• 60 59:01
    9:3
    (Hudáková)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Tatran Střešovice 9:3
branky: 7. Kristina Hudáková, 10. Denisa Kotzurová, 16. Kristina Hudáková, 26. Denisa Kotzurová, 31. Veronika Káčová, 47. Jana Lacková, 47. Romana Kiecková, 56. Kristina Hudáková, 60. Kristina Hudáková - 14. Liana Matěvosova, 26. Daniela Reindlová, 55. Barbora Zabavská; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 11 - Eliška Drbalová 32; po třetinách: 3:1, 2:1, 4:1
60:00 Komentář trenéra hostí pana Roberta Nováka: Náročný program tří zápasů v pěti dnech pokračuje. Bohužel jsme vinou nemocí museli dnešní zápas absolvovat v hodně okleštěné sestavě. Teď odpočinek a ve středu na Bohemku. Děkujeme soupeřům za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: O parník lepší než v pátek, ale přesto pořád daleko do ideálu. Pozitivní je, že to třetinu od třetiny jde nahoru a zlepšujeme se. Děkujeme soupeři a šťastnou cestu domů
60:00 Střely ve 3. třetině: 12 - 5
59:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 9:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #88 Kristina Hudáková, asistoval #99 Paulína Hudáková (9:3)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:35 Domácí drží míček na vlastní polovině.
56:23 Kajfoszová netrefuje prázdnou bránu.
55:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 8:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #88 Kristina Hudáková, asistoval #73 Viktória Grossová (8:3)
55:05 Pokus Šromotové ze středu Drbalovou nepřekvapil.
54:15 GÓL Tatran Střešovice! 7:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #44 Barbora Zabavská, asistoval #21 Anna Řezníčková (7:3)
52:32 Zajímavá kombinace Vrlíkové a Káčové, která bohužel vstřelenou brankou nekončí.
51:26 Střely Tatranu jsou spíše výkřiky do tmy, pouhé pomalé náhozy na bránu, které většinou končí mimo.
50:18 Kotzurová si obehrála dvě soupeřky a běží směr brána Drbalové.
49:17 Timeout Tatran Střešovice
48:40 Nyní je hra nahoru dolů.
46:37 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 7:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #22 Romana Kiecková, asistoval #77 Pavla Kajfoszová (7:2)
46:37 Dva rychlé góly a Ostrava odskakuje již o pět branek.
46:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #11 Jana Lacková bez asistence (6:2)
46:09 Střela Vrlíkové skončila pouze v bloku.
44:48 Kramperová eliminuje šanci Ostravy.
43:56 Ostrava je více na míčku, Tatran se k němu dostane pouze po chybách domácích.
42:33 Drbalová teď musela být hodně v pozoru, protože se na ni valily střely ze všech stran.
41:42 Káčová sama před bránou, její střela však míří mimo.
40:40 Ostrava opět na míčku kombinuje na útočné polovině.
40:00 Střely ve 2. třetině: 13 - 6
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:10 Tatran zatím bez lepšího pokusu.
37:20 Vyloučen hráč #37 Kateřina Šromotová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:01 Vachušková vyslala tvrdou střelu z první, Tomšová ve střehu.
35:38 Hra se začíná přiostřovat.
34:40 Tatran kombinuje v obraně.
33:45 Hosté hrají v plném počtu.
32:46 Ostrava v přesilovce zatím bez slibné střely.
31:45 Vyloučen hráč #12 Daniela Reindlová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
31:26 Reindlová svým napadáním dostala Jurečkovou do úzkých.
30:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #34 Veronika Káčová bez asistence (5:2)
29:50 Vachušková nyní svým blokem hrdinsky zachránila jistý gól.
28:59 Vyloučen hráč #20 Monika Zikmundová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:56 Střela Jurečkové po zemi efektivní nebyla a Drbalová s ní neměla moc potíží.
28:08 Krásná kombinace v podání dvojčat Hudákových nakonec zasloužený gól nepřinesla.
27:02 Kotzurové se otevřela dálnice až k Drbalové, už už to vypadalo na další gól, nakonec však střílí nad.
25:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #10 Denisa Kotzurová bez asistence (4:2)
25:45 Rychlou akci Ostravy zneškodňuje až Drbalová.
25:03 GÓL Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #12 Daniela Reindlová, asistoval #95 Adéla Kramperová (3:2)
24:43 Vyloučen hráč #99 Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:41 Nyní už Zabavská vyslala rychlejší střelu, ale ta letěla mimo bránu.
24:01 Pomalá střela Zabavské Tomšové problémy nenadělala.
22:45 Kotzurová sbírá vysoký nához protihráčky a žene svůj tým do brejku.
21:59 Kajfoszová opět důrazná u mantinelu, rozehrávají hosté.
20:48 Domácí kombinují na útočné polovině.
20:00 Střely v 1. třetině: 16 - 3
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:32 Tatran drží míček ve svém obranném pásmu.
15:56 Káčová svým bekhendem rozeznívá tyč.
15:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:1
14:58 Ostrava 3na2, Zuzaníková poslala na Šromotovou, ta si míček zašlápla a ztratila.
14:01 Kajfoszová fauluje u mantinelu, rozehrávat budou hosté.
13:31 GÓL Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Liana Matěvosova, asistoval #77 Karolína Vlachová (2:1)
13:16 Rychlý útok hostů končí střelou do bloku.
11:54 Ostrava drží Tatran uzavřený na jejich polovině a nedává protihráčkám šanci dostat se k míčku.
11:12 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil #26 Eliška Jurečková.
10:20 Domácí hrají v plném počtu.
09:53 Hudáková P. se dostala k míčku, ale zakončuje pouze do gólmanky.
09:05 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:0
08:52 Ostrava získala míček a drží ho na svých hokejkách.
08:20 Vyloučen hráč #5 Markéta Vrlíková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování florbalky
07:52 Grossová to zkusila z poloviny, Drbalová vyráží rukou.
06:33 Překvapivá střela Žurkové končí opět na hrudi Drbalové.
06:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:0
05:33 Velký fatal Kotzurové nedokázala Válková zúročit.
04:53 Drbalová výborný zákrok proti střele Žurkové.
03:57 Hudáková P. pouze do hrudi Drbalové.
03:10 Hosté pod tlakem na vlastní polovině.
02:07 Chyba Jurečkové poslala Tatran do brejku, ten však holky nevyužily.
01:23 Zikmundová zajímavou otočkou přemohla Žurkovou a řítí se do útoku.
00:32 První střelu dnešního zápasu vyslala Hudáková P., Drbalová vyráží.