• 60 59:45
    2
    Vojtěch KLEIN

DDM SANEXCZ Děčín IV - Spartak Pelhřimov 4:9
branky: 25. Petr Bořuta, 28. Jan Fidler, 42. Radek Kužel, 44. Martin Žáček - 11. Václav Fučík, 16. Václav Fučík, 20. Václav Fučík, 28. Martin Blažek, 28. Václav Fučík, 37. Ladislav Běhounek, 45. Václav Fučík, 57. Ladislav Běhounek, 58. Ladislav Běhounek; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Petr Miško 9, Petr Vacátko 2 - Jakub Kuchař 16; po třetinách: 0:3, 2:3, 2:3
59:59 Komentář kapitána domácích: Soupeř dnes využil každou šanci a zaslouženě vyhrál. Děkujeme soupeři za zápas.
59:59 A máme tu konec. Tak dnešek nevyšel, ale to nic neznamená... Chybama se učíme a příště to může být uplně jinak. Klukům přejem štastou cestu dom a čus bus loučí se Kája.
59:58 Komentář hostí: Děkujeme za atraktivní utkání. Byli jsme o něco zkušenějším týmem. Děkujeme za utkání.
59:45 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Klein družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře
57:53 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:9
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #27 Václav Fučík (4:9)
57:53 Zdena na Fidu a ten svoji super střelou trefil pouze golmana...
56:20 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:8
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #71 Jan Brothánek (4:8)
56:16 Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil #27 Václav Fučík.
55:32 VB hodně dobře prokličkoval pul hřiště a namazal si PElhřimov na chleba
54:56 KRausky a jeho klasické zrychlení z 0 na 100 u mantááku
53:30 Ráda pokouší... Tyčka
52:23 Timeout DDM SANEXCZ Děčín IV
49:13 Kluci jsou jak z divokých vajec..
47:23 Střídání brankáře. Nový brankář #34 Petr Vacátko družstva DDM SANEXCZ Děčín IV
44:14 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:7
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík bez asistence (4:7)
43:44 Splněno! Schváleno! Martin goluje!
43:26 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 4:6
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #13 Martin Žáček, asistoval #4 Radek Kužel (4:6)
41:23 A heleme se jak to jde...ˇ
41:22 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 3:6
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #4 Radek Kužel, asistoval #13 Martin Žáček (3:6)
39:34 MArtin chce být slavnej.... Nebo k tomu má alspon solidně našláplo.. Dvě super střeličky během chvíle.. Vše ale bohužel golman viděl a tak bez problému vyrazil..
36:09 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #10 Martin Blažek (2:6)
35:27 Patrika Poláka kamarádsky kluci odnesli za mantinel.. Odneslo to koleno
35:05 MINUS jeden děčí'ňák..
35:03 Pelhřimovská 17 vozkoušela, zda Mišák vnímá.. Střelu bez problému zneškodnil..
34:05 Martin se u mantinelu dere dopředu zuby nehty.. Dnes převzal Břeti poslání.. železný muž
29:00 Péta zkušeně nahodil na brankáře.. BYla to ale pouze přátelská střela.. takže nic z toho
27:45 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #10 Martin Blažek (2:5)
27:45 Tak téhle dvojici jsem věřila'! Potvrdili! Jako za starých časů.. Amáme tu golík
27:31 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 2:4
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #16 Petr Bořuta (2:4)
27:07 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #92 Ladislav Běhounek (1:4)
25:15 Krausky střílí do ruky golmana... To nám to začíná,,
24:00 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 1:3
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #16 Petr Bořuta, asistoval #4 Radek Kužel (1:3)
24:00 první gol v národní lize je tu!!! Bořic si to zasloužííí! A juchu!' Ted to příjde...
23:10 Vyloučen hráč #27 Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:44 Ráda se projel po zemi... bude vylučkoooooooooooo
19:59 Máme tu konec 1. třetinky.. Začátek byl ve znamení lehké votukávačky... Ke konci třetinky Pelhřimov trestá naše chyby ve středním pásmu .. Osobní souboje také pokulhávají.. Snad bude druhá třetinka lepší!! Ted občerstvovací chvilka..
19:47 Vyloučen hráč #94 Jan Fidler družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře
19:02 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:3
18:19 Vyloučen hráč #13 Martin Žáček družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:19 Jakoby nás tu bylo málo.. Máme tu na navštěvě hrubiána Martina..
17:17 V běhu Fída na VB.. Ten bohužel nezareagoval jak měl a střelu poslal do tramtárie.. ŠKODA!
15:50 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #92 Ladislav Běhounek (0:2)
14:00 Máme tu docela faulíčky... Tady se nikdo s ničím nemaže ...
12:00 Ráda střela z půlky.. Dobře mířená, ale to je vše... Nic z toho.
10:05 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:1
10:05 Fatální chyba na středu a je z toho gol.. Co chceme víc ze situace dva jedna.. no.. škoda
03:00 Pelhřimov si užívá balonku o poznání více... Děčín se ale nenechává zahambit..
02:50 Diváci burácí a je t parádní atmoška... Kdo nepřijel prohloupil..
02:00 Mišák bez problému lapil mini střeličku Pelhřimováka
01:00 Kuba V. v parádní pozici před bránou...
00:05 Hra má docela tempíčko..
00:01 A jedeeem!
00:01 Je to tu. Rok R, měsíc M, týden T, den D a skoro hodina Háá. N.Á.R.O.D.N.Í. ROK JE TU. Vítám vás u onlajnu z Nového Boru. Měli jsme tu delší odmlku, ale nikdo nelenil a všichni přeci ví, že komu se nelení, tomu se zelení….. Naši muži nelenili a téměř celé prázdniny makali na svých fyzičkách.
00:00 Takže dost o tom co bylo, teď je důležité co bude … Čeká nás zápas, který klukům ukáže, vo co tady celou sezonu půjde… Zda jim síly budou stačit a patří sem a nebo je jejich místo úúplně jinde… Tak drž palec! Beru brejle, sváča připravena a jdeme na to!!
00:00 Jelikož kluci hrají N.Á.R.O.D.K.U., budou nám tu dělat společnost také zcela nevokoukaný a Borem nepolíbený rozhodčí… Tak doufám, že spolupráce půjde tak hladce, jako vloooni… ( Pár vítek by se k loňské sezoně našlo, ale nebuďme prudérní hned prgo zápas :D .. )
00:00 No, to bylo na úvod. Pořádek dělá přátelé a tak jsem vás malinko chtěla seznámit s tím, co tu je a není…. Ps: Není tu stále teplo a pořádné židle k sezení… Co tu ale je? Kája u onlajnu, takže si vem Lejsky a pojď fandit našim frájům.
00:00 Vítáme Pelhřimov a doufáme, že se jim u nás bude líbit..
00:00 Jsou tu i nějaké letní sestřihy a tak doufám, že když kluci shodili svůj vlas, budou zase o trochec rychlejší a hbitějšíí. ( !Divný slovo, ale chtěla jsem ho použít…. :D ) No, to bylo na úvod. Pořádek dělá přátelé a tak jsem vás malinko chtěla seznámit s tím, co tu je a není…. Ps: Není tu stále teplo a pořádné židle k sezení… Co tu ale je? Kája u onlajnu, takže si vem Lejsky a pojď fandit našim frájům.
00:00 Také tu je pár nových mladíčků a tím pádem se věkový průměr týmu opět o pár desítek let snížil… Mládí vpřed!! ( „Staré“ dobré páky jsou tu s námi ale také! Neboj se nic) Bořic už se jistě těší na povedené akcičky s Fídou a Krausky má snad ještě rychlejší běh než předváděl vloni. To prostě nechápeš!
00:00 Máme tu pár zvratů a návratů… například Kuželovitý Ráďa je zpět a je připraven golíčkovat a nájezdovat ( …) jako loňskou super čuper sezonu
00:00 A co je tu nové? V Novém Boru a hale absolutně nic….
00:00 Letní grilovajdy, svatby a pivíčka se přeci musí nějak vykompenzovat. Běhali, zvedali, schodovali, oválovali, protahovali…. Tak uvidíme, zda to bylo k něčemu, nebo měli raději vzít řízek v chlebu s okurkou a odjet někam k Balatonu