5:6
    Antonín PALATÍNUS
    (Sekyra)

ASK Orka Čelákovice - TJ Turnov 5:6p
branky: 5. Jakub Doutnáč, 36. Václav Kramel, 47. Pavel Řehák, 53. Václav Kramel, 55. Vojtěch Strnad - 4. Štěpán Matěcha, 16. Jan Grmolec, 29. Pavel Sekyra, 38. Jan Grmolec, 41. Tomáš Vitásek, 65. Antonín Palatínus; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3:5; využití: 1:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin 21 - Luděk Horáček 29; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:1, 0:1
79:59 Komentář trenéra domácích Michala Schwana: gratulujeme soupeři, škoda neproměněných šancí. Soupeř byl o dva produktivní hráče lepší. Příště se budeme snažit polepšit. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
64:59 Vyjádření trenéra hostí: Pěkné první utkání, soupeř byl častěji na balonku. V letošní sezoně bude soupeř hrát ve vyšších patrech tabulky než byl zvyklý. Dodržovali jsme taktické pokyny a díky tomu jsme vyhráli. Škoda ztraceného bodu, byl na dosah.
64:41 GÓL TJ Turnov! 5:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #88 Antonín Palatínus, asistoval #91 Pavel Sekyra (5:6)
64:00 Ještě minutka do konce. Budeme svědky nájezdů?
62:50 Horáček předvedl teď něco neskutečného a nohou vyrazil střelu Čápa.
62:40 ORKA má rozehrávku ze svého rohu.
61:25 Turnov nedal a do útoku se dostává ORKA.
61:00 Kramel nedal po samostatném úniku. Atmosféra v hale je dost dusná.
60:45 Turnov odvolal brankáře a hrál 4 na 3. Nyní je u balonku ORKA:
59:59 Střely na branku ve třetí třetině Turnov 6, ORKA 11.
59:59 Budeme svědky prodloužení, kdy hrají hráči tři na tři.
58:55 Ondra Tichý to zkusil z dálky a málem mu to vyšlo.
58:33 ORKA rozehrává před brankou hostí.
58:00 Hra je i po tolika minutách pěkně rychlá.
56:40 Dá ještě někdo gol nebo se bude prodlužovat?
56:05 Hra se stupňuje. Šance jsou na obou stranách.
54:25 Je vyrovnáno.
54:20 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Vojtěch Strnad, asistoval #8 Jakub Doutnáč (5:5)
53:00 Domácí Kramel střelou z dálky snižuje náskok Turnova na jeden gol.
52:59 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #9 Ondřej Špalek (4:5)
51:50 Nockin hlavou vypíchnul jedovatou střelu Turnova.
50:53 Turnov rozehrává v rohu ORKY:
50:15 Střela domácího Kozdery šla mimo.
49:45 ORKA se teď spíše brání.
48:43 Už se hraje pět na pět.
47:42 Ondra Špalek nedal.
47:42 ORKA bude mít trestné střílení po faulu na Vojtu Strnada.
46:36 Vyloučen hráč #7 Pavel Řehák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře
46:07 Stejný hráč jde nyní na trestnou lavici za bránění ve hře.
46:06 Pavel Řehák předvedl svou pověstnou bombu z dálky a skoruje.
46:02 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #7 Pavel Řehák, asistoval #33 Petr Němeček (3:5)
45:25 ORKA hraje v pěti proti 3.
45:20 Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání
45:15 Hostující Horáček předvedl parádní zákrok.
44:28 Dnešní utkání je bohaté na vyloučení. Domácí žádnou svou přesilovku zatím nevyužili. Co nyní?
44:15 Vyloučen hráč #28 Martin Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře
43:40 Jakub Doutnáč minul branku ze dvou metrů.
42:12 ORKA spálila šanci, kdy byli její hráči v přečíslení.
40:32 Turnov využil přesilovku a hned na úvod třetiny zvyšuje svůj náskok nad domácími.
40:30 GÓL TJ Turnov! 2:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek, asistoval #91 Pavel Sekyra (2:5)
39:59 Střely na branku v druhé třetině 10:10.
39:54 Ještě před koncem třetiny měl šanci Vojtěch Palatinus, kdy byl sám před brankou, ale minul.
39:45 Po vyloučení domácího Vojty Strnada bude nastupovat ORKA do třetí třetiny v oslabení.
38:46 Vyloučen hráč #72 Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
37:16 Opět před brankou Nockina volný Grmolec neměl problém dát svou dnešní druhou branku.
37:10 GÓL TJ Turnov! 2:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #39 Jan Grmolec, asistoval #17 Štěpán Matěcha (2:4)
35:16 Prudkou střelou po přihrávce Petra Němečka snižuje Venca Kramel náskok Turnova na rozdíl jednoho golu.
35:14 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #33 Petr Němeček (2:3)
32:20 Turnov nyní pod tlakem ORKY.
30:45 Dnešní utkání sleduje 27 diváků.
28:35 Hostující dvojice Sekyra Matěcha předvedla luxusní kombinaci a dala třetí turnovskou branku.
28:34 GÓL TJ Turnov! 1:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #91 Pavel Sekyra, asistoval #17 Štěpán Matěcha (1:3)
27:52 Totéž provedl Michal Němeček na opačné straně.
27:28 Korych vyslal jedovatou střelu na branku Nockina, ale bylo to asi 30 cm nad branku.
26:35 Turnov má balonek a snaží se kombinovat.
25:25 Turnov se ubránil a hraje se v pěti na každé straně.
23:45 ORKA má šanci si napravit přesilovkovou reputaci. Vyloučen dnes již podruhé Vitásek.
23:37 Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
22:30 Tichý zkusil vypálit z dálky na hostujícího Horáčka, ale trefil jen obránce.
21:07 Domácí brankář Nockin zlikvidoval samostatný útok hostujícího Hejduka.
19:59 Střely na branku v první třetině: Turnov 10, ORKA 13.
19:40 Jedovatou střelu domácího kapitána zlikvidoval bránící hráč. To muselo bolet!
18:10 Střela Kozdery neznamenala pro branku Horáčka žádné nebezpečí.
15:10 GÓL TJ Turnov! 1:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #39 Jan Grmolec, asistoval #91 Pavel Sekyra (1:2)
15:10 Před brankovištěm zůstal osamocen Grmolec a po přesné přihrávce od Sekyry bravurně vsítil.
13:06 Turnov se úspěšně brání, ORKA neměla v této přesilovce zatím žádnou šanci.
12:39 Domácí Špalek skončil na zemi a rozhodčí přerušují hru.
11:59 Domácí hrají další přesilovku po faulu na domácího Strnada.
11:27 Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
10:14 Budou hráči Turnova úspěšnější při využití přesilovky. Zatím jsou pouze na půlce ORKY a snaží se něco vymyslet.
09:28 Vyloučen hráč #10 Michal Šeda družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:13 Turnov se tlaku ORKY ubránil a hraje v plném počtu. Pro změnu fauluje domácí Šeda a jde ven.
08:15 Hraje se na půlce Turnova, ten se nyní ubránil a rozehrává od své branky.
07:10 Po zákroku na Petra Němečka jde na trestnou lavici Vojtěch Rondoš. ORKA má přesilovku. Jak ji využije?
07:07 Vyloučen hráč #22 Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost
06:11 Vhazování v rohu Turnova ORKA nevyužila.
05:00 Pok krásném samostatném průniku skrz několik hostujících hráčů vstřelil první gol ORKY Jakub Doutnáč.
04:57 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč bez asistence (1:1)
04:01 Domácí Kozdera vystřelil na hostujícího brankáře pěkně z blízka, ale brankář Horáček byl připraven.
03:04 A máme tu první branku v síti domácích. Střela šla hooodně z dálky a byla krásně trefená.
03:03 GÓL TJ Turnov! 0:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #91 Pavel Sekyra (0:1)
01:30 ORKA má značnou početní převahu v počtu hráčů. Hosté překvapili svou běhavostí.
00:45 Hra začala poměrně zostra, hosté měli první šanci vsítit. ORKA zatím pod tlakem.
00:00 Dobrý den všem, vítáme vás na prvním zápase základní části národní florbalové ligy. Začínáme o trochu později kvůli obsazené hale. Domácí ORKA je po dvou vítězství v Poháru rozjetá tak uvidíme, jak dopadne dnešní zápas. Přeji příjemný sportovní zážitek.