2

1

4.

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:5pn
branky: 9. Barbora Husková, 20. Barbora Husková, 24. Veronika Třinecká, 29. Ivana Šupáková, 51. Kamila Paloncyová, N Barbora Husková - 3. Tereza Peštová, 19. Nela Jiráková, 27. Martina Řepková, 30. Magdaléna Plášková, 33. Daniela Frantíková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:4; využití: 2:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Nikola Příleská 20 - Kristýna Provázková 15; po třetinách: 2:2, 2:3, 1:0, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #26 Barbora Husková a vstřelil rozhodující gól (6:5).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #79 Tereza Hanzlíková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #69 Justyna Rudzińska , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #24 Jana Vávrová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #26 Barbora Husková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #79 Tereza Hanzlíková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #29 Kamila Paloncyová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #9 Nela Jiráková , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Vyjádření trenéra domácích, Tomáše Martiníka: Ubojované vítězství, kterého si ovšem ceníme. Dnes florbalové krásy pramálo, za to hodně nervozity a stresu na florbalkách. Umíme a chceme hrát líbivější florbal. Děkujeme soupeřkám za zápas.
65:00 Vyjádření asistenta trenéra hostí, pana Procházky: Krásný zápas v plném nasazení, plný tvrdých soubojů. Strašně si cením toho, že jsme se po pohárovém zápase dokázali zvednout a předvést florbal v plném nasazení. Je to škoda, protože si myslím, že pokud jsme hráli v plném počtu, byli jsme dnes lepší. Nicméně Vítkovicím gratuluji a doufám, že nás letos bude čekat ještě odveta.
65:00 Nejlepší hráčky: Chodov - 9 Jiráková, Vítkovice - 44 Theimerová
65:00 Střely v prodloužení 1:3, celkem 20:25
64:23 Nebezpečná rána Pláškové.
63:45 Teď se těžce sbírá ze země Kellovská s Enenkelovou. Buly v rohu.
62:10 Šupáková jen do bloku Jirákové a na druhé straně opět Řepková těsně vedle.
61:04 Střely Řepkové i Frantíkové vedle
60:00 Střely ve 3. třetině 8:10
59:59 Zbytek základní části se odehrál poměrně v klidu.
58:45 Zase několik vyhrocených momentů na hřišti. Střídačka Chodova ječí, předseda Vítkovic huláká, no komedie..
56:47 Dvě obrovské šance domácích v rychlém sledu
55:08 Pekárková těsně vedle.
53:57 Řepková nastřeluje tyčku.
52:47 Hráčky i manťáky lítají vzduchem. Místy to připomíná jiný sport.
50:57 Vyloučen hráč #26 Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra na zemi
50:57 Teď je tu zase možnost pro Chodov. Uvidíme, jestli se ještě bude vůbec hrát v pěti na obou stranách.
50:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #29 Kamila Paloncyová, asistoval #13 Jana Trošková (5:5)
50:48 Několikrát to domácím nevyšlo ale sekundu před návratem Kellovské se přece jen prosazuje Paloncyová.
49:04 Vyloučen hráč #22 Martina Řepková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
49:04 Obrovská možnost pro domácí na vyrovnání.
48:49 Vyloučen hráč #77 Karolína Kellovská družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:56 Domácí sice potřebují vyrovnat ale aktivnější je teď Chodov
45:29 A znovu Příleská, tentokrát proti střele Peštové
44:08 Belicová se řítila na branku domácích. Výborný zákrok si připisuje i Příleská.
43:46 Enenkelová výborně na Paloncyovou. Tu ale vychytala Provázková
43:02 Střela Troškové vedle. Trošku víc vedle.
42:16 Domácí to teď zkoušejí postupným útokem
40:40 Musím říct, že už jsem viděl lepší a kratší přesilovky.
40:00 Střely ve 2. třetině 5:6
39:58 Krzywak ještě donutila k zákroku Provázkovou.
39:42 Minuta přesilovky v kelu a nic z toho..
38:40 Vyloučen hráč #21 Eva Preisslerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
38:40 Gedža z první těsně vedle.
38:25 Výhoda pro Vítky
37:30 Utkání je teď vyhrocené, asi podle očekávání..
35:50 Bekhend Ďuríkové ze vzduchu těsně přeletěl nad břevnem.
35:06 Suchánková nastřeluje tyč.
35:00 Utkání přihlíží 115 diváků.
33:58 Řepková udělala kličku i Příleské ale prázdnou branku občas netrefí každý, že?
32:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Daniela Frantíková bez asistence (4:5)
32:40 Šťastný odraz (pro Chodov pochopitelně) od Ďuríkové a je to 4:5.
30:45 Plášková z výjezdu pouze do Příleské.
29:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #79 Tereza Hanzlíková (4:4)
29:16 Hanzlíková v brejku parádně našla Pláškovou a je zase srovnáno..
28:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Ivana Šupáková bez asistence (4:3)
28:35 Individuální akce Šupy po křídle znamená zase vedení pro Vítky
26:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #22 Martina Řepková, asistoval #24 Jana Vávrová (3:3)
26:51 A je využitá z hole Řepkové
25:39 Vyloučen hráč #29 Kamila Paloncyová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
25:39 Přesilovka pro Chodov..
24:40 S Plankovou to vypadá bohužel vážněji, vypadá to, že do utkání už nezasáhne.
23:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #13 Jana Trošková (3:2)
23:38 Ze středu mířila neomylně Enenkelová a domácí vedou.
21:46 Frantíková jednoduchou kličkou Příleskou nepřekonala.
21:46 Na zemi zůstává ležet Planková. Výhodu trestného střílení má ovšem Chodov..
20:00 Střely v 1. třetině 6:6
19:55 Na konci třetiny se rozhodla ještě trenérům domácích přidělat vrásky Kolářová ale nakonec z toho pro Chodov nic nebylo.
19:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková bez asistence (2:2)
19:15 Husková vrací odražený míček parádně do sítě!
18:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Nela Jiráková bez asistence (1:2)
18:49 Jiráková se s tím nepárala a liskla balónek do levého horního rohu.
18:48 Standardka pro Chodov z velkého brankoviště.
17:40 Řepková s Frantíkovou spálily každá jednu tutovku.
16:48 Vyloučen hráč #50 Vlaďka Maděrová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
15:27 Střela Theimerové šla přesně do vinklu ale Provázková pro to neměla pochopení a zasáhla.
13:55 V sólovém úniku na druhé straně Krzywak ale taky netrefuje. Že by byl špatně položený tarkett???
12:38 Hanzlíková utekla po křídle ale forhendem už pak nezamířila přesně.
11:21 Šupa na Maděrovou, ta ale zadovkou Provázkovou nepodstřelila.
08:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #19 Veronika Třinecká (1:1)
08:49 Parádní akce na jeden dotek a povedená střela Huskové - 1:1
08:22 Paloncyová ze středu kasu neohrozila, fotografa za brankou ale ano.
07:58 Na začátku oslabení zahrozila Vávrová ale teď už hrají domácí.
07:48 Vyloučen hráč #3 Karolína Suchá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
07:30 Výhoda pro Vítky, zkoušejí to tedy v šesti.
06:47 Peštová střílí z pravého křídla do levého rohu..hřiště..
05:04 Enenkelová neúspěšně hledala Seevaldovou
03:15 Vítkovice jsou poprvé delší dobu v držení míčku.
02:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #30 Tereza Peštová, asistoval #3 Karolína Suchá (0:1)
02:39 Úvodní aktivita chodovských je odměněna gólem z hole Peštové
00:00 Dobrý den! Vítejte u online přenosu z utkání prvních dvou týmů v tabulce. Dnes se bude rozhodovat o tom, který z týmů se více přiblíží prvnímu místu v základní části.