• 57 56:55
    12:4
    (Kotzurová)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Panthers Praha 12:4
branky: 6. Karolína Šablaturová, 9. Denisa Kotzurová, 15. Kristina Hudáková, 29. Nela Kapcová, 34. Karolína Šablaturová, 38. Paulína Hudáková, 40. Jana Lacková, 40. Markéta Vrlíková, 43. Kristina Hudáková, 54. Denisa Kotzurová, 55. Romana Kiecková, 57. Kristina Hudáková - 20. Petra Šusterová, 24. Tereza Pitterlingová, 26. Tereza Syslová, 54. Kristýna Kolářová; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 9 - Karolína Červová 11; po třetinách: 3:1, 5:2, 4:1
60:00 Komentář Jana Tůmy: Dnes jsme dokázali se soupeřkami držet krok jen do poloviny utkání. Pak se začala projevovat jeho zejména ofenzivní převaha, kdy jeho první lajna místy brala naše holky na kolotoč zadarmo. Na druhou stranu je třeba říct, že jsme udělali několik hrubých chyb v obraně (zejména standardní situace) a tím jsme to soupeřkám značně usnadnili. Děkujeme všem za utkání a zdravíme Lukáše u televize.
60:00 Komentář trenéra Jakuba Robenka: Dnes to mělo do ideálu daleko. Hráli jsme pomalu a chyběla Nám větší chuť k černé práci. Pozitivní je, že i když jsme nehráli nejlépe, bylo ve hře i hodně pozitiv a 12 vstřelených branek rozhodně není málo.
59:59 FBC Ostrava 5 střel, Panthers 5 střel
59:03 Káčové po zranění chybí rychlost
57:56 Tůmová pocítila loket v obličeji
56:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 12:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #88 Kristina Hudáková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (12:4)
55:04 Vyloučen hráč #16 Veronika Jarešová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
54:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 11:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #22 Romana Kiecková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (11:4)
54:18 žurková se štěstím trefuje
53:49 GÓL Panthers Praha! 10:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 Kristýna Kolářová, asistoval #13 Anežka Hněvkovská (10:4)
53:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 10:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #68 Nela Kapcová (10:3)
52:06 Zittová nastřádala nějakou sekundu na půlce FBC
51:07 Vyloučen hráč #4 Kristýna Kolářová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
50:48 P. Hudáková deset čísel nad
50:37 Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
48:29 Spousta nepřesností na středu hřiště
45:55 Míček trefil na online ntb a obrazovka je v pánu
45:26 Panthers rozehrává blízko naší branky, ale trefuje jen zeď
42:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 9:3
42:18 Vyloučen hráč #9 Kristýna Vranová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
39:59 FBC Ostrava 11, Panthers 4 střely
39:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 8:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #5 Markéta Vrlíková, asistoval #22 Romana Kiecková (8:3)
39:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 7:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #11 Jana Lacková, asistoval #88 Kristina Hudáková (7:3)
38:55 FBC zpřesnilo činnost v obraně
38:00 Dnešní utkání sleduje 64 diváků
37:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #10 Denisa Kotzurová (6:3)
37:00 Šablaturová má neustále 'hlad' po brance
34:00 Žurkové dnes není souzeno trefit prázdnou bránu
33:38 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #14 Karolína Šablaturová, asistoval #88 Kristina Hudáková (5:3)
32:40 FBC uzavřelo soupeře na polovině a zvyšuje Červové procento úspěšnosti
30:17 FBC stále na půl plynu
29:28 Spousta individuálních chyb dostává Panthers do hry
28:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #68 Nela Kapcová, asistoval #99 Paulína Hudáková (4:3)
27:00 FBC uzavřelo protihráčky, ale vše ukončila střela mimo
25:56 Vedení FBC je pryč, hráčky Panthers zlepšily přihrávku a dostávají se víc do šancí
25:03 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #48 Tereza Syslová z trestného střílení (3:3)
23:56 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Tereza Pitterlingová, asistoval #96 Veronika Zittová (3:2)
22:00 Žurková potřetí netrefuje prázdnou bránu
21:30 Panthers jsou aktivnější, ale branku ohrozily hráčky FBC
19:59 FBC 7 střel, Panthers 4 střely
19:35 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #51 Karolína Červová (3:1)
19:35 Střela skoro z poloviny se vešla do brány.
19:20 Panthers bez 'náboje', jen čekají a útok je spíš na náhodu
17:19 Žurkova opět netrefuje prázdnou bránu
15:03 Žurková sama před brankařkou, jen promáchla
14:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #88 Kristina Hudáková, asistoval #11 Jana Lacková (3:0)
14:00 Dlouhé míče, tak to je nový způsob hry Panthers
12:40 Panthers se daří blokovat střely
10:32 FBC uzamklo Panthers, ale bez střely na bránu
09:13 Vyloučen hráč #78 Michaela Lupačová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:38 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #99 Paulína Hudáková (2:0)
08:13 Chybu v obraně Vrlíkové Panthers nevyužily
05:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:0
05:32 FBC se ujímá vedení
02:47 FBC uzamyká Panthers na jeho polovině.
01:30 Panthers postupuje pomalu, ale k ohrožení naší branky se nedostává
00:21 Žurková trefuje tyč.
00:01 Úvodní buly vyhrává Panthers Praha