3:7
    Nikola KŘEMENÁKOVÁ
    (Vaníčková)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Crazy girls FBC Liberec 3:7
branky: 35. Kateřina Mainer, 47. Anna Alexandra Suková, 58. Nikola Křemenáková - 5. Markéta Rumlová, 6. Klára Veselá, 17. Martina Dostalíková, 22. Michaela Mlejnková, 24. Hana Uimonen, 53. Pavla Bárková, 57. Michaela Vejdělková; rozhodčí: Jiří Jelínek - David Scholz; vyloučení: 1:6; využití: 1:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 7, Kateřina Fialová 8 - Martina Lerchová 17; po třetinách: 0:3, 1:2, 2:2
60:00 Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Bohužel jsme dnes v první třetině třikrát inkasovali z dálky, což nás stálo zápas. Nadále se potýkáme s žalostnou produktivitou, 6 přesilovek a 1 vstřelený gól je zkrátka málo. Snad nám vánoční pauza přijde vhod a v lednu se převedeme v lepším světle. Děkujeme divákům za krásnou atmosféru a soupeři za zápas, krásné Vánoce všem!
60:00 Komentář trenéra hostů (Jakub Procházka): Konečně vítězství za 3 body, bohužel celý zápas jsme si zkomplikovali naší nedisciplinovaností. Přeji všem krásné svátky.
60:00 Střely na branku ve 3.třetině: Slavia - 4, Liberec - 7
57:58 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #3 Nikola Křemenáková, asistoval #33 Gabriela Vaníčková (3:7)
57:58 Volný úder z hranice velkého brankoviště dokázaly domácí hráčky využít.
56:35 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:7
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #96 Michaela Vejdělková, asistoval #66 Michaela Mlejnková (2:7)
56:35 Dlouhá kombinace Liberce na domácí polovině přinesla výsledek v podobě gólu.
53:08 Pěkná střela Rumlové od mantinelu se trefuje Fialové přesně do ruky a ta bez problému chytá.
52:08 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:6
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #40 Pavla Bárková, asistoval #66 Michaela Mlejnková (2:6)
52:08 Hosté svoji první přesiovou hru využívají na poslední chvíli, z trestu Krňoulové zbývalo jen dvacet vteřin.
50:29 Vyloučen hráč #92 Barbora Krňoulová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
49:10 Bohmová znovu trefuje tyčku.
48:44 Ve třetí třetině se hra zrychlila a to zejména ze strany domácích.
46:41 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #51 Anna Alexandra Suková, asistoval #12 Julie Svítilová (2:5)
46:41 Volkmannová našla Sukovou a ta nekompromisně trefuje a nedává golmance hostů žádnou šanci.
45:25 Drugdová opět sama před Lerchovou ani tentokrát jí to nevyšlo.
44:56 Staňková na Drugdovou ale té střela nesedla.
42:48 Tahle přesilová hra se domácím nepovedla podle představ, hostující dobře bránily a nedovolovaly střelám doletět až k brankářce
42:48 Hosté hrají opět v plném počtu.
40:48 Vyloučen hráč #10 Klára Veselá družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
40:48 Po kratičké hře pět na pět se na trestnou lavici opět vrací Leierová.
40:28 Hosté jsou v plném počtu.
40:00 Střely na branku ve 2.třetině: Slavia 10 - Liberec 6
39:59 Domácí vstoupí do třetí třetiny ještě s necelou půlminutou přesilové hry.
38:28 Tentokrát byla faulována Přerostová.
37:34 Hra se přesouvá ze strany na stranu, ani jeden z celků si nevytvořil žádnou výraznější šanci, která by stála za zmínku.
35:30 Staňková se dobře vytočila z rohu, její střelu ale schytala jen bránící hráčka do nohy.
34:29 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #27 Kateřina Mainer, asistoval #10 Nikola Staňková (1:5)
34:29 Staňková cross na Šnebergrovou a ta v klidu zakončila do prázdné.
34:00 Vyloučen hráč #10 Klára Veselá družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
34:00 Ze souboje Mašková - Leierová odešla plzeňská hráčka s vyraženým dechem, ta liberecká s dvouminutovým trestem.
32:23 Vaníčková nenašla po druhém křídle nabíhající Maškovou.
31:03 Dostalíková míří vysoko nad branku.
30:16 Ani toto oslabení se nepodaří domácím potrestat. Knotková zpět na hřišti.
29:57 Bohmová se snažila Denkové střelu dorazit do branky, pokaždé neúspěšně.
28:44 Mašková se snažila ze vzduchu sklepnout míček do branky, Lerchová se ale ve svém brankovišti stačila přesunout včas.
28:16 Vyloučen hráč #21 Barbora Knotková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:16 Knotková poslala Sukovou za mantinel a máme tu další, v pořadí třetí, přesilovou hru domácích.
28:00 Mašková sama před Lerchovou té se jen tak tak povedlo míček chytit.
27:27 Kombinace libereckých na domácí polovině nepřinesla žádnou nebezečnější střelu.
26:48 I Bohmová těsně vedle.
26:04 Vostracká našla Sukovou, její střela ale místo do branky letěla do rohu hřiště.
23:29 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #66 Michaela Mlejnková (0:5)
23:29 Střídání brankáře. Nový brankář #93 Kateřina Fialová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
23:29 Další bod si připisuje Koníčková.
21:55 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #13 Markéta Rumlová (0:4)
21:55 Mlejnková dobře trefila horní růžek a zvyšuje náskok Liberce.
20:11 I úvodní buly druhé třetiny se lépe povedlo plzeňským hráčkám.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Slavia 6 - Liberec 9
17:26 Nepřesná nahrávka mohla stát domácí další gól, podržela je Fišerová v brance.
16:38 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #2 Martina Dostalíková, asistoval #19 Aneta Foffová (0:3)
15:43 Tentokrát zazněla tyčka za Lerchovou a hosté jsou opět na hříšti v plné síle.
14:36 Vaníčková střela z úhlu jen těsně neprošla mezi tyčkou a golmankou do branky.
13:43 Vyloučen hráč #10 Klára Veselá družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:43 Po nehezky vypadajícím faulu na Bohmovou si zahrají domácí další přesilovou hru.
12:36 Hosté jsou v plném počtu.
12:04 Domácím se zatím nedaří najít ten správný klid v rozehrávce a dostat se k zakončení.
11:22 Koníčková se přes oslabení vydala do útoku. Nedostala se ani přes půlku, kde byla zastavené bránící Nachtmanovou.
10:36 Vyloučen hráč #19 Aneta Foffová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání
10:36 Faulem na Maškovou jdoucí do úniku si Foffová vysloužila dvouminutový trest a poskytla domácím příležitost změnit průběžné skóre utkání.
10:15 Foffová z půlky rozezněla tyčku za Fišerovou.
08:54 V souboji Volkmannové a Vejdělkové v rohu byla úspěšnější hráčka z Liberce a mohla se vydat před branku. K zakončení ji už ale domácí hráčky nepustily.
07:14 Střela od obránkyně Škardové neproletěla ani blokem bráních hráček.
05:36 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Klára Veselá, asistoval #12 Hana Uimonen (0:2)
05:36 Pozornost bráních hráček byla obrácená někam jinam a Leinerová poslala míček nepozorovaně k tyčce.
05:11 Odražený míček se Drugdové nepodařilo ideálně zpracovat .
04:17 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #13 Markéta Rumlová, asistoval #10 Klára Veselá (0:1)
04:17 Úvodní gól se poměrně rychle podařilo vsítit hostujícím hráčkám.
03:46 Volkmannová vyvezla míček na polovinu Liberce, poslala na Sukovou, s její střelou ale LErchová v brance neměla problém.
02:36 Vostracká jen těsně míjí pravou tyčku.
02:08 Z pravého křídla zahrozila Koníčková.
00:12 Úvodní buly se lépe povedlo domácím, míčku se ale záhy zmocnily hosté ze severu.