• 60 59:08
    1:8
    (Šebestová)

FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:8
branky: 36. Tereza Mošťková - 21. Veronika Třinecká, 22. Kamila Paloncyová, 26. Lucie Suchánková, 27. Ivana Šupáková, 42. Eliška Planková, 43. Kamila Paloncyová, 53. Sára Seevaldová, 60. Sára Seevaldová; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 29 - Nikola Příleská 16; po třetinách: 0:0, 1:4, 0:4
60:01 Vyjádření trenérky domácích Alice Pavlíkové: Škoda, že nám nevydržela snaha z první třetiny. Hrát tak celou dobu, bylo by to určitě zajímavější. Chválím výborný výkon většiny hráček a neskutečný od Lega. Doufám, že si to dobré přeneseme i do neděle. Děkujeme za zápas.
60:00 Vyjádření trenéra hostů Tomáše Martiníka:Museli jsme být dnes hodně trpěliví a přitom zůstat aktivní, rychlí a přesní. V první třetině nás hodně trápila Lego, naštěstí jsme ji ve druhé třetině brzy odčarovali a získali rozhodující náskok. Gólových situací jsme si vypracovali hodně, koncovka ovšem vázla. Jsem rád i za slušnou premiéru našich nových a mladých hráček. Díky soupeřkám za zápas.
59:52 Poslední minuta opět patří Vítkovicím, které uzavírají domácí ve svém obraném pásmu.
59:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #44 Lucie Šebestová (1:8)
59:01 Šance Troškové končí těsně vedle tyče olomoucké branky
58:50 Seewaldová opět prověřuje Kubíčkovou a ta rychle rozehravá.
57:29 Olomouc je nyní na míčku a rozehrává z rohu, jedovatá střela Suchánkové končí v ruce Příleské
56:58 Olomouc přesilovku nevyužívá a nyní se musí bránit dalšímu zámku Vítkovic
55:50 Přesilovka Olomouce pokračuje nicméně již zbývá velmi málo času.
55:20 Olomouc se nemůže dostat do útočného pásma a vytvořit zámek
55:05 Vítkovice drží míček a šetří čas
54:50 Tým Olomouce hraje přesilovou hru a několika střelami zasypává Příleskou.
54:26 Vyloučen hráč #11 Zuzanna Krzystyniak družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
53:58 Kolářová z poloviny hřiště prověřuje Kubíčkovou a ta rychlým rozehráním vybízí tým k aktivitě
53:02 Maděrová přechází přes Cholinskou a zakončuje. Kubíčková je pozorná a střelu chytá
53:00 Ryšavá opět z poza hráče prověřuje Příleskou, která je pozorná
52:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #13 Jana Trošková (1:7)
51:06 Po nepřesné rozehrávce Vítkovic získává míček Ryšavá, který vybízí Suchánkovou, která zvládá dvě kličky ale třetí je již nad její síly.
49:58 Theimerová z půl metru prověřuje Kubíčkovou a ta maskou vyráží
49:12 Cholinská získává na polovině míček avšak nepřesně vysouvá Suchánkovou, která nestačí míček zpracovat a přichází o něj
48:45 Ryšavá v dobré šanci míjí míček a Vítkovice opět rychle přechází do protiútoku
47:26 Vítkovice opět utočí do plných a nedaří se jim vystřelit, olomoucká obrana opět v pohotovosti.
46:36 Reimerová vybojovala ve svém obraném pásmu míček a přesnou rozehrávkou vysouvá Grúfikovou, která ale nezvládá situaci 1:1 a přichází o míček
45:08 Střelu Cholinské zpoza hráče likviduje brankářka Vítkovic
44:09 Kubíčková kryje další jedovatou střelu od modré
43:09 Nepřesnost Vítkovic umožnila Olomouci se na chvíli osvobodit od tlaku ale vzápětí přichází branka do sitě Kubíčkové
42:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #29 Kamila Paloncyová, asistoval #19 Veronika Třinecká (1:6)
42:01 Duo Mošťková Cholinská se postupně probíjí k brance soupeře bohužel Vítkovická obrana je proti.
41:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Eliška Planková, asistoval #22 Sára Seevaldová (1:5)
41:09 Rychlý brejk Olomouc opět končí střelou mimo, tentokráte Mošťková
41:02 Cholinská fauluje a tým Vítkovic má standardní situace, kterou však nevyužívá
40:01 Jak jinak i ve třetí třetině vyhrávají úvodní buly Vítkovice
39:58 Končí druhá třetina a tým Vítkovic ukázal proč je v tabulce na příčkách nejvyšších. Tlak v druhé třetině vyústil ve čtyři branky v síti Kubíčkové. Olomouci se podařilo pouze jednou dostat míček za záda Příleské.
38:06 Obrana Olomouce nyní hasí jednu šanci za druhou,
37:03 Tým Vítkovic opět ukazuje svoji kvalitu a uzavírá domácí pod další zámek.
37:01 Vítkovická Novotná trefuje spojnici břevna a tyčky. Kubíčková má dobře postavenou bránu
36:02 Tým Olomouce po brance ožil a nyní tlačí na obranu Vítkovic.
35:00 GÓL FBS Olomouc! 1:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Tereza Mošťková, asistoval #5 Barbora Suchánková (1:4)
34:58 Suchánková od půlky střílí a Mošťková doráží míček do branky
34:35 Domácí tým opět po zámkem
33:50 Ryšavá opět zkouší vítkovickou brankářku ale marně
33:02 Tým Vítkovic opět domácí dostal pod zámek a olomoucký tým se osvobozuje pouze výhozem
31:58 Na druhé straně pozornost Příleské zkouší jedovkou Cholinská. Brankářka Vítkovic je pozorná
31:36 Maděrová v šanci, trefuje pouze Kubíčkovou
30:56 Brejk Mošťkové bohužel končí na technických problémech se zpětnou přihrávkou na Suchánkovou
30:48 Ryšavá z dálky zkouší pozornost Příleské
29:38 Hezká kombinace Enenkelová Šupáková končí mimo branku Kubíčkové
28:50 Nepřesné rozehrávky domácích dostávají tým Olomouce pod zbytečný tlak a Vítkovice toho využívají ke zvýšení střlecké aktivity
28:01 Tým Olomouce v této fázi pouze brání a vyhazuje míčky
26:50 Klasické nedáš dostaneš bohužel platí.
26:50 Cholinská opět míjí branku nyní již jen o centimenty
26:41 Timeout FBS Olomouc
26:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Ivana Šupáková, asistoval #29 Kamila Paloncyová (0:4)
26:03 Standardní situace Olomouce končí pouze před brankou Vítkovice a ty jdou opět do rychlého protiútoku.
25:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #68 Lucie Suchánková, asistoval #50 Vlaďka Maděrová (0:3)
25:02 Kubíčková opět skvělým zákrokem zabránila navyšování skóre ve prospěch Vítkovic
24:00 Suchánková bojuje srdnatě v rohu hřiště ale míček získává pouze za cenu faulu.
23:00 A máme tu opět zámek Vítkovic, bohužel střelecky nulový a tak Olomouc jde opět do brejku, kdy střela Cholinské končí opět mimo
22:08 Na druhou branku Vítkovice se snaží olomouc odpovědět útokem, ale ten je přerušen na polovině
21:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #29 Kamila Paloncyová, asistoval #44 Lucie Šebestová (0:2)
21:30 Útok Cholinské po křídle bohužel střela míjí branku
20:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #25 Ivana Šupáková (0:1)
20:01 Ihned po úvodním buly Vítkovice prostřednicvím Enenkelové skorují a ujímají se vedení
19:30 Zatím pevná obrana Olomouce zajišťuje domácímu týmu po první třetině remízu. Je nutné podotknou, že Vítkovice si vytvořili velký tlak, ale nedokázaly ho přetavit v branku.
19:01 Seewaldová těsně míjí branku Olomouce , která již netrpělivě vyhlíží konec první třetiny.
17:03 Planková opět ohrožuje střelou brankařku Kubíčkovou ale opět je střela zblokována.
16:00 Vítkovice se nyní zabydleli v útočném pásmu domácího týmu a nedají mu vydechnout. Střely Plankové a Troškové končí však mimo tři tyče
15:00 Standardní situace týmu Olomouce končí střelou do zdi soupeře
14:00 A máme tu další závar před Kubíčkovou , Planková se snažila dostat míček za záda domácí gólmanky ale zatím marně
13:01 Aktivita Suchánkové v obraném pásmu Vítkovic byla rozhodčími kvalifikována jako faul a tak opět Vítkovice zakládají zpoza své branky útok
12:20 Juniorka Maďerová po křídle zakládá další útok Vítkovic nicméně olomoucká obrana opět již poněkolikáté zabraňuje průniku florbalového míčku za záda Kubíčkové
12:01 Tým Vítkovic opět přidává na tempu a na olomouckou obranu se valí jeden útok za druhým.
10:47 Enenkelová z hlouby vlastní poloviny zakládá útok ale její nahození před branku Kubíčkové není úplně přesné a olomoucká obrana hravě likviduje další útok Vítkovic
10:30 Cholinská uniká po křídle, ale její zakončení není úplně přesné.
10:00 V polovině první třetiny se olomoucký tým dostává částečně z úvodní tlaku Vítkovic a několika brejky si vytváří šance
09:00 Po špatné rozehrávce Vítkovic se Mošťková dostává do šance ale její střela postrádá razanci
08:20 Cholinská z rohu nachází Suchánkovou ale její střela je částečně zblokovaná a tak Příleská tak nemá moc práce s likvidací šance.
07:00 Domácí tým se dostává opět do brejku po pokažené standardní situaci před olomouckou brankou. Bohužel na polovině ztrácí míček a Vítkovice opět jsou do rychlého protiútoku
06:20 Další vyložená šance Šupákové, ale skvělá Kubíčková opět likviduje.
06:02 Brejkem se dostává do šance i olomoucký tým, ale Příleská likviduje střelu z blízka.
05:00 Planková zakládá útok a z rohu přihrává, bohužel spoluhráčka ve vyložené šanci míček míjí
04:10 Závar před domácí brankou řeší Kubíčková a obrana Olomouce následně posílá míček do bezpečné vzdálenosti od domácí branky
02:30 Domácí tým Olomouce se nemůže dostat z obraného pásma, tým Vítkovic drží míček na svých holích, ale zatím bez zakončení
01:15 Osobní souboj mezi Peterkovou a reimerova za domácí bránou končí vhazování v obraném pásmu Olomouce
00:01 Úvodní vhazování vyhrává tým Vítkovice a ihned se ujímá iniciativy