7:2
    Iveta JEDLIČKOVÁ
    (Kovaříková)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Ivanti Tigers Jižní Město 7:2
branky: 4. Lucie Suchánková, 9. Barbora Husková, 20. Denisa Hyršová, 26. Barbora Husková, 39. Veronika Třinecká, 43. Justyna Rudzińska, 56. Šárka Boľová - 48. Dominika Kubišová, 58. Iveta Jedličková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1 + Eliška Planková (VIT) OS:2; využití: 1:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Nikola Příleská 14 - Kristýna Karli 15; po třetinách: 3:0, 2:0, 2:2
60:00 Vyjádření trenérky hostí, paní Markéty Šteglové: První třetina byla hrůzostrašná, zaostávaly jsme ve všech činnostech, v druhé části jsme se dokázaly zvednout, ale přesto se nám dnes nedařilo. Soupeř hrál chytře a trestal naše chyby. Děkujeme za zápas.
60:00 Vyjádření trenéra domácích, pana trenéraTomáše Maritníka: Zápas jsme zvládli slušně a za vítězství jsme moc rádi. Dnes bylo na hřišti vidět, že chceme vyhrát. Mrzí mě jen příliš hodně zahozených 100% šancí a stále se nevyvarujeme hluchých a zmatečných míst ve hře. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00 Střely celkem: Vítkovice 22, Tigers 16
60:00 Střely po třetí třetině: Domácí- 6, Hosté- 4. Hráčky utkání jsou : Justyna Krzywak a Dominika Kubišová.
59:30 Vítkovice už v klidu dohrají zápas.
57:50 Tigers začínají hrát až teď.
57:47 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 7:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #10 Iveta Jedličková, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (7:2)
56:02 Je tady opět slavná moucha!
55:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Šárka Boľová, asistoval #69 Justyna Rudzińska (7:1)
55:02 Zápas nemá vůbec tempo.
53:46 Tigers se nemůžou dostat na útočnou polovinu.
52:54 Tigers se snaží hrát v klidu.
51:08 Vítkovice drží míček.
51:07 Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
49:55 Tigers tlačí Vítkovice.
48:23 Vítkovice mají velké problémy v oslabení.
47:10 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 6:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #23 Dominika Kubišová bez asistence (6:1)
47:10 Vyloučen hráč #48 Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice - osobní trest
47:10 Vyloučen hráč #48 Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování
46:02 Tigers hrajou lépe v oslabení než v plném počtu.
45:16 Vypadá že Vítkovice vůbec nemají převahu.
44:59 Vyloučen hráč #23 Dominika Kubišová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání
42:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Justyna Rudzińska, asistoval #26 Barbora Husková (6:0)
42:47 Krzywak má prázdnou bránu po přihrávce od Huskové a dává ho tam.
41:25 Hermannová střílí ,ale mimo.
40:22 Planková byla odstavena od míčku.
40:00 Střely po druhé třetině: Domácí- 4, Hosté- 9.
38:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #2 Alžbeta Ďuríková (5:0)
38:15 Ďuríková krásně našla Enenkleovou a ta trefovala prázdnou bránu.
37:23 Moravcová krásně na Kolářovou ,ale míček nedokázala udržet.
25:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #2 Alžbeta Ďuríková (4:0)
24:14 Vyloučen hráč #68 Martina Kleinová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za špatné střídání
23:45 Kubišová měla jasnou gólovku ,ale neporadila si s tím.
22:50 Planková se nabízí Huskové ,ale ta má hlavu dole.
21:40 Bílá střílela ,ale mimo.
21:30 Tigers drží Vítkovice pod tlakem.
20:00 Střely po první třetině: Domácí- 12 a Hosté- 3.
19:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Denisa Hyršová, asistoval #3 Šárka Boľová (3:0)
19:40 Hyršová dává gól.
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:44 Jsme zpět a opět tato hra nemá žádné akce za cenu zmínky.
17:25 AJAJ je tady problém s časomírou a zápas je přerušen. Aspoň něco zajímavého.
16:05 Je to velice nudná hra.
14:30 Theimerová střílí ,ale trefuje blok
13:40 Planková si až moc věřila a přisla o míček.
12:05 Surá drží míček za brankou Vítkovic.
11:23 Tigers si neví rady se zámkem Vítkovic.
10:22 Vítkovice drží Tigers pod tlakem.
08:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #69 Justyna Rudzińska (2:0)
08:52 Krzywak přihrává na Huskovou a ta dává gól.
07:38 Vítkovice kombinují.
05:30 Tigers se nemůžou dostat na útočnou polovinu.
04:30 Krzywak měla prázdnou bránu ,ale tuto šanci smazala.
03:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #68 Lucie Suchánková bez asistence (1:0)
03:07 Barvíková hezky proměňuje.
01:55 Trošková střílí ,ale Karlin je ready.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.