlová, ale střela šla těsně mimo bránu.
31:26 Teď podržela domácí tým brankářka Štěpánová když jistě zasáhla.
31:17 GÓL Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Daniela Reindlová, asistoval #44 Barbora Zabavská (1:2)
29:25 Hosté hrají v plném počtu, domácí přesilovou hru nevyužili.
27:58 Domácí hrají dobrou přesilovku, střílí a snaží se vsítit další branku.
27:24 Vyloučen hráč #3 Žaneta Reková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:18 Tentokrát zazvonila tyčka brankářky Štěpánové, když pálila hostující Faltusová.
24:35 Teď vytáhla skvělý zákrok brankářka Liberce Štěpánová, když střelu z dálky skvěle vyrazila rukou.
23:57 Tentokrát závar před brankou hostů, který vyřešila brankářka Ranochová.
22:19 Vzápětí se do útoku hnali hráčky Střešovic, a odkrytou branku trefila jistě Reindlová, stav utkání 1:1.
22:18 GÓL Tatran Střešovice! 1:1
21:43 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #10 Klára Veselá (1:0)
21:43 Po rychle rozehrané situaci, se z otočky prosazuje kapitánka Koníčková, stav utkání 1:0.
20:39 Po rozehrané situaci pálila na odkrytou branku hostující Matěvosova, ale střelu poslala nad branku.
20:01 Úvodního buly se zmocnili hráčky Střešovic, ale vzápětí míček ztratili a hrají domácí.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 3 , Střešovice: 7.
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:58 Domácí Mlejnková se dostala do dobré šance, když pálila z ostrého úhlu, ale brankářka Ranochová pohotově zasáhla.
16:34 Po rychlém náběhu po křídle střílela domácí Leierová, ale brankářka hostí zasáhla.
15:46 Hosté přesilovku nevyužili, Kabeláková je na hřišti.
13:46 Vyloučen hráč #25 Anna Kabeláková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:27 Opět Koníčková se tentokrát ocitla sama před Střešovickou brankařkou, ale Ranochová zasáhla skvěle ramenem.
12:44 Do skulinky pod rukou pálila domácí kapitánka Koníčková, ale brankářka Střešovic tam jistě položila ruku.
12:02 Po zblokované střele hostí šla střela tak tak vedle branku.
11:36 Oba týmy po rychlém vstupu do utkání nepolevují a nadále se snaží a rychlými presinky dělají soupeři problémy.
09:49 Ze středu hřiště pálila hostující kapitánka Kramperová, ale trefila jen blokující obránkyni.
08:44 Na kratší chvíli se na útočné polovině usadili domácí, ale bezvýsledně.
07:11 Po vypýchnutém míčku měli šanci domácí po vyměněných přihrávkách vystřelili, ale skvělým přesunutím zasáhla Ranochová.
05:35 Hra se nám rychle přesunula na druhou stranu a opět zazvonila tyč po střele Zabavské.
05:17 Po chybné rozehrávce pálila opět domácí kapitánka, ale střela byla zblokovaná nad branku.
03:36 Hned z protiútoku jsme viděli opět velkou šanci Střešovic, ale hráčky se nedohodli a netrefili prázdnou branku.
03:30 Z dálky pálila kapitánka domácích Koníčková, ale trefila jen jistou brankářku hostů.
02:36 Po několika pěkně vyměněných přihrávkách tyč trefuje hostující Matěvosova. Vidíme velmi rychlý vstup do utkání od obou týmů.
01:50 Do rychlého protiútoku se hnala liberecká Mlejnková, ale brankářka Střešovic zasáhla rukou.
00:50 Viděli jsme šanci i na druhé straně, když ale pohotově zasáhla brankářka Štěpánová.
00:10 Hned v úvodu utkání se hnali do šance domácí hráčky, ale brankářka hostí skvěle zasáhla.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hráčky Střešovic.