59
  • 59 58:48
    Jičín

Ivanti Tigers Jižní Město - KM automatik FBK Jičín 8:6
branky: 6. Denisa Billá, 16. Kateřina Kovaříková, 27. Kateřina Kovaříková, 28. Simona Pálková, 31. Eliška Chudá, 34. Vendula Beránková, 43. Michaela Šulanová, 45. Kateřina Kovaříková - 9. Kristýna Bachmaierová, 9. Anet Jarolímová, 16. Anet Jarolímová, 37. Gabriela Žůrková, 37. Gabriela Žůrková, 50. Gabriela Žůrková; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Kristýna Karli 22 - Veronika Samková 18; po třetinách: 2:3, 4:2, 2:1
60:01 Vyjádření trenérky domácích M.Šteglové: V dnešním utkání jsme to nebyly úplně my, možná i díky situaci z první třetiny. Snad bude Niky Hermannová v pořádku a brzy zpět na hřišti. I tak jsme dokázali nervózní zápas vyhrát a to díky povedenému výkonu našich juniorských nadějí, které dnes musím vyzdvihnout.
60:01 Vyjádření vedoucího družstva hostí M.Petrgála: Předně přejeme brzké uzdravení Nikole Hermannové. V utkání s domácími jsme si ověřili, že můžeme hrát o body opravdu s každým. Nicméně množství zbytečných chyb Tigers zkušeně využili. Domácím gratulujeme k vítězství a pořadatelům za fajn zápas.
60:00 Střely ve třetí třetině: Tigers - 5, Jičín - 12
59:59 Domácí udržely vedení a berou z tohoto utkání 3 body.
58:49 Jičín v 6.
58:48 Timeout KM automatik FBK Jičín
58:48 Jičín si vybral čas na poradu, uvidíme zda to pomůže.
58:04 Závěr přesilovky konečně přinesl tlak domácích, ale gól ne.
57:18 Přesilové hry dnes domácím nesvědčí.
56:04 Vyloučen hráč #88 Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hra na zemi
56:04 Markéta Kosová zblokovala pokus Denisy Billé, ale seděla u toho na zemi a tak si jde sednout na dvě minuty o pár metrů dále.
54:05 Petra Šebestová si stáhla balónek mezi dvě soupeřky, ale přes závoru z kolene se dostat nedalo..
51:51 Kubišová sama na gólmanku, ale nepřekonala ji.
50:00 Dnešní utkání sleduje 153 diváků! Děkujeme.
49:08 GÓL KM automatik FBK Jičín! 8:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #6 Anet Jarolímová (8:6)
49:08 Gabriela Žůrková se odmítla vrátit a trochu paradoxně se jí to vyplatilo, když dostala dlouhou přihrávku od Jarolímové a sama tváří v tvář Karli nezaváhala.
45:57 Kovaříková tentokrát trochu sobecky a přestřeluje.
44:35 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 8:5
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #92 Eliška Chudá (8:5)
44:35 Další pěkná spolupráce po ose Billá-Chudá-Kovaříková.
42:36 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 7:5
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #22 Michaela Šulanová, asistoval #13 Simona Pálková (7:5)
42:36 Parádní rána čerstvě dvacetileté Míši Šulanové! Proti tomu neměla Samková nárok! Dodatečně všechno nejlepší!
40:25 Gabriela Žůrková mohla vyrovnat, ale Karli byla proti.
40:01 Třetí dvacetiminutovka právě odstartovala.
40:00 Střely ve druhé třetině: Tigers - 14, Jičín - 6
39:59 Obrovský závěrečný tlak Tigers už další branku nepřinesl a tak půjdou domácí do třetí třetiny s nejtěsnějším náskokem.
39:43 Míša Šulanová po krásném výběhu pouze do tyčky.
37:38 Bachmaierová je zpět, tohle oslabení hostům vyšlo dokonale.
36:34 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:5
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková bez asistence (6:5)
36:34 A další branka v oslabení od Žůrkové..
36:22 GÓL KM automatik FBK Jičín! 6:4
36:22 Gabriela Žůrková se prosazuje ve vlastním oslabení.
36:19 Vendula Beránková minula poloprázdnou bránu.
35:38 Vyloučen hráč #85 Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost
35:38 Kristýna Bachmaierová úplně zbytečně nabrala kolenem Elišku Chudou a jde si po zásluze oddechnout.
33:27 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 6:3
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #15 Vendula Beránková bez asistence (6:3)
33:27 Krásná střela od mantinelu v podání Beránkové a Tigers využívají přesilovku.
32:58 Vyloučen hráč #46 Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
32:58 Zuzka Svobodová trefila pouze hůl soupeřky a inkasuje dvouminutový trest.
30:50 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 5:3
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #92 Eliška Chudá, asistoval #14 Denisa Billá (5:3)
30:50 Eliška Chudá po nezištné nahrávce od Denisy Billé navyšuje vedení.
29:55 Utkání neztrácí na tempu, ale větších šancí je nyní prosto.
27:17 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 4:3
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #13 Simona Pálková bez asistence (4:3)
27:17 Simona Pálková si počkala na správný okamžik a dostává domácí do vedení.
26:06 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 3:3
26:06 Opět osvědčená spolupráce a opět vyrovnáno.
25:50 Zaváhání v rozehrávce domácích a velká šance pro Jičín, Bachmaierová však nedokázala sama před brankou vystřlit.
23:41 Ani přesilovka Jičína nebyla příliš povedená.
23:00 Anet Jarolímová po krosu nedokázala prostřelit Kristýnu Karli.
21:41 Vyloučen hráč #8 Kateřina Pisárová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:55 Pěkná individuální akce Petry Šebestové, ale maska Samkové byla pro Jičín na správném místě.
20:00 Střely v první třetině: Tigers - 7, Jičín - 10
19:59 První třetinu ovládl Jičín poměrem 3:2. Zároveň doufejme, že Niky Hermannová bude v pořádku a nečeká ji žádná delší absence.
18:23 Další jedovatý pokus Jarolímové, Karli reflexivně vyráží.
15:47 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:3
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #6 Anet Jarolímová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (2:3)
15:47 Stačilo 15 vteřin a hosté opět vedou a opět zásluhou Jarolímové.
15:32 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:2
15:32 Ukázkové řešení situace 2na1 v podání domácích juniorek a je vyrovnáno.
13:10 Niky Hermannová za potlesku a po svých opouští hřiště, ale příliš dobře to nevypadá, minimálně dnešní utkání pro ni skončilo.
13:09 Na zemi zůstává po souboji ležet Niky Hermannová.
13:00 Kačka Kovaříková v solidní šanci, ale nedokázala procpat míček pod gólmankou.
12:24 Tohle nebyla povedená přesilová hra od domácích.
10:53 Niky Hermannová míjí poloprázdnou bránu.
10:24 Vyloučen hráč #20 Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání
10:24 Nikola Kuchařová obdržela první menší tret tohoto zápasu.
08:50 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:2
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #6 Anet Jarolímová, asistoval #20 Nikola Kuchařová (1:2)
08:50 Dlohý kros od Kuchařové a Anet Jarolímová z jedničky a backhandem trefuje přesně vzdálenější šibenici.
08:18 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:1
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (1:1)
08:18 Rychle rozhraná standartní situace krosovým lobem a Bachmaierová se ze vzduchu nemýlí.
06:23 Pokus Lucky Řezáčové likviduje Samková.
05:18 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:0
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #14 Denisa Billá, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (1:0)
05:18 Denisa Billá doráží pokus Kačky Kovaříkové a domácí vedou.
04:46 Zuzka Svobodová v brejku přestřeluje bránu.
03:34 Tereza Mrázková opouští po souboji hřiště s vyraženým dechem.
02:03 První velká šance Anet Jarolímové, ale Niky Hermannová se dokázala vrátit.
00:01 Úvodní buly pro hostující tým zásluhou Kristýny Bachmaierové.
00:00 Vítejte u online přenosu 10.kola Extraligy žen. Domácí Tigers hostí Jičín.