9:8
    Petr HOFMAN
    ()

TJ Sokol Jaroměř - ASK Orka Čelákovice 9:8p
branky: 3. Michal Nožička, 8. Jakub Kopecký, 29. Jakub Kopecký, 41. Dominik Emlar, 43. Pavel Kotrč, 48. Jakub Kopecký, 54. Michal Nožička, 59. Petr Hofman, 64. Petr Hofman - 13. Jakub Doutnáč, 22. Vojtěch Strnad, 26. Michal Němeček, 30. Petr Němeček, 37. Jakub Čáp, 52. Vojtěch Strnad, 57. Petr Němeček, 60. Jakub Čáp; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:5; využití: 3:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 25 - Vojtěch Nockin 21; po třetinách: 2:1, 1:4, 5:3, 1:0
63:02 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 9:8
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman bez asistence (9:8)
63:02 Komentář trenéra domácích Martina Klapky: Těžký zápas plný tvrdých osobních soubojů, kde jsme měli ve druhé třetině velký výpadek. Ve třetí jsme však ukázali velkou sílu a o pár vteřin nám bohužel utekl bod navíc.Jsem rád, že jsme zápas přečkali jen s menšími zraněními. Určitě nás v Praze čeká mnohem těžší zápas. Děkuji divákům za skvělou atmosféru a soupeři za předvedenou hru a přeji šťastnou cestu domů.
63:02 Komentář hostí Michala Schwana (1/2): Čeká nás dlouhá sezona a s Jaroměří se zajisté ještě několikrát potkáme. Na tyto zápasy se lépe připravíme a budeme silnější. Domů se vracíme všichni zdraví, za což jsem rád. Diváci dorazili v hojném počtu, což je pro tuto soutěž dobře. Gratuluji soupeři.
63:02 Komentář hostí Michala Schwana (1/1): Ve specifické Jaroměřské hale jsme uválčili bod a za bych chtěl mým chlapcům poděkovat. Dále bych chtěl poděkovat rozhodčím, kteří to v těchto specifických podmínkách nemají vůbec jednoduché. Hrál se zápas play-off úrovně, který nás prověřil. Potřebujeme zlepšit hlavně produktivitu, přesnost v zakončení a důraz v osobních soubojích.
63:02 Střely hostů: 1 Domácích: 2
63:01 Hofman si fantasticky posílá patičkou míček do běhu a po zemi zakončuje do prázdné brány.
62:12 Hosté se dostávají k balónku, což znamená hru ve čtyřech. Jen chci upozornit, že hra v prodloužení se hraje 3 na 3.
62:02 Hosté blokují střelu za střelou.
60:15 Domácí vyhrávají buly a takticky přechází do hry ve čtyřech.
59:59 Střely domácích: 10 Hostů: 10
59:56 GÓL ASK Orka Čelákovice! 8:8
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #89 Václav Kramel (8:8)
59:55 Tak tohle asi už nikdo nečekal. Čáp se v zoufalé situaci otáčí před bránou a backhandem střílí nešťastný gól.
59:01 Hosté přešli do hry v šesti.
58:54 Timeout ASK Orka Čelákovice
58:53 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 8:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman, asistoval #29 Dominik Emlar (8:7)
58:53 Hosté si berou timeout
58:05 Tohle mol být vítězný gól pro hosty, kdyby se jim do cesty nepostavil Kubina a situaci nezvrátil.
56:30 Domácí se znovu snaží o nahazovaný míč před bránu. Tentokrát tomu zabraňuje Kotrč a ani se nemusí vylučovat.
56:07 GÓL ASK Orka Čelákovice! 7:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #89 Václav Kramel (7:7)
55:32 Tým hostů se při standardní situaci moc nedomluvil a k míčku se dostávají domácí.
55:20 Krásný obranný zákrok Hrobského.
53:36 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 7:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #29 Dominik Emlar (7:6)
53:35 Nožička po přihrávce od Emlara, střílí golfem od mantinelu.
51:53 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Vojtěch Strnad z trestného střílení (6:6)
51:52 Hosté posílají přesnou přihrávku vzduchem. V cestě přihrávce stojí Hrobský Jan, který máchnutím hokejky ve vzduchu posílá míček pryč.
50:21 Jakoby se hráči domácích Kopeckého báli. Ten má mnoho času opět najít Emlara a vytvořit nějaké pěkné akce.
47:33 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Jakub Kopecký, asistoval #29 Dominik Emlar (6:5)
47:32 Staré dobré duo Emlar, Kopecký. Střela letěla přesně k tyči, kde brankář neměl šanci zakročit.
46:55 Vyloučen hráč #28 Kryštof Minařík družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
46:54 Škola se snaží rychle rozehrát standardku a vytvořit gólovou šanci pro svůj tým. V cestě mu však stojí hráč, který neodhadl vzdálenost a je vyloučen.
45:06 Hostům se zatím ve třetí třetině vůbec nedaří. Všechny střely končí mimo bránu.
44:02 Hráči hostů ve složení 25 a 85 předvádí pěknou akci, která gólem nekončí.
42:46 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #89 Pavel Kotrč, asistoval #15 Tomáš Hejzlar (5:5)
42:45 Hejzlar si motá hráče na mantinelu, nahrává na volného Kotrče, který v běhu dává gól.
40:54 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar, asistoval #69 Jakub Kopecký (4:5)
40:53 Kopecký opět u gólu. Emlar jednoduše zakončuje do brány.
39:59 Střely domácích: 11 Hostů: 14
38:31 Poslední střela přesilovky domácích končí pod nohama brankáře.
36:33 Vyloučen hráč #30 Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
36:32 Hráč hostů otravuje domácího brankáře, ten si to nechce nechat líbit a strká do hráče. Rozhodčí to vidí a nemilosrdně rozdává trest.
36:19 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:5
36:18 Před bránou se náhle objevil Čáp. dostává prudkou nahrávku a pálí do téměř odkryté brány.
35:18 Němeček Petr třikrát doráží na domácího brankáře, ten však všechny střely vyráží.
34:26 K dnešnímu utkání přihlíží 94 diváků.
32:30 Hosté znovu střílí ze vzduchu. Veinfurter helmou vyráží balonek do bezpečí.
31:10 Hofman na Emlara a hnedka zpátky. Střelu golman vyráží.
30:03 Vyloučen hráč #85 Petr Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře
29:12 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #26 Michal Němeček (3:4)
28:12 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Jakub Kopecký, asistoval #9 Vojtěch Výborný (3:3)
28:11 Prudká přihrávka od Výborného přímo na čepel Kopeckého, který okamžitě pálí a skóruje.
28:10 Neuvěřitelně přesná střela od Němečka.
26:37 Vyloučen hráč #27 Michal Kubík družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za držení
26:36 Nožička byl vyloženě zahozen za mantinel. Toto se bez trestu neobejde.
25:44 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #26 Michal Němeček, asistoval #85 Petr Němeček (2:3)
25:43 Na středu úplně volný Němeček, který pálí, gólman se pokusil míček vyrazit, ale pouze škrtá a je to třetí gól pro tým hostů.
24:02 Už třetí standardka v pořadí na straně hostů. Žádná střela nekončí v bráně, díky precizní práci obránců.
21:27 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Vojtěch Strnad, asistoval #17 Jakub Čáp (2:2)
21:26 Čáp letí od půlky hřiště, oblétá domácího hráče a střílí. Domácí brankář pohotově vyráží střelu po zemi. V tom přibíhá Strnad a zakončuje do prázdné.
19:59 Střely po první třetině. Domácí: 7 Hosté: 9
17:25 Kubina si úhledně obehrává hráče na půlce, nahrává dlouhou na Haška, který backhandem těsně netrefuje bránu.
15:49 A je to opět 5 na 5.Hosté hned nastoupili do tvrdého útoku.
15:33 Přihrávka na Emlara do odkryté brány, míček končí daleko za brankou.
13:49 Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování florbalky
13:33 Veinfurterovi zvoní za zády už druhá tyč.
12:02 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #72 Vojtěch Strnad (2:1)
12:01 Ze špatné rozehrávky domácích se dostává k balónku tým hostů. Doutnáč si obhazuje gólmana a míček končí v brance.
09:54 Hofman se probíjí skoro až na brankoviště brankáře, míček ale končí za brankou.
07:55 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:0
07:54 Přesná přihrávka na Kopeckého a je to gól.
06:38 Vyloučen hráč #28 Kryštof Minařík družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
06:37 Nožička končí daleko za mantinelem.
04:43 Tým hostů se snaží vyrovnat. Už druhou minutu krouží na půlce domácích a snaží se vytvořit si příležitost ke gólu.
02:37 Hašek ze středu střílí na bránu, míček se však odráží k Nožičkovi, který ze vzduchu zakončuje.
02:36 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #10 Petr Hašek (1:0)
01:21 Oba týmy si vyměnily pár střel a brankáři si zapisují první zákroky.
00:01 A zápas nám začal, buly vyhrává tým hostů.
00:00 Vítejte u online přenosu z utkání 9.kola Národní ligy, ve kterém se utká domácí Jaroměř s 16 body a vedoucí tým soutěže Orka Čelákovice s 20 body. Úkol pro domácí zní jasně. Po dnešním utkání se přiblížit na rozdíl jediného bodu svému dnešnímu soupeři.