9:4
    Paul VÁLKA
    (Rybnikár)

FbC Plzeň - FBC DDM Kati Kadaň 9:4
branky: 15. Matěj Vošta, 20. Paul Válka, 33. Tomáš Němeček, 40. Matěj Vošta, 41. Filip Rybnikár, 41. Vojtěch Lapuník, 47. Ondřej Horažďovský, 57. Vojtěch Lapuník, 60. Paul Válka - 20. Jakub Solar, 24. Miloš Šulc, 47. Martin Žemlička, 54. Jakub Solar; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Martin Bezděk 13 - Robin Ciota 32; po třetinách: 2:1, 2:1, 5:2
60:00 Komentář trenéra domácích P. Strejčka. Soupeř nám usnadnil cestu k vítězství v úvodu 3. třetiny, kdy nám dovolil odskočit ve skóre. Jsem rád, že závěrečná třetina byla vítězná a v naší režii. Děkujeme soupeři za utkání a hlavně přejeme brzké uzdravení jejich spoluhráči.
60:00 Komentář tenára hostí: Celkově pro nás špatný den. Zelí bojuj. Mír a lásku.
59:46 GÓL FbC Plzeň! 9:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #60 Paul Válka, asistoval #26 Filip Rybnikár (9:4)
59:37 Domácí si již kráčí pro 2. tříbodové vítězství v sezoně.
58:01 Khek trefuje tyč.
56:48 GÓL FbC Plzeň! 8:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Vojtěch Lapuník, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (8:4)
56:26 Täuber těsně mimo
55:06 Hosté nyní zatlačili domácí hluboko do obrany.
53:56 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #4 Jakub Solar, asistoval #7 Lukáš Pardubský (7:4)
52:38 Hra se přelévá ze strany na stranu.
50:51 Vošta měl odkrytou Ciotovu svatyni trefuje ovšem obličej přibíhajícího obránce.
49:05 Rybnikár byl asi 2 vteřiny před golman hostí úplně sám, osmou branku ovšem vstřelit odmítl.
48:37 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
48:31 Domácí po obdrženém gólu opět zatopili pod kotlem.
46:38 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Martin Žemlička, asistoval #85 Ondřej Sedláček (7:3)
46:10 GÓL FbC Plzeň! 7:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #39 Václav Zábran (7:2)
45:40 Horažďovský pouze doprostřed branky.
45:26 Hosté znovu kombinují .
43:16 Z přečíslení 2:1 domácí sedmý gól nevytěžili.
41:46 Kritický začátek 3. třetiny vyjímečně nepostihl Plzeňské hráče.
40:36 GÓL FbC Plzeň! 6:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Vojtěch Lapuník, asistoval #88 Tomáš Oliverius (6:2)
40:18 GÓL FbC Plzeň! 5:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #26 Filip Rybnikár, asistoval #60 Paul Válka (5:2)
40:00 Střely ve druhé části: Plzeň-13 Kadaň-5
39:57 GÓL FbC Plzeň! 4:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (4:2)
39:57 Vošta prostřeluje Ciotu.
39:01 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:31 Domácí si příliš šancí nevytvořili
35:31 Vyloučen hráč #93 Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
33:50 Hra se začíná přiostřovat.
32:36 GÓL FbC Plzeň! 3:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #19 Karel Eichler (3:2)
32:36 Domácí si berou své vedení zpět.
32:15 Bezděk nyní vychytal Sándora.
30:50 Hra se nyní nachází v meziválečném období-nic se neděje.
29:20 Štejr pouze do hostujícího bloku.
28:15 Oliverius netrfil poloodkrytou branku.
26:20 Tomášek před gólmanem netrfil balónek.
25:30 Sándor sám před Bezděkem přestřeluje.
23:49 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #93 Miloš Šulc, asistoval #21 Petr Chládek (2:2)
22:56 Ciota pouze vyráží Eichlerovu střelu.
22:01 Vošta si vymotal 3 hráče soupeře ovšem střela končí těsně vedle pravé tyce Ciotovi branky.
20:25 Rybnikár nad.
20:00 Střely v první třetině: FbC Plzeň- 10 Kati Kadaň- 5
19:56 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #4 Jakub Solar, asistoval #86 Vilém Vopelák (2:1)
19:49 GÓL FbC Plzeň! 2:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #60 Paul Válka, asistoval #19 Karel Eichler (2:0)
18:55 Kuneš od mantinelu mimo.
17:45 Hra se nám přelévá nahoru dolu.
15:42 Hosté drží balónek ale k brance Bezděka se ne a ne dostat.
14:25 Domácí po gólu ožili a tlačí se do dalších šancí
14:01 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #73 Josef Tomášek (1:0)
13:10 Nyní jsou již na balónku domácí.
12:32 Hosté kombinují na polovině hřiště, ale nic z toho.
11:58 Domácí nám předvádí jak správně pálit šance.
10:22 Domácí v tlaku.
09:02 Malý nyní zblokoval střelu chládka.
07:45 Nyní si připsali pár střel i hosté.
06:38 Štejr před brázdnou brankou netrefil balónek a skóre tak zůstává 0:0
05:59 Hosté se do žádné šance za celé 2 minuty nedostali.
05:32 Domácí hrají sice ve 4, ale právě Plzenští v ystřelili v této přesilovce jako první.
03:59 Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:59 A bude se vylučovat
03:50 Hosté stále na balónku.
02:48 Hosté kombinují na vlastní polovině.
00:37 Válka krásnou střželou zaměstnal brankáře hostí.
00:01 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Tyto statistiky nám ukazují že půjde o zajímavé utkání po kterém se mohou domácí odpoutat z posední příčky. Zápas začíná přibližně za 20 minut.
00:00 Plzenští v posledním kole přerušili dlouhou sérii proher a z Kobylis si přivezli dva body za výhru 10:9 po prodloužení. Hosté z Kadeně v minulém kole také zvítězili a to na domácí palubovce kde porazili Turnov 8:7 po prodloužení.
00:00 Krásný nedělní podvečer dámy a pánové, vítejte u online přenosu z 9. kola Náridní ligy skupiny západ. Dnes proti sobě nastoupí domácí FbC, které se nachází na nepopulární poslední příčce a hostující Kati Kadaň, kteří mají o pouhé dva body více a nacházejí se na místě 9.