3:2
    Radim FOŘT
    (Schubert)

FAT PIPE Traverza Mukařov - FbC Plzeň 3:2p
branky: 7. Tomáš Sláma, 22. Petr Heřmanský, 64. Radim Fořt - 43. Vojtěch Lapuník, 54. Vojtěch Lapuník; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2 + Šimon Otto 5:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Josef Bína 34 - Patrik Kouřík 27; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:2, 1:0
65:00 Komentář domácího trenéra pana Chlumského: Plzeň opět hrála svůj nebezpečný styl hry, kdy hodně nechala střílet své obránce. Traverza díky skvělému výkonu brankáře a dobrým blokům toto nebezpečí minimalizovala a díky urputnému výkonu v prodloužení bere vítězství. Děkujeme soupeři
65:00 Komentář hostujícího trenéra pana Strejčka: Za výkon ve 3. třetině jsme měli brát 3 body, bohužel se hraje na 3 třetiny. V prodloužení platilo nedáš, dostaneš. Gratulujeme soupeři k vítězství.
65:00 Střely v prodloužení: Mukařov 4 - Plzeň 5
65:00 Ukončení prodloužení
63:46 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #24 Radim Fořt, asistoval #34 Walter Schubert (3:2)
63:46 Gooool! Vítěznou branku domácích si připisuje Radim Fořt, kterému se podařilo zachytit brejk hostů a po vyťukávačce se Schubertem prostřeluje hostujícího brankáře
63:00 Je to bitva se vším všudy, taktika jde již stranou
62:00 Skvěle Bína, teď zlikvidoval nebezpečnou šanci hostů z bezprostřední blízkosti
61:00 Na obou stranách jsme viděli po jedné vyložené šanci, zatím bez úspěchu
60:01 Začalo prodloužení. Připomínáme, že se hraje systémem 3 na 3
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. třetině: Mukařov 8 - Plzeň 11
59:15 Teď pro změnu domácí Noha málem propálil hostující obranu
59:00 Výborně domácí brankář Bína, maskou vyráží nebezpečnou střelu z brejku hostů
58:30 Plzeň chce rozhodnout ještě před koncem třetiny
57:00 Zbývají poslední 3 minuty do konce třetiny, na míčku jsou hosté a nevypadá to na velkou ofenzívu domácích hráčů
55:00 Hosté jsou v závěru utkání mnohem aktivnější, přežijí domácí alespoň do prodloužení nebo budou brát dnes 3 body hosté.? Uvidíme
54:00 Hraje se od nuly, šance na vítězství mají rázem i hosté
53:20 GÓL FbC Plzeň! 2:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Vojtěch Lapuník, asistoval #30 Michael Brabec (2:2)
53:20 Vyrovnáno! Po chybě domácí obrany prostřeluje domácího brankáře Lapuník a vyrovnává tak skóre dnešního utkání
52:00 Utkání je teď vyhrocené do maxima, šance jsou na obou stranách
50:15 Teď byla k vidění pěkná střela domácího Heřmanského, hostující brankář s ní měl co dělat
48:35 Nyní z ojedinělé šance domácích střílel pohotovou a nebezpečnou střelu Kalát, bohužel mimo branku hostů
47:00 Domácí na zvýšené nasazení hostů reagovali vybráním oddechového času, ale zatím jsou stále pod tlakem hostů
45:55 Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
45:00 Hosty vstřelená branka viditelně povzbudila a jsou nyní více aktivnější než domácí Mukařov
42:23 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Vojtěch Lapuník, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (2:1)
42:23 Plzeňští se prosazují v dnešním zápase. Střelou ze středu hřiště otevírá brankový účet hostů Lapuník
41:00 Hned v úvodu závěrečné třetiny vysílá svůj dnešní první pozdrav ostrostřelec René Majer
40:00 Střely ve 2. třetině: Mukařov 7 - Plzeň 12
39:00 Poslední minuta 2. třetiny, hosté pálí z každé pozice
37:00 V závěru třetiny je to hra nahoru dolů
36:00 Hosté teď spálili 100% šanci, odkrytou branku domácích netrefil jeden z hostujících útočníků
34:20 Pudich obětavým skluzem zastavuje jeden z mnoha pokusů hostů v závěru přesilovky
33:50 Zbývá poslední minuta trestu domácích
32:19 A tyčka teď zachránila domácí tým, po křižné nahrávce ji z první orazítkoval jeden z hostujících útočníků
31:30 Plzeň nyní vytváří nebezpečné závary před brankou domácích
29:53 Vyloučen hráč #8 Šimon Otto družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 5 minuty za hrubost
29:30 Otto kousek za domácí půlkou nešťastně naběhl do hostujícího hráče a rozhodčí tuto událost tvrdě trestají v neprospěch domácích
29:30 Znovu Bína v akci a na brankové čáře zastavuje pokus hostů
27:40 Další povedený pokus hostů, který lapil do svých mocných rukou domácí brankář Bína
26:30 Hostům se začíná zvýšená agresivita vyplácet, několikrát za sebou si nyní vypracovali velmi slibné šance, které jen se štěstím neskončily v domácí brance
24:30 Hra se začíná přitvrzovat a hosté se snaží prosazovat alespoň důrazem
21:27 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 2:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #27 Petr Heřmanský, asistoval #59 Jakub Noha (2:0)
21:27 A Heřmanský odčiňuje svoje provinění z první třetiny, po rychlém brejku zvyšuje náskok domácích parádní střelou pod víko hostující branky
20:01 Hosté začínají 2.třetinu v početní výhodě, uvidíme zda jí dokáží zužitkovat
20:00 Střely v 1. třetině: Mukařov 11 - Plzeň 8
19:30 Hostující hráči již slavili vyrovnávací branku, ale naštěstí je v domácí brance Bína
18:28 Vyloučen hráč #27 Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání
18:28 A další provinění na straně domácího Mukařova, Heřmanský opět zezadu fauloval unikajícího hráče hostů, za což jde pykat na trestnou lavici
16:30 Hosté početní výhodu nevyužili ikdyž v samotném závěru svůj tlak již značně vystupňovali
15:30 První polovina přesilovky pryč a domácí zatím odolávají tlaku Plzně
14:28 Vyloučen hráč #24 Radim Fořt družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání
14:28 Domácí mladá puška Fořt se provinil seknutím zezadu do soupeřovi hokejky, čímž dává hostům možnost k vyrovnání
12:00 Další povedený útok domácích, Otto se protáhl podél mantinelu a vyslal povedenou střelu na hostujícího brankáře, který ji rukou vyrazil nad branku
10:00 Zatím se hraje spíše opatrný začátek utkání, uvidíme co nám přinese zbytek zápasu
08:00 Z protiakce šel zase brejk domácích, který na poslední chvíli zastavila hostující obrana
07:50 Nyní byla k vidění slibná šance hostů, kterou ale zastavil mohutný Bína v domácí brance
06:02 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #11 Tomáš Sláma, asistoval #19 Jakub Majer (1:0)
06:02 A máme zde první branku dnešního utkání! Maratonec Sláma se typickým způsobem dostal do brankoviště hosté a uklidil balonek do odkryté branky
04:25 Plzeňští si na dnešní utkání přivezli 3 kompletní lajny a ani domácí Mukařov dnes nenastoupil v malém počtu, ještě 2 hráči navíc a lavička by se musela posunout mimo halu
03:30 Oba týmy se zatím rozkoukávají po hřišti a žádná vážnější akce k vidění nebyla
01:50 A hosté si jako první připisují v dnešním utkání střelu na branku, domácí Bína se v pohodě rozehřívá
00:01 Utkání bylo právě zahájeno a na balonku je domácí Traverza