2

1

4.

Ivanti Tigers Jižní Město - Crazy girls FBC Liberec 8:7pn
branky: 7. Dominika Kubišová, 20. Dagmar Surá, 32. Michaela Šulanová, 35. Dominika Kubišová, 44. Eliška Chudá, 48. Kateřina Kovaříková, 59. Iveta Jedličková, N Denisa Billá - 20. Iveta Jedličková, 25. Michaela Vejdělková, 45. Michaela Mlejnková, 49. Markéta Rumlová, 53. Michaela Mlejnková, 54. Michaela Mlejnková, 54. Klára Veselá; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Kristýna Karli 21 - Martina Lerchová 36, Marcela Velzelová 1; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:5, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva Crazy girls FBC Liberec hráč #66 Michaela Mlejnková , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Crazy girls FBC Liberec hráč #12 Hana Uimonen , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Crazy girls FBC Liberec hráč #66 Michaela Mlejnková a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město hráč #14 Denisa Billá a vstřelil rozhodující gól (8:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město hráč #14 Denisa Billá a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město hráč #10 Iveta Jedličková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Ivanti Tigers Jižní Město hráč #46 Petra Šebestová , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenérky domácích M. Šteglové: Dnešní zápas jsme bohužel nepodaly dobrý výkon. Proti bojovnému Liberci se nám nedařilo proměňovat šance, ale soupeř si bod zasloužil.
65:00 Komentář trenérky B. Procházkové FBC Liberec - rozhodl morál a nasezení hráček, kdy prohrávaly o 3 góly a během několika minut se podařilo srovnat skóre a nakonec i o gól vést. Bohužel Tigers na koci srovnaliy a šlo se do prodloužení, kde jsme měly více ze hry. Rozhodly nájezdy. Děkujeme za zápas, a bodík na půdě Tigers hodně dobrý.
65:00 Střely v prodloužení: Tigers - 4, Liberec -3
63:47 Kubišová se ocitla sama před brankou soupeřek, skákavý míček netrefila.
63:00 Veidlová v nebezpečné dorážce.
62:24 Hyršlová nahodila míček na branku, Lerchova ho čapla.
61:34 První střela prodloužení patří Liberci. Střela mimo.
61:01 Tigers u míčku, ale ke střelbě se nedostaly.
60:00 Střely ve 3. třetině: Tigers - 12, Liberec - 10
59:10 Vyloučen hráč #7 Lucie Veidlová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
58:58 Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
58:07 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 7:7
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #10 Iveta Jedličková, asistoval #22 Michaela Šulanová (7:7)
58:07 Hyršlová oběhla branku a zakončila k tyčce.
56:38 Liberec u je u míčku a nepůjčuje ho Tigers.
54:11 Liberec je v rauši a otáčí utkání.
53:48 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:7
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Klára Veselá, asistoval #66 Michaela Mlejnková (6:7)
53:23 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:6
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #12 Hana Uimonen (6:6)
53:23 Mlejnková s Koníčkovou rozebraly obranu Tigers.
52:34 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #10 Klára Veselá (6:5)
52:22 Šulanová ukradla míček a upalovala na branku. Vystřelila vedle.
51:44 Vyloučen hráč #23 Dominika Kubišová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání
51:27 Šebestová vypálila přes clonu, míček minul branku.
50:10 Šulanová zase střílí z dálky, střela zblokována.
49:01 Pěkná akce Liberce, nahrávka křížem z rohu na volnou Leierovou, střela nad.
48:22 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #13 Markéta Rumlová, asistoval #10 Klára Veselá (6:4)
48:22 Rumlová pěkně trefila horní růžek branky Karli, která měla zakrytý výhled.
47:24 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 6:3
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #23 Dominika Kubišová (6:3)
46:38 Přesilovce chyběla střelba.
44:32 Vyloučen hráč #27 Gabriela Horáková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
44:32 Snaha Liberce o bránění Tigers vyústila v nedovolený zákrok.
44:12 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #7 Lucie Veidlová (5:3)
43:47 Timeout Crazy girls FBC Liberec
43:47 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 5:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #92 Eliška Chudá, asistoval #23 Dominika Kubišová (5:2)
43:47 Chudá byla na malém brankovišti nehlídaná a perfektně dorazila nahození Kubišové.
43:18 Beránková střílela na clonu, bohužel moc vysoko.
42:04 Kovaříková pohrdla odkrytou brankou. Kubišová jí poslala maličkko skákavou nahrávku.
41:29 Liberec stále urputně bojuje a je nebezpečný.
40:01 Tigers vyhrály vhazování a hned se pustilydo rychlého útoku.
40:00 Střely ve 2.třetině: Tigers - 11, Liberec - 11
38:50 Rychlý protiútok Liberce, Karli výtečně zasáhla proti střelkyni.
38:10 Kubišová netrefila skákající míček před odkrytou brankou.
37:22 Emoce pracují a máme tady zbytečně vyhrocené situace.
36:47 U míčku je Liberec a snaží se překonat obranu Tigers.
35:24 Šulanová v pěkné příležitosti střílí pouze nad branku.
34:09 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 4:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #23 Dominika Kubišová, asistoval #10 Iveta Jedličková (4:2)
34:09 Tigers stále tlačí soupeřky a konečně se prosazuje Kubišová.
31:55 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 3:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #22 Michaela Šulanová, asistoval #2 Nikola Hermannová (3:2)
31:55 Šulanová chytře vystřelila přes zakrytý výhled Lerchové.
31:22 Liberec se dostal do přečíslení 2 na 1, Karli chytá.
29:46 hráčky Tigers zmatkují a dávají prostor Liberci k nebezpečnému ostřelování branky.
27:44 Utkání teď nabralo dplašené tempo.
25:21 Trestné střílení družstva Ivanti Tigers Jižní Město neproměnil #2 Nikola Hermannová.
25:21 Střídání brankáře. Nový brankář #23 Marcela Velzelová družstva Crazy girls FBC Liberec
25:21 Liberec hasil nepřehlednou situaci tak, že obránkyně zahrála míček v brankovišti. Trestné střílení pro Ivanti.
24:23 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #96 Michaela Vejdělková, asistoval #10 Klára Veselá (2:2)
24:23 Po špatné komunikaci mezi hráčkami Tigers se z dorážky prosazuje Vejdělková.
23:18 Tigers vytáhly napadání a Liberci to dělá velké potíže.
21:53 Beránková se zkusila samostatně prosadit, vyběhla si s míčkem z obrany až do zakončení, Lerchová chytá.
20:15 První šance 2. třetiny byla na holích libereckých hráček.
20:00 Střely v 1. třetině: Tigers - 17, Liberec - 4
19:42 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:1
Vlastní branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #10 Iveta Jedličková (2:1)
19:10 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:0
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #7 Dagmar Surá bez asistence (2:0)
19:10 Surá vypíchla míček liberecké obránkyni a v samostatném nájezdu se trefuje.
16:33 Liberec dobře brání a blokuje střelecké pokusy Tigers.
15:38 Šebestová prověřila pozornost liberecké brankářky. Ta vytěsnila prudkou střelu nad branku.
15:19 Polívková zkusila prudkou střelou pozornost Lerchové, střela do tyče.
14:51 Závar před libereckou brankou zakončovala Hyršlová. Lerchová byla na svém místě.
12:25 Liberec začal napadat a docela se mu daří získávat míčky.
11:19 Šulanová se opřela do střely, trefila jen tyčku
10:06 Mlejnková prošla přes půh hřiště a nikdo z Tigers jí nedokázal zastavit. Karli výtečně zasáhla proti Mlejnkové.
09:30 Tigers zase dobývá libereckou obranu.
08:21 Billá natáhla skoro od půlky a trefuje horní tyčku.
06:31 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:0
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #23 Dominika Kubišová, asistoval #22 Michaela Šulanová (1:0)
06:31 Kubišová se prosazuje po pěkné střele z velkého brankoviště.
04:30 Liberec teď sevřel Tigers, ale k vážnější šanci se nedostal.
04:03 Zase rychlý brejk, zakončovala Pálková, vedle.
03:22 Liberec u míčku a rozehrává svůj útok. Dalekonosná padající střela nedělala Karli potíže.
02:05 Rychlý protiútok v podání Kubišové a Hyršlové, zase střela jen kousek od branky soupeřek.
01:05 U míčku jsou Tigers, Kubišová měla krásnou šanci po přihrávce od mantinelu. Míček jen těsně minul branku.
00:01 Úvodní vhazování bylo úspěšné pro domácí a hned se dostaly do šance.