• 50 49:52
    7:2
    (Novotná)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Panthers Praha 7:2
branky: 8. Kamila Paloncyová, 22. Barbora Husková, 33. Lucie Šebestová, 35. Vlaďka Maděrová, 41. Veronika Třinecká, 45. Lucie Šebestová, 50. Barbora Husková - 33. Dominika Steinbachová, 33. Petra Šusterová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Petra Klečková 10 - Kristýna Míková 28; po třetinách: 1:0, 3:2, 3:0
60:00 Komentář trenéra hostů, pana Daniela Škvora: Dnes zasloužená výhra Vítkovic. My jsme nedokázaly navázat na slušnou první třetinu a začaly jsme odcházet fyzicky a kondičně. Příště v takových utkáních musíme být více agresivní a hladovější. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Dnes zasloužená výhra, zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou, vyjma asi 3 minut, kolem dvou obdržených gólů. Hodně střeleckých příležitostí, málo proměněných. Díky soupeřkám za zápas
60:00 Střely ve 3. třetině: domácí 13, hosté 3, celkem střely: domácí 35, hosté12
60:00 Nejlepší hráčky: Panthers - 96 Steinbachová, Vítkovice - 2 Ďuríková
59:46 Ke střele se dostala ještě Glasová
58:28 Zittová prověřuje pozornost Klečkové.
56:25 Další situace s několika přihrávkami navíc a zakončení Krzywak do tyče.
54:58 Některé situace jsou ale vyloženě překombinované
53:45 Vítkovice hrají téměř neustále s míčkem.
51:37 Parádní kombinace domácích ale proti Paloncyové výborně zasahuje Horňáková.
49:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #9 Lenka Novotná (7:2)
49:52 Novotná pěkně na Huskovou a ta z těžké pozice zvyšuje.
49:21 Nyní ji napodobuje Planková.
48:03 Aktivní Ďuríková pouze do bloků Panthers
44:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lucie Šebestová, asistoval #69 Justyna Rudzińska (6:2)
44:05 Ale tohle už vyšlo, Justyna Krzywak našla Theimerovou a ta stejného místa jako ve druhé třetině přidává další gól.
43:47 Riskantní kros domácím nevyšel.
42:42 Lochmannová zahrozila na druhé straně
40:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #25 Ivana Šupáková (5:2)
40:42 Enenkelová ze vzduchu pěkně zvyšuje
40:00 Střely domácí:9 Střely hosté:6
39:00 Probíhá poslední minuta 2.třetiny.
35:15 Toto utkání sleduje 53 diváků.
34:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #50 Vlaďka Maděrová, asistoval #29 Kamila Paloncyová (4:2)
34:16 Maďěrová zvyšuje náskok Vítkovic.
32:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lucie Šebestová, asistoval #26 Barbora Husková (3:2)
32:58 Vítkovice jdou do vedení.
32:43 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #4 Kristýna Kolářová (2:2)
32:43 A je srovnáno.
32:09 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Dominika Steinbachová, asistoval #99 Petra Šusterová (2:1)
32:09 Panthers snižuje po standartní sutuaci.
29:59 Nebezpečná střela Enenkelové skončila jen těsně vedle.
28:19 Husková mimo.
26:41 Tyčka Panthers.
26:05 Hra se přiostřuje.
25:19 Ďuríková ze středu pouze do brankářky Panthers.
24:10 Hraje se v rychlém tempu.
21:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #69 Justyna Rudzińska (2:0)
21:47 Rychle využitá přesilovka. Husková trefuje přesně.
21:35 Vyloučen hráč #31 Dominika Steinbachová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
21:35 Začíná přesilovka. Snad bude gólová.
20:55 Vítkovice budou hrát přesilovku.Hraje se ted 6 na 5.
20:01 Úvodní buly 2.třetiny pro Vítkovice.
20:00 Střely domací:13 Střely hosté:3
19:59 Už se nic v 1.třetině nestane.
19:00 Probíhá poslední minuta 1.třetiny.
17:28 Novotná vystřelilaí pumelici, ale brankářka Panthers chytá.
16:26 Další gólová šance Vítkovic. Zase o pár centimetrů vedle.
14:47 Paloncyová dostala krásnou nahrávku od Maděrové,ale střílí pouze do brankářky.
13:26 Planková faulovala a diví se. Naštěstí jen na volný úder.
09:58 Krásná nahrávka od Enenkelové na Šupákovou. Ta bohužel vysoko nad.
08:45 Nebezpečná střela Panthers, ale Klečková chytá.
07:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #29 Kamila Paloncyová, asistoval #19 Veronika Třinecká (1:0)
07:40 Vítkovice jdou do vedení po krásné akci zakončuje do prázdné branky Paloncyová.
06:50 Vítkovice jsou prozatím lepším týmem.Chtělo by to branku.
05:21 Husková vybojovala na středu balon a šla sama na brankářku ale nedala.
04:18 Standartka Panthers od velkého brankoviště končí v rohu.
03:40 Husková těsně mimo.
02:15 Skvělá akce Vítkovic ale Peterková netrefuje.
01:19 Dobrý tlak Vítkovic,ale končí faulem.
00:01 Úvodní buly pro Panthers Praha.