• 60 59:45
    3:10
    (Zelinková)

Tatran Střešovice - Ivanti Tigers Jižní Město 3:10
branky: 24. Eliška Machková, 49. Daniela Reindlová, 60. Barbora Zabavská - 7. Lucie Řezáčová, 9. Iveta Jedličková, 10. Lucie Řezáčová, 12. Dominika Kubišová, 29. Adéla Polívková, 30. Eliška Chudá, 34. Eliška Chudá, 40. Dominika Kubišová, 42. Dominika Kubišová, 59. Vendula Beránková; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 30 - Kristýna Karli 10; po třetinách: 0:4, 1:4, 2:2
60:00 Komentář trenérky hostí p. Šteglové - Naše hra v prvních dvou třetinách byla více v tempu. Podařilo se nám dát góly a potom hrát v klidu. Jsme rádi, že jsou před soustředěním všichni zdraví. Soupeři přejeme hodně štěstí do dalších zápasů a děkujeme za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích p. Skazka - dnes zasloužená prohra. Nestihli jsme nástup hostí a celý zápas tahali za kratší konec. Umíme to rozhodně líp. Pauzu využijeme na intenzivní přípravu na závěr základní části a půjdeme si pro play off. Děkujeme soupeřům a neúnavným fanouškům!
60:00 Střely po třetí třetině 5:13.
59:45 GÓL Tatran Střešovice! 3:10
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #4 Klára Zelinková (3:10)
59:45 Zabavská se z dlouhého výběhu trefuje přesně mezi ruku a masku brankářky.
58:28 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 2:10
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #15 Vendula Beránková, asistoval #10 Iveta Jedličková (2:10)
58:28 Beránková se prosazuje střelou z dálky a těsně před koncem zápasu tak přidává už desátou branku do sítě domácích,
57:53 Machková prošla celé hřiště, ale její střela už neměla gólové parametry.
56:53 Polívková ve vyložené šanci minula bránu.
56:07 Střelu Polívkové zablokovala Zikmundová.
55:35 Teď na druhé straně Drbalová chytila střelu Řezáčové na bližší tyč.
55:01 Karli vyrazila střelu Rybínové.
51:46 Beránková to zkusila od mantinelu, ale Machková její střelu vyblokovala z brány.
50:05 Drbalová ramenem vyrazila prudkou střelu Šebestové.
48:07 GÓL Tatran Střešovice! 2:9
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Daniela Reindlová, asistoval #21 Anna Řezníčková (2:9)
48:07 Reindlová z první nedala šanci brankářce hostí.
47:01 Kubišová z velkého brankoviště napálila Drbalovou.
44:47 Pálková z bezprostřední blízkosti přestřelila bránu.
44:01 Zabavská ze vzduchu pouze do Karli.
42:52 Zelinková ze středu netrefila bránu.
41:23 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:9
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #23 Dominika Kubišová, asistoval #15 Vendula Beránková (1:9)
41:23 Beránková od mantinelu přesně na Kubišovou a ta pálí krásně pod břevno.
40:41 Vyloučen hráč #44 Barbora Zabavská družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
40:00 Střely po druhé třetině 4:11.
39:58 Řezáčová ještě v posledních vteřinách přestřelila bránu.
39:03 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:8
39:03 Křížnou nahrávku Beránkové trefila Kubišová.
38:16 Viplerová zablokovala střelu Řezáčové.
36:36 Machková z brejku netrefila bránu.
34:55 Drbalová vychytala střelu Šebestové.
33:33 Chudá se skvěle zorientovala v brankovišti a přidává už sedmou branku hostů.
33:30 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:7
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #22 Eliška Chudá, asistoval #10 Iveta Jedličková (1:7)
32:58 Šebestová napálila blok Machkové.
31:56 Drbalová vyrazila nejprve střelu Bránkové a poté i dorážku Hyršlové.
30:48 Billá od mantinelu střílí vedle.
29:39 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:6
29:39 Hyršlová prúnikovkou našla Chudou a ta si blafákem poradila s Drbalovou.
28:50 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 1:5
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #64 Adéla Polívková, asistoval #14 Denisa Billá (1:5)
28:50 Rychlou kombinaci hostí zakončila Polívková.
27:52 Hyršlová zablokovala střelu Zabavské.
26:05 Zabavská to teď zkusila ze středu, ale Karli vyrazila její střelu maskou.
23:40 GÓL Tatran Střešovice! 1:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #42 Eliška Machková, asistoval #44 Barbora Zabavská (1:4)
23:40 Machková z půlky prostřelila všechno před sebou a je z toho první branka domácích.
20:31 Chudá v gólové šanci netrefila bránu.
20:00 Střely po první třetině 4:16.
19:00 Faťunová v obrovské šanci neúspěšná.
18:42 Billá od mantinelu těsně minula horní růžek.
16:32 Drbalová dobrým zákrokem zlikvidovala dorážku Hyršlové.
13:14 Reindlová dobrou střelou ohrozila bránu hostí. Karli však byla ve střehu.
11:33 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 0:4
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #23 Dominika Kubišová, asistoval #46 Petra Šebestová (0:4)
11:33 Kubišová pohlednou individuální akcí přidává další gól do domácí sítě.
09:38 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 0:3
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #12 Lucie Řezáčová, asistoval #10 Iveta Jedličková (0:3)
09:38 Řezáčová skóruje po nahrávce přes celé brankoviště domácích.
09:21 Reindlová teď v dobré pozici přestřelila.
08:30 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 0:2
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #10 Iveta Jedličková, asistoval #22 Eliška Chudá (0:2)
08:30 Chudá zpoza brány nabídla Hyršlové gólovou šanci a ta nepohrdla.
06:59 GÓL Ivanti Tigers Jižní Město! 0:1
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil #12 Lucie Řezáčová, asistoval #22 Eliška Chudá (0:1)
06:59 Řezáčová napodruhé překonala Drbalovou.
06:34 Kubišová skvěle našla Kleinovou, ta ovšem netrefila bránu.
05:00 Zabavská mohla vystřelit, ale bohužel zvolila nahrávku na obsazenou hráčku.
04:06 Drbalová teď dvakrát vychytala Kubišovou.
03:50 Řezáčová od mantinelu pálí nad.
02:02 Střelu Hyršlové zablokovala Viplerová.
00:44 Hyršlová z velké blízkosti přestřelila bránu.
00:38 Hermannová pouze do bloku Zabavské.
00:02 Úvodní buly pro tým hostí.