• 59 58:49
    9:3
    (Mlejnková)

Crazy girls FBC Liberec - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 9:3
branky: 9. Hana Uimonen, 39. Michaela Mlejnková, 41. Hana Uimonen, 41. Hana Uimonen, 42. Lucie Veidlová, 44. Michaela Mlejnková, 45. Michaela Mlejnková, 46. Gabriela Horáková, 59. Hana Uimonen - 2. Michaela Mašková, 10. Helena Böhmová, 38. Helena Böhmová; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Martina Lerchová 22 - Kateřina Fialová 12; po třetinách: 1:2, 1:1, 7:0
60:00 Komentář trenéra domácích(Procházka Jakub): První dvě třetiny jsme zbytečně střílely vše okolo branky,a hosté se vždy brejkem dostaly do vedení. Třetí třetina byla již gólově využita a mohly jsme se konečně radovat z prvního vítězství za 3 body.
60:00 Komentář trenéra hostí(Procházka Vít): Odvedli jsme 40 minut týmového koncentrovaného výkonu, výborně jsme bránili. V poslední třetině jsme bleskově ztratili vedení, což nastartovalo nepochopitelný kolaps, ze kterého jsme se dlouho vzpamatovávali. Liberec má obrovskou individuální kvalitu, rozdílové hráčky byly dnes pořádně cítit. Od výkonu v prvních 2 třetinách se ale budeme chtít odrazit příště. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Hráčky utkání: Liberec: Veidlová Lucie , Plzeň: Fialová Kateřina.
60:00 Střely celkem: Liberec: 21 , Plzeň: 25.
60:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 9 , Plzeň: 12.
59:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:49 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 9:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #66 Michaela Mlejnková (9:3)
58:29 Z otočky vypálila domácí Rumlová, ale trefila první stojící obránkyni.
58:01 Právě probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:58 Hostující hráčky se dostali až před branku Liberce, ale nakonec ani nevypálili.
55:51 Z dálky pálila hostující Volkmannová, ale střela šla mimo branku.
54:54 Hostující hráčky si snaží vytvořit šance, ale brankářka Lerchová zatím drží stav utkání.
53:26 Po rychlém přesunu pálila Rumlová z blízkosti, ale brankářka Plzně nemusela zasahovat, střela šla mimo branku.
52:10 Tentokrát skvěle zapracovala obrana Liberce, když správně zabránili útoku Plzně.
50:36 Hostující hráčka byla v úniku sama na brankářku Lerchovou, ale skvěle se vrátila Dostalíková a zablokovala střelu.
49:28 Z dálky pálila hostující Volkmannová, ale skvěle zasáhla rukama brankářka domácích.
48:05 Po minele na středu hřiště se dostali hostující hráčky, ale střela kterou vystřelili šla mimo.
46:59 Teď nám brankářka FIalová předvedla skvělý zákrok, když proti střele roztáhla nohy a tak tak střelu vyrazila.
45:56 Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
45:56 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 8:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #27 Gabriela Horáková, asistoval #40 Pavla Bárková (8:3)
44:15 A v dnešním utkání se dočkala hattricku také Michaela Mlejnková, když ze zad brankářky vyvezla na střed a zakončila.
44:14 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 7:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #12 Hana Uimonen (7:3)
43:34 Po rozehrávce střílela hostující Suková, ale trefila jen spoluhráčku která stála před brankou.
43:18 Liberec se se rozjel a během tří minuty vstřelili čtyři branky a vedou 6:3.
43:01 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #7 Lucie Veidlová (6:3)
42:16 I na druhé straně jsou šance, když vypálila Bohmová, ale brankářka Lerchová jistě zasáhla.
41:26 Během minuty a půl se Liberec dostal ze stavu 2:3 do stavu 5:3, neskutečný výkon v úvodu třetí třetiny.
41:25 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #7 Lucie Veidlová bez asistence (5:3)
40:34 A hned na to dává Koníčková další gól a dočkává se hattricku v dnešním utkání. Liberec jde do vedení.
40:33 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:3
40:07 Hned v úvodu třetí třetiny se domácí dočkali vyrovnání, když Koníčková vypíchla míček a skórovala.
40:06 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen bez asistence (3:3)
40:00 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hráčky Plzně.
40:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 5 , Plzeň: 5.
39:39 Na branku Liberce se řítila Přerostová, ale domácí brankářka skvěle zasáhla.
39:08 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:33 Hned na to opět snižují domácí hráčky, když se prosadila Mlejnková.
38:32 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:3
37:06 Po chybě domácí obrany se na branku řítila sama hostující hráčka a poslala Plzeň do dvoubrankového vedení.
37:05 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #22 Helena Böhmová, asistoval #8 Radka Koulová (1:3)
36:22 Vyloučen hráč #5 Tereza Havlová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
35:49 Liberec se snaží vsítit vyrovnávací branku a tlačí hostující tým do své poloviny.
35:08 Dnešní zápas sleduje 25 diváků.
33:22 Po tom co se míček odrazil k Koníčkové, zkusila z otočky zakončit, ale střela šla mimo branku.
32:31 Domácí kapitánka Koníčková se proběhla přes půlku hřiště a zkusila zakončil, ale trefila jen nohu hostující brankářky.
31:30 Opět to byla Suková, která tentokrát trefila helmu brankářky domácích.
31:03 Z dálky pálila hostující Suková, ale střela letěla mimo branku.
30:05 Domácí Veidlová se opět ocitla sama v brankovém prostoru, ale míček do brány neprotlačila.
29:11 Po několika vyměněných přihrávkách opět pálila Veidlová, ale netrefila branku.
27:55 Domácí hráčky si zahrají přesilovou hru, po tom co hráčky Plzně hráli v šesti.
27:54 Vyloučen hráč #2 Aneta Nachtmanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
26:42 Opět se vytáhla Lerchová, když zasáhla znovu rukou proti hostující hráčce.
26:12 Hráčky Plzně byli v samostatném úniku a vypálili na brankářku Lerchovou, ale ta skvěle zasáhla rukou.
24:33 Tentokrát střílela Leierová a míček se odrazil a vypadalo to že letí do branky, ale bylo to těsně vedle branky pro štěstí Plzně.
23:54 Po úniku zkusila vypálit domácí Bárková, ale trefila stojící obranu.
22:27 Po přihrávce domácí kapitánky Koničkové pálila Veidlová, ale netrefila míček.
21:50 Z dálky pálila Rumlová, ale trefila stojící obránkyni.
20:30 Po přihrávce přes půl hřiště pálila aktivní Mlejnková, ale opět brankářka Plzně.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hráčky Plzně.
20:00 Střely po první třetině: Liberec: 7 , Plzeň: 8.
19:35 Opět to byla Mlejnková, která zkusila vystřelit.
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:14 Několik šancí teď měli hosté z Plzně, když střelu vyrazila brankářka Lerchová, a pak ještě zlikvidovala několik dorážek.
17:32 Z mírného úhlu pálila zase domácí Mlejnková, ale brankářka Plzně byla na svém místě.
16:45 Po přihrávce Plzeňské hráčky zakončovala sama před brankou Staňková, ale střela šla těsně mimo bránu.
16:04 Domácí Mlejnková se ocitla před brankou hostů a mohla zakončovat do prázdné branky, ale přestřelila branku.
15:29 Tentokrát měla šanci hostující Šnebergová, ale přestřelila branku.
13:33 Po přihrávce na domácí Koníčkovou zakončovala do prázdné branky, ale domácí hráčka netrefila branku.
13:06 Pálila Bárková, ale tentokrát střelu zablokovala obrana Plzně.
12:05 Mlejnková střílela, ale opět Plzeňská brankářka byla tam kde měla.
11:17 Domácí kapitánka Koníčková se ocitla před brankou a zakončila, ale brankářka Fialová opět zasáhla.
10:09 Opět šance domácích, když se snažili vyrovnat, ale obrana Plzně zvládla situaci.
09:05 Jako bych to zakřikl a hostující hráčky se dostávají opět do vedení.
09:04 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #22 Helena Böhmová, asistoval #88 Andrea Košťálová (1:2)
08:45 Domácí vyrovnávají! Po tlaku na hostující branku vyrovnávají utkání.
08:44 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #10 Klára Veselá (1:1)
07:17 Z dálky pálila domácí Rumlová, ale Plzeňská brankářka střelu rukou vytáhla nad branku.
04:48 Tentokrát z dálky pálila domácí Chodurová, ale trefila jen chuml před brankou.
03:22 Z dálky pálila hostující Volkmannová, ale obrana Liberce střelu zablokovala.
02:35 Lehké nahození domácí hráčky před Plzeňskou branku tečovala Mlejnková, ale mimo branku.
01:43 Hned v úvodu utkání se do vedení dostává tým hostí, když řekněme samostatný nájezd využila Mašková.
01:42 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #27 Kateřina Mainer (0:1)
00:45 Hned v úvodu utkání měli domácí šanci když pálila Mlejnková, ale jen do nohy hostující brankářky.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhráli domácí hráčky.