7:6
    Jan HELLER
    (Lazárek)

Wizards DDM Praha 10 - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 7:6p
branky: 2. Eduard Piňos, 20. Jan Heller, 30. Jiří Šrámek, 31. Jiří Šrámek, 35. Pavel Štutzbart, 39. Martin Lazárek, 65. Jan Heller - 6. Jan Petrmichl, 8. Karel Horký, 36. Jan Petrmichl, 57. Patrik Svoboda, 58. Jáchym Syrovátko, 60. Karel Horký; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 17 - Martin Kohout 19; po třetinách: 2:2, 4:1, 0:3, 1:0
65:00 Komentář vedoucího domácích Romana Urbance: Zasloužili jsme si 3 body, třeba se příště už vyvarujeme zbytečných chyb. Děkujeme divákům a soupeři za utkání.
65:00 Střely v prodloužení: Wizards 3, Králův Dvůr 0
65:00 Komentář asistenta trenéra hostů Michala Kuberta : Dneska jsme přijeli pro tři body a bereme jeden. Soupeř ukázal kvalitu ve svých individualitách. V závěru vysoký morál a návrat do zapasu. Dostáváme laciné góly a na naše se strašně nadřeme. Děkujeme soupeři a naším divákům u onlinu.
64:24 GÓL Wizards DDM Praha 10! 7:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #22 Martin Lazárek (7:6)
62:56 Lazárkovu další pumelici zastavuje konstrukce brakoy
62:05 Po získání balonku Králův Dvůr bez brankáře
60:12 Lazárek odmítl šanci na ukončení utkání a netrefuje branku
60:09 Wizards po získání balonku jdou do 4 hráčů
60:00 Střely 3. třetina: Wizards 6, Králův Dvůr 12
59:43 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 6:6
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #93 Patrik Svoboda (6:6)
57:27 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 6:5
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #51 Jáchym Syrovátko, asistoval #34 Pavel Dvořák (6:5)
56:38 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 6:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #93 Patrik Svoboda, asistoval #52 Patrik Kovářík (6:4)
56:01 Hostující Svoboda zkoušel střelu přes obránce, ale Vávra je připraven
55:15 Oba týmy se hlásí a míček, který skončil v zámezí, rozhodčí se rozhodli pro Wizards a hostům se to hodně nelíbí
54:06 Poslední přesilovka pro domácí barvy nepřinesla žádné vážnější šance, jediná zajímavá věc byla zlomná hůl hráče z Králova Dvora
52:20 Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za držení
47:34 První přesilovku si zahrají hosté, ale bez větší šance
46:46 Vyloučen hráč #3 Daniel Šulc družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
45:28 Kohout si také připisuje výborný zákrok nohou
43:54 Syrovátkovu dělovku chytá helmou Vávra
42:03 Šrámek zachytil rozehrávku hostů, jeho střela po zemi se nevešla do branky
40:30 První střelu třetí třetiny si připisuje hostující Svoboda
40:00 Střely 2. třetina: Wizards 10, Králův Dvůr 5
38:29 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #56 Jiří Šrámek (6:3)
38:29 Klasická wizardská spolupráce po ose Lazárek, Šrámek, kde prvně jmenovaný skóruje nad nohu Kohouta
35:40 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 5:3
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #99 Jan Petrmichl, asistoval #50 Karel Horký (5:3)
35:40 Petrmichl snižuje hezkou střelou do protipohybu Vávry a zkouší vykřesat naději pro hostující celek
34:58 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #15 Pavel Štutzbart bez asistence (5:2)
34:58 Štutzbart vybojoval balonek na půlce, udělal dva rychle kroky a poslal jedovku k tyči a raduje se z branky
33:43 Druhá přesilovka, nebyla tak plodná jak první, ale některé nebezpečné šance přivedla
31:50 Vyloučen hráč #51 Jáchym Syrovátko družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:47 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #38 František Kosař (4:2)
30:47 Šrámek navyšuje vedení, trefuje se výborně na bližší tyč
29:55 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #25 Karel Smutný (3:2)
29:55 Rychle využitá přesilovka, trefuje se k tyči Šrámek
29:27 Vyloučen hráč #17 Michal Nový družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
28:50 Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil #22 Martin Lazárek.
27:01 Už se také osmělují hosté a snaží se útočit, ale bez výraznějšího úspěchu
23:56 WIzards do druhé třetiny vstoupili aktivně a zatím se usadili na útočné polovině
21:56 Zdobínský zkouší střelu z dálky a zastavuje ji až tyč hostující branky
20:00 Střely 1. třetina: WIzards 7, Králův Dvůr 6
19:39 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #14 Jan Stádník (2:2)
19:39 Heller usměrňuje nahození Stádníka za zadá Kohouta a do šatny budou odcházet oba týmy smírně
17:54 Kovářík zkouší střílet, ale obrana blokuje
15:57 Heller z otočky našel pouze rukavice Kohouta v hostující brance
14:52 Policar ztratil balonek v nebezpečném prostoru, hosté naštěstí střelu vyslali do dřevěného obložení zdi za brankou
13:31 Petrmichl vybojoval balonek na středu, ale domácí Piňos ho vytlačil na vlastní půlku a tak z toho nic není
10:55 Hra je také dosti kouskovaná přestupky, je vidět že oba týmy se herně trápí
09:38 Votavu vychytal rukou Vávra
07:56 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #88 Matěj Kodl (1:2)
07:56 Horky brambor vypadnuvší Vávrovi z rukou rychle uklízí pod jeho tělem hostující Horký
05:14 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #99 Jan Petrmichl, asistoval #88 Matěj Kodl (1:1)
05:14 Nenápadná akce zpoza branky končí srovnávací brankou hostujícího Petrmichla
04:59 V prvních pěti minutách se hra přelévá ze strany na stranu
03:37 Domácí se ženou do protiútoku bohužel Šrámek svou střelu uspěchal a tak z něj nic není
01:14 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #19 Eduard Piňos, asistoval #25 Karel Smutný (1:0)
01:14 Smutný vybojoval míček v útočném rohu, rychle jej poslal na Piňose a ten otevírá si svůj brankový účet
00:38 První vážnější akce končí za brankou domácích