59
  • 59 58:00
    3:9

KM automatik FBK Jičín - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:9
branky: 38. Kristýna Bachmaierová, 42. Markéta Kosová, 42. Anet Jarolímová - 4. Barbora Husková, 9. Šárka Boľová, 19. Barbora Husková, 20. Kamila Paloncyová, 28. Lenka Novotná, 35. Justyna Rudzińska, 50. Justyna Rudzińska, 53. Eliška Planková, 59. Šárka Boľová; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 74; zásahy brankářů: Veronika Samková 18 - Nikola Příleská 14; po třetinách: 0:4, 1:2, 2:3
60:00 Poměr střel v poslední části hry: Jičín 6 - Vítkovice 10.
60:00 Komentář trenéra hostí p. Martiníka: Dnes jsme si sem přijeli pro vítězství a to se nám povedlo, takže s tímhle spokojenost. V zápase nám ale chyběla lepší technická kvalita na florbalkách, a rychlejší kvalita rozhodování. Hodně neuhraných nadějných situací. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00 Komentář trenérky domácích Gabriely Žůrkové: Až na pár hluchých míst v zápase a našich chyb to byl celkem pěkný zápas. Vítkovický tým podržela gólmanka a my jsme nebyly schopné proměnit vyložené šance. Děkujeme soupeři a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
59:13 A další břevno u jičínské branky!
58:28 Břevno zachránilo Jičín od další inkasované branky.
58:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Šárka Boľová, asistoval #29 Kamila Paloncyová (3:9)
57:45 Žůrková se přehnala přes dvě soupeřky, ale střílí nad.
56:10 Příleská výborný zákrok proti střele Žůrkové.
55:48 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
54:55 Jičínská první lajna motala Vítkovickou pětku a ke gólu chyběl kousek.
54:18 Bachmaierová z poloviny napálila břevno. Příleská tentokrát neměla nejmenší tušení.
52:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Eliška Planková, asistoval #26 Barbora Husková (3:8)
49:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Justyna Rudzińska, asistoval #44 Lucie Šebestová (3:7)
49:13 Nepřesně sehraný volný úder domácích na polovině soupeře a bleskový protiútok Vítkovic, na který Samková nestačila.
48:20 Fotbalové zpracování míčku v podání Svobodové. Jičín hýří aktivitou.
47:36 Příleská střelu Paulovičové až na poslední chvíli a se štěstím vyráží.
46:21 Chyba v domácí rozehrávce a Samkové pomohla tyč.
44:45 Růžičková uhasila nebezpečnou situaci před domácí brankou.
41:33 GÓL KM automatik FBK Jičín! 3:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #6 Anet Jarolímová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (3:6)
41:33 To je výborný úvod třetí třetiny v podání domácích. Jarolímová se zorientovala na brankovišti a Příleská na ní byla krátká.
41:05 GÓL KM automatik FBK Jičín! 2:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #88 Markéta Kosová, asistoval #46 Zuzana Svobodová (2:6)
41:05 Svobodové se nahrávka na Kosovou vůbec nepovedla, ta si ale skvěle poradila a propálila Příleskou.
40:01 Poslední třetinu zahajují na míčku domácí hráčky...podaří se jim utkání ještě zdramatizovat?
40:00 Poměr střel ve druhé části hry: Jičín 5 - Vítkovice 7.
39:15 Bachmaierová vystihla rozehrávku Vítkovic, ale ke střele se nedostala.
37:12 GÓL KM automatik FBK Jičín! 1:6
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #20 Nikola Kuchařová (1:6)
37:12 Nulu z konta vstřelených gólů na jičínské straně maže Bachmaierová .
34:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Justyna Rudzińska, asistoval #26 Barbora Husková (0:6)
34:46 Bachmaierová zasprintovala do obrany, ale ani tak se domácím nepodařilo zabránit dalšímu gólu.
32:00 Jsme za polovinou zápasu. Diváci v hale jsou svědky tvrdého (ale zatím více méně férového) zápasu z obou stran. Poměr skóre je vůči domácím až příliš tvrdý.
30:01 Planková to zkusila individuálně mezi tři jičínské hráčky, ty jí k přímému ohrožené branky nepustily.
27:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Lenka Novotná, asistoval #69 Justyna Rudzińska (0:5)
26:33 Domácí se v přesilovce prosadit nedokázaly, nicméně ji nesehrály vůbec špatně.
25:07 Kosová to v přesilovce zkusila napálit, ale Vítkovický blok zatím funguje bezchybně.
24:33 Vyloučen hráč #69 Justyna Rudzińska družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
24:05 Střela Žůrkové ani dorážka Jarolímové v síti Vítkovic neskončily.
23:22 Strejcovská nahazovala míček více než z poloviny hřiště a ke gólu bylo překvapivě blízko.
22:27 Kuchařová prohrála osobní souboj na polovině, ale Samková situaci zachránila.
20:48 Jarolímové dnes míček odskakuje, teď se jí nepodařilo sehrát přihrávku na Žůrkovou.
20:01 I druhou třetinu začínají na míčku hráčky Vítkovic.
20:00 Poměr střel v první části hry: Jičín 6 - Vítkovice 10.
19:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #29 Kamila Paloncyová, asistoval #25 Ivana Šupáková (0:4)
19:48 Paloncyová zůstala nebráněná na brankovišti a nedala Samkové šanci.
18:52 Výborná individuální akce Žůrkové, Příleská ukázala svoji kvalitu.
18:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #29 Kamila Paloncyová (0:3)
18:21 Jarolímová se dostala ke střele ve vlastním oslabení.
17:08 Vyloučen hráč #46 Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:08 Svobodová si nedovoleně vyšlápla u mantinelu na jednu z vítkovických hráček a ty teď dostanou výhodu přesilové hry.
16:35 Další ne úplně dobře sehrané přečíslení z jičínské strany.
14:08 Jarolímová to zkoušela bekhendem z voleje, ale trefila pouze bránící soupeřku.
11:55 Zrádnost jičínské palubovky teď poznala i rozhodčí, nicméně i při pádu stíhala sledovat hru :)
10:23 Střela Paulovičové zablokována vítkovickou obranou.
09:13 Samková si připisuje tři zákroky během několika málo sekund. Vítkovice na hřišti aktivnějším týmem, což je pravděpodobně dáno i počtem hráček na střídačce. Jičín hraje dnešní zápas pouze s 10 hráčkami v poli.
08:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Šárka Boľová, asistoval #25 Ivana Šupáková (0:2)
07:52 Kosová pohotově přerušila rychlý protiútok hostí.
07:02 Střela Žůrkové prosvištěla těsně mimo.
05:58 Jičín se dostal do přečíslení, ale Bachmaierové se nepodařilo přihrávku dostat až na volnou Paulovičovou.
04:15 První šance domácích, ale poslední přihrávka už neprošla.
03:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #69 Justyna Rudzińska (0:1)
03:14 Vítkovice se ujímají vedení po střele Huskové ze střední vzdálenosti. Domácí golmanka měla zakrytý výhled.
01:38 Enenkelová promáchla před odkrytou jičínskou brankou.
00:47 První střela utkání a za Samkovou zvoní tyč!
00:01 Úvodní buly utkání pro tým Vítkovic.