2:11
    Pavel ŘEHÁK
    (Tichý)

FbC Plzeň - ASK Orka Čelákovice 2:11
branky: 34. Matěj Vošta, 52. Matěj Vošta - 12. Matěj Kozdera, 13. Michal Němeček, 24. Petr Němeček, 24. Jakub Čáp, 29. Vojtěch Strnad, 31. Jakub Čáp, 31. Petr Němeček, 36. Jakub Doutnáč, 56. Jakub Čáp, 59. David Novotný, 60. Pavel Řehák; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2 + Václav Zábran 5:2; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Petr Nový 36 - Lukáš Pezl 19; po třetinách: 0:2, 1:6, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácích: Soupeř byl jednoznačně lepší. Byl silnější na míčku, všude o krok napřed. Zaslouženě jsme prohráli. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za podporu.
60:00 Komentář trenéra hostí: Soupeř nám dnešním výkonem výhru hodně usnadnil. Bohužel se nedokážeme koncentrovat na hru celých 60 minut, máme na čem pracovat. I přesto děkujeme soupeři a vážíme si bodů z horké plzeňské půdy. Zdravíme fanoušky Orky u onlajnu,
60:00 Hráči utkání jsou Ondřej Vošta a Vojtěch Strnad,
60:00 Střely ve 3. části FbC - 6 Orka - 15
59:53 Už to bylo lepší, ale ani závěr utkání domácí nezvládají.
59:43 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:11
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #7 Pavel Řehák, asistoval #19 Ondřej Tichý (2:11)
59:30 Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 5 minuty za hrubost
58:33 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:10
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #12 David Novotný, asistoval #27 Michal Kubík (2:10)
58:33 Novotný zarovnal účet dnešního utkání na dvě cifry.
55:49 Čáp nekompromisně zavěsil při přečíslení.
55:02 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:9
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jakub Čáp, asistoval #72 Vojtěch Strnad (2:9)
51:20 GÓL FbC Plzeň! 2:8
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #26 Filip Rybnikár (2:8)
51:20 Vošta gól. Nekompromisně proměňuje rozehrávku z rohu,
50:36 Vošta mimo.
50:17 Timeout ASK Orka Čelákovice
48:57 Rybnikár nepochopitelně nezakončuje do prázdné brány.
48:17 Nový zkušeně vychytal hráče v samostatném úniku.
46:08 Filip Rybnikár se zabarikádoval v levém rohu útočné poloviny a je obléhán třemi borci ve žlutých dresech.
45:05 Díky perfektnímu výhozu domácího brankáře se do šance prodral Kuneš, Pezl ho však vychytal. Plzeňští bojují, což je jedině dobře.
44:19 Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
44:19 Zábran zatáhl za záchranou brzdu.
43:49 Na dnešním utkání se zastavilo 15 diváku a dva psi.
42:29 Nový jistě vytrčil pravici.
41:28 Calta se jako lev prodral do šance, gól z toho není...
40:00 Střely ve druhé třetině: FbC - 9 Orka - 18
38:33 Zábran dobře směrem dozadu...
37:36 Řehákovu nebezpečnou střelu vytěsnil Nový.
35:16 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:8
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #7 Pavel Řehák (1:8)
35:16 Hezky sehraná standartka v podání hostí.
33:12 GÓL FbC Plzeň! 1:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #39 Václav Zábran (1:7)
33:12 Tak konečně! Vošta tahem od levého mantinelu.
32:35 Už to vypadalo, že Lapuník procpal míček do brány, ale domácím dnes opravdu není přáno.
31:01 Cáp se točil jako čáp na báni, získal výhodu a pak ještě orazítkoval tyč. Dobré střídání hostujícího borce.
30:47 Timeout FbC Plzeň
30:47 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #30 Petr Němeček, asistoval #89 Václav Kramel (0:7)
30:47 Rozklad plzeňského FbC. Další hřebíček k pravé tyči.
30:27 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:6
30:27 Cáp se dostal do úniku a hravě si přehozením poradil s Novým.
29:59 Zábran jako poslední mazácky udělal dva hráče a dostal se k zakončení, spíše propagačnímu.
28:10 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Vojtěch Strnad bez asistence (0:5)
28:10 Strnad si pohrál s domácí obranou a bekhendem zavěsil.
27:42 Vošta se z poza brány proháčkoval do stoprocentní šance a nedal!
27:25 Vyloučen hráč #9 Ondřej Špalek družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
26:52 Vyloučen hráč #26 Filip Rybnikár družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
25:40 Ukázkový Kramelův blok.
24:56 Hezký zákrok Nového, který včas ucpal všechna místa kolem své levé tyče.
24:09 Cáp nekompromisně potrestal drobnou chybičku v rozehrávce domácích.
23:09 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:4
23:02 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #30 Petr Němeček, asistoval #9 Ondřej Špalek (0:3)
23:02 Soustavný tlak v hostí vyústil v gól. Zadovku ze středu zametl do prázdné Petr Němeček.
21:36 Nejhlasitější fanoušek domácích má prozatím čtyři nohy. Občasným štěknutím probudí hrobové ticho v hale.
20:28 Fair play v podání Petra Němečka. Balonek přenechal domácím.
20:00 Střely v první třetině: FbC - 6 Orka - 14
18:17 Nový musel z brány čelit přečíslení a hned na to má po rozehrávce další práci v brankovišti.
17:26 Voštovi balonek odskočil těsně před hokejkou tak míjí prázdnou bránu!
16:33 Vyloučen hráč #72 Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
15:46 Calta střílí těsně vedle z levého křídla. Domácí se začínají probouzet.
14:59 Zábran hezky založil útok a spálil další vyloženku ze středu. Na druhé straně nic nového. Jistý zákrok domácího gólmana.
12:59 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #9 Ondřej Špalek (0:2)
12:59 Hrubku při napadání Plzně přesnou střelou k tyči potrestal M. Němeček.
11:15 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #20 Matěj Kozdera, asistoval #89 Václav Kramel (0:1)
11:15 Tlak hostí nakonec vyústil v gól. Žádná paráda to ale nebyla. Po nahození se míček jen tak tak došoural za brankovou čáru.
09:06 ExkluzivnÍm zákrokem teď zabránil Pezl Zábranovi ve vstřelení gólu. Míček jen lízl jeho rukavici.
07:30 Doutnáč vyhořel v tutové šanci. Nový zatím i s trochou štěstí drží domácí v zápase.
06:30 Protiútok hosté překombinovali.
06:10 Válka prověřil Pezla z velké dálky.
04:35 Hoferek sroloval protihráče u mantinelu. Rozehrávají hosté.
03:52 Nový si umí postavit tyče. 3 na 1 opět do brankové konstrukce.
03:23 Špalek nastřelil tyč a obrací oči v sloup.
02:22 První zákrok veterána Petra Nového v bráně domácího FbC.
00:00 Úvodní bule pro hosty.