1:9
    Eliška CHUDÁ
    (Řezáčová)

FBS Olomouc - Ivanti Tigers Jižní Město 1:9
branky: 26. Jitka Oháňková - 1. Nikola Hermannová, 7. Denisa Billá, 10. Lucia Jelínková, 17. Iveta Jedličková, 47. Dagmar Surá, 48. Adéla Polívková, 51. Denisa Billá, 55. Lucia Jelínková, 60. Eliška Chudá; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 41 - Kristýna Karli 16; po třetinách: 0:4, 1:0, 0:5
60:00 Komentář trenérky domácích Alice Pavlíkové: Dnešní zápas se nám moc nepovedl. Holky chci pochválit za bojovnoct a zvlášť za druhou třetinu. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu do Prahy.
60:00 Komentář k zápasu vedoucí hostů Markéty Šteglové: První třetina byla z naší strany trošku na rozjezd i když se nám podařilo vstřelit góly. Přesto nebyla hra ideální. V druhé třetině jsme nehrály tak dobře a byly jsme rády že jsme nedostaly více gólů. Třetí třetina už byla dle našich představ. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely na branku v celkem: FBS Olomouc - 17, Ivanti Tigers Jižní Město - 50.
60:00 Střely na branku v 3. třetině: FBS Olomouc - 6, Ivanti Tigers Jižní Město - 17.
59:03 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:9
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #92 Eliška Chudá, asistoval #12 Lucie Řezáčová (1:9)
59:03 Chudá se dostala k odraženému míčku a přehodila ležící Kubíčkovou.
58:20 Karli si našla míček po tečované střele.
56:59 Nahrávka před branku Karli našla pouze Billou, která vyvezla míček pryč.
54:54 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:8
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #24 Lucia Jelínková, asistoval #10 Iveta Jedličková (1:8)
54:54 Jelínková hezkou střelou k tyči překonala dnes výbornou Kubíčkovou.
54:13 Cholinská si pěknou stahovačkou poradila s jednou soupeřkou, ale míček jí utekl mimo dosah.
53:22 Akci 2 na 1 pokazila Oháňková.
53:02 Timeout FBS Olomouc
51:56 Manová přestřelila branku.
50:22 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:7
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #14 Denisa Billá, asistoval #23 Dominika Kubišová (1:7)
50:02 Kleinová zakládá útočnou akci nahrávkou na Šulanovou.
49:28 Řezáčová se dobře uvolnila kolem mantinelu, ale střílela nepřesně.
47:32 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:6
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #64 Adéla Polívková, asistoval #15 Vendula Beránková (1:6)
47:32 Kubíčková vyrazila první střelu Polívkové k Polívkové a ta ji na podruhé překonala.
46:40 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:5
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #7 Dagmar Surá, asistoval #22 Michaela Šulanová (1:5)
45:43 Střela Hermannové se nedostala k brance.
44:57 Souboj v rohu vyhrála Šulanová a poslala míček na obránkyni.
43:40 Jelínková minula branku.
43:15 Kvaříková minula branku z předbrankového prostoru.
42:25 Cholinská neprošla po mantinelu.
41:10 Kubíčková na poslední chvíli vykopla nohou a zastavila míček, který Hyršlová střílela do odkryté branky.
40:48 Sedláková nahrávala na nikoho.
40:10 Hermannová zakládá útočnou akci společně s Beránkovou.
39:56 Pejzlová dobře podržela míček.
39:24 Rozenbergová zastavila střelu vlastním tělem.
37:23 Kubišová po velké chybě domácích získala míček na půlce a běžela sama na Kubíčkovou. Dobře si ji položila, ale už nedokázala trefit branku z velkého úhlu.
36:37 Kubíčková dobře vyjela proti soupeřce a vyrazila její střelu.
35:00 Akci 2 na 1 zneškodnila Kubíčková.
34:10 Pejzlová ztratila míček v rohu.
33:55 Kubíčková si sebrala míček za brankou.
32:57 Střela od mantinelu těsně minula branku Kubíčkové.
31:13 Kubíčková vyrazila míček do rohu.
30:11 Polívková zastavila Cholinskou u mantinelu.
29:05 Karli si sebrala míček za brankou.
28:45 Mošťková skončila na zemi po souboji s Hemannovou.
27:59 Trestné střílení družstva Ivanti Tigers Jižní Město neproměnil #14 Denisa Billá.
27:00 Cholinská střílela z otočky do kalhot Karli.
26:30 Kubíčková zachránila Olomouc před dalším gólem, když chytila střelu ze středu.
25:53 GÓL FBS Olomouc! 1:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #10 Jitka Oháňková, asistoval #24 Tereza Reimerová (1:4)
25:53 Oháňková měla lehkou úlohu, když jí Reimerová nachystala míček před odkrytou branku.
25:26 Billá svou nahrávkou nikoho nenašla.
24:44 Kubíčková vytěsnila střelu nad branku.
24:00 Cholinská se dobře uvolnila, ale její střela minula branku.
23:20 Závar před brankou Jižního Města neskončil gólem.
22:51 Manová zastavila Billou těsně před střelou.
22:25 Kubíčková kryje střelu ze středu hřiště.
20:20 Manová zachytila rozehrávku soupeřek a zakončila ze středu, jenže Karli byla připravená.
20:03 Začala druhá třetina. U míčkku jako první hráčky z Prahy.
19:56 Řezáčová zachytila dlouhou nahrávku.
18:50 Dvojice hráček zdvojila Pejzlovou u mantinelu.
17:58 Karli si poradila se střelou ze středu.
16:27 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 0:4
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #10 Iveta Jedličková bez asistence (0:4)
16:27 Hyršlová střílela z výběhu a přesně trefila místo nad nohou Kubíčkové.
15:22 Mošťková získala míček na útočné polovině a hezkou střelou prověřila Karli.
14:41 Kubíčková v klidu chytila střelu ze střední vzdálenosti.
13:35 Kovaříková střílela z otočky pouze do kalhot Kubíčkové.
13:05 Rozenbergová ztratila míček na vlastní polovině.
12:18 Žáková dlouhou nahrávkou našla Reimerovou v rohu.
11:22 Jakubkovičová odolává presinku v rohu hřiště.
09:53 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 0:3
09:25 Kubišové sjela střela na středu.
08:30 Tomanová se nedostala přes dvě bránící hráčky.
06:03 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 0:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #14 Denisa Billá, asistoval #8 Kateřina Pisárová (0:2)
06:03 Tečovaná střela Billé od mantinelu skončila v šibenici.
05:03 Oháňková se nedoslata ke střele, protože jí odskočil míček z čepele.
04:21 Na hřišti je druhá přesilovková pětka domácích, jenže ani tyto hráčky se nemohou dostat k zakončení.
03:25 Pejzlová kombinuje s Reimerovou na půlce. Cholinskou soupeřky zdvojily u mantinelu, ale míček udržela.
03:10 Vyloučen hráč #64 Adéla Polívková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za držení
02:55 Reimerová zahrála vysokou a rozhodčí Petřík píská.
02:26 Václavíková nepřesně na Tomanovou.
02:00 Nahrávka od cholinské před branku soupeře neprošla.
01:33 Kubíčková vyráží míček před sebe.
00:28 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 0:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #2 Nikola Hermannová, asistoval #10 Iveta Jedličková (0:1)
00:28 Rychlý gól padl po rychlé rozehrávce na útočné polovině.
00:02 Dnešní utkání právě začalo! Úvodní buly vyhrály hráčky hostů.