• 60 59:29
    9:7
    (Malý)

TJ Turnov - FbC Plzeň 9:7
branky: 2. Vojtěch Palatínus, 7. Vojtěch Palatínus, 23. Vojtěch Kuneš, 29. Daniel Korych, 39. Vojtěch Palatínus, 41. Štěpán Matěcha, 42. Pavel Sekyra, 55. Tomáš Vitásek, 60. Vojtěch Palatínus - 3. Filip Rybnikár, 7. Josef Tomášek, 11. Václav Zábran, 19. Tomáš Vitásek, 27. Martin Beneš, 37. Josef Tomášek, 60. Václav Zábran; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 58; zásahy brankářů: Luděk Horáček 24 - Jakub Kuneš 13, Martin Bezděk 1; po třetinách: 2:4, 3:2, 4:1
59:59 Komentář trenéra domácích Antonína Palatínuse: V první třetině jsme hráli nezodpovědně do obrany a dovolili jsme soupeři dostat se do vedení. Do druhé třetiny jsme udělali několik změn, které se nám podařili a výkon se zlepšil. Třetí třetinu jsme odehráli podle představ a došli si pro vítězství. Příště tak musíme hrát celých 60 minut. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
59:59 Komentář trenéra Plzně p. Strejčka: Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro domácí, kterým gratulujeme k výhře. Nám stále dělá problém produktivita a proměňování šanci.
59:59 Střely ve třetí třetině: TUR - 6 PLZ - 10
59:29 GÓL FbC Plzeň! 9:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #81 Vít Malý (9:7)
59:14 GÓL TJ Turnov! 9:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus bez asistence (9:6)
57:57 Timeout FbC Plzeň
57:57 Vyloučen hráč #3 Daniel Korych družstva TJ Turnov na 2 minuty za držení
57:30 Hosté to zkouší bez brankáře.
54:50 GÓL TJ Turnov! 8:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek, asistoval #27 Jakub Janoušek (8:6)
54:50 Vitásek nekompromisně vymetl horní růžek a diváci jsou ve varu.
52:30 Vojtěch Palatínus se probíjel do střelecké pozice, na středu hřiště však nebylo místo.
49:50 Turnov kontroluje hru.
47:03 Plzeň z nebezpečné pozice trefila pouze domácího brankáře.
45:48 Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil #91 Pavel Sekyra.
45:48 Střídání brankáře. Nový brankář #72 Martin Bezděk družstva FbC Plzeň
43:18 Hosty ve velké šanci vychytal Horáček.
41:49 Domácím vyšel vstup do třetí třetiny a dvěma rychlými góly obrací vývoj zápasu.
41:23 GÓL TJ Turnov! 7:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #91 Pavel Sekyra, asistoval #17 Štěpán Matěcha (7:6)
40:37 GÓL TJ Turnov! 6:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #88 Antonín Palatínus (6:6)
40:37 Po milimetrové křižné přihrávce je srovnáno.
39:59 Střely ve druhé třetině: TUR - 9 PLZ - 9
38:53 GÓL TJ Turnov! 5:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #91 Pavel Sekyra (5:6)
37:27 Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:09 GÓL FbC Plzeň! 4:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (4:6)
36:09 Plzeň si bere zpět dvoubrankové vedení po střele od pravého mantinelu.
34:20 Plzeňští dobře blokují většinu střeleckých pokusů Turnova.
29:36 Horáček musel krýt průnik soupeře.
28:15 GÓL TJ Turnov! 4:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #3 Daniel Korych bez asistence (4:5)
28:15 Jako štírek se protáhl Daniel Korych podél mantinelu a vstřelil kontaktní branku.
26:09 GÓL FbC Plzeň! 3:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Martin Beneš, asistoval #39 Václav Zábran (3:5)
25:51 První turnovský útok znovu dostal Plzeň pod tlak, brankář hostí je však bezchybný.
22:29 GÓL TJ Turnov! 3:4
Vlastní branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš (3:4)
22:29 Turnov po krásné kombinaci a za přispění plzeňské obrany snižuje.
20:40 Domácí začali aktivně, do zakončení se tlačil Vojtěch Palatínus.
19:59 Střely v první třetině: TUR - 7 PLZ - 12
18:44 GÓL FbC Plzeň! 2:4
Vlastní branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek (2:4)
18:44 Od tyčky se míček odrazil přímo do nohy Tomáše Vításka, který již nestihl zareagovat a srazil si tak míček do vlastní branky.
18:30 Korych teď ze vzduchu orazítkoval pouze horní tyčku plzeňské branky.
17:40 Zatím pouze první turnovská lajna dokážeš Plzeň přehrát.
16:30 Plzeň je nyní lepším týmem.
13:57 Plzeň se na tři přihrávky dostala až ke střele do prázdné branky, Horáček se však stihl bravurně přemístit.
10:18 GÓL FbC Plzeň! 2:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #71 Tomáš Oliverius (2:3)
09:55 Hosté jsou v náporu, ale domácí čtveřice odolává. Vyznamenal se také brankář Horáček.
08:22 Vyloučen hráč #28 Martin Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za držení
07:16 Domácí teď promarnili velkou šanci dostat se zpět do vedení.
06:43 GÓL FbC Plzeň! 2:2
06:31 GÓL TJ Turnov! 2:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #17 Štěpán Matěcha (2:1)
04:03 Domácí teď zamkli svého soupeře.
02:14 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #26 Filip Rybnikár, asistoval #70 Tomáš Němeček (1:1)
02:14 Jako v házené si oba soupeři vyměnili gólovou radost. Hosté vyrovnávají po krásné střele do horního růžku.
01:44 GÓL TJ Turnov! 1:0
01:25 Domácí mělí výhodu volného úderu, ale bez šance.
00:30 V úvodu jsou na míčku domácí.
00:00 Dobrý večer, začátek dnešního utkání je kvůli předchozímu prodloužení volejbalových zápasů posunut na 19:30. Děkujeme za pochopení.