• 59 58:56
    9:6
    ()

Spartak Pelhřimov - ASK Orka Čelákovice 9:6
branky: 10. Ladislav Běhounek, 15. Ladislav Běhounek, 25. Luděk Charouzek, 46. Václav Fučík, 48. Milan Hendrych, 50. Petr Poduška, 54. Lukáš Zrzavý, 57. Jan Knězů, 59. Václav Fučík - 7. Ondřej Špalek, 7. Vojtěch Strnad, 11. Petr Němeček, 19. Vojtěch Strnad, 39. Jan Knězů, 43. Václav Kramel; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 19 - Petr Freiman 13, Vojtěch Nockin 0; po třetinách: 2:4, 1:1, 6:1
60:00 Vedoucí domácího mužstva Petr Zajíček: Klasický náš zápas v této sezóně, kde se dvě třetiny hledáme a rozhodujeme ve 3. třetině. Děkuji za bojovný výkon celého mužstva a báječným domácím divákům.
60:00 Komentář trenéra hostí: V utkání výborné úrovně si myslím, že jsme 2. třetiny byli lepší, bohužel jsme ve 3. třetině vypadli ze hry a to rozhodlo. Chtěl bych poděkovat domácím pořadatelům za vstřícnost a skvělým divákům. Je radost hrát v takové atmosféře. Těšíme se na další utkání a lépe se připravíme.
59:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Vojtěch Nockin družstva ASK Orka Čelákovice
58:56 GÓL Spartak Pelhřimov! 9:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík bez asistence (9:6)
58:56 Do třetice trefuje Fučík...
58:10 Ani Hendrych netrefuje prázdnou
57:10 Charouzek v pádu trefuje prázdnou branku, ale pouze do boční sítě
56:07 Hosté zkouší hru bez brankaře
56:06 Timeout Spartak Pelhřimov
56:06 GÓL Spartak Pelhřimov! 8:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (8:6)
56:06 A trenér ženského týmu Jan Knězů střílí gól a to teď do správné branky a Spartak již vede 8:6
55:23 V mezi čase využijeme k gratulaci ženskému týmu, který letos ještě nepoznalo porážku a dnes získalo dalších 6 bodů do tabulky.
53:00 GÓL Spartak Pelhřimov! 7:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #19 Lukáš Zrzavý, asistoval #8 Tomáš Kocián (7:6)
53:00 Máme tu 7. branku a tu dává domácí tým. Skóruje Zrzavý a zrzavý Kocián si připisuje asistenci.
49:52 GÓL Spartak Pelhřimov! 6:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #21 Petr Poduška, asistoval #17 Jan Knězů (6:6)
49:52 A máme tu vyrovnání! Chybu hostujícího gólmana, který neudržel střelu doráží Poduška. 'Ačko' si připisuje Knězů.
47:48 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #33 Milan Hendrych, asistoval #8 Tomáš Kocián (5:6)
47:48 Hendrych snižuje na rozdíl jedné branky a ukazuje, že neumí střílet jenom ovladačem na XBOXU, ale i jeho novou bílou holí tzv. hůl Gandalfa bílého. Asistenci si připisuje Kocián. Spolupráci řádně potrénovali u NHL 18
45:10 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #21 Petr Poduška (4:6)
45:10 Domácí reparát složili úspěšně a Fučík vymetá pavučinky
44:49 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za vražení zády
44:49 Přesilovka nebyla využita, ale domácí můžou složit reparát, protože následuje další přesilovka
43:56 Domácích střely zatím všechny jsou blokovány
42:36 Vyloučen hráč #27 Michal Kubík družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
42:06 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel, asistoval #17 Jakub Čáp (3:6)
42:06 První šance hostí a končí to gólem do prázdné
40:00 Střely na branku: 6:10
38:52 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:5
Vlastní branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů (3:5)
38:52 Ani domácí nevyužívají přesilovku a místo vyrovnání inkasují, když si domácí hráč sráží míček do branky..
38:00 Běhounek v gólové situaci, ale trefuje gólmana do hrudi.
36:30 Vyloučen hráč #66 David Novotný družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
34:45 Hosté nevyužívají ani druhou přesilovku
32:45 Vyloučen hráč #71 Jan Brothánek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za blokování florbalky
32:45 A na lavičku si jde oddechnout opět Brothánek....
32:00 Hosté si zahrají přesilovku po ponechané výhodě.
30:23 Orky se probudili a Kuchař se začíná v brance potit. Když neukazuje umění likvidovat střely do prázdné tak ukazuje jak si správně postavit branku, aby míček skončil tyčce.
28:30 Opět v akci Kuchař, když magickým skokem chytá jistý gól do prázdné a drží svůj tým...
27:32 Teď trošku Kuchař všem v hale zvedl tep, když mírnou střelu hostí nedokázal zkrotit a ukázal 'elegantní' žonglování míčkem
24:45 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #18 Luděk Charouzek bez asistence (3:4)
24:45 A je tu zasloužená odměna pro domácích, když skóruje jeden z prvních hráčů pelhřimovského Spartaku Luděk Charouzek.
24:10 Domácí přidali na aktivitě a Orky tempo domácích nestíhají
22:02 Ve druhé třetině vidíme na straně domácích změnu v sestavě. Mladíka Drgoňu nahrazuje Mozer.
20:00 Střely na branku: 7:8
18:27 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Vojtěch Strnad, asistoval #17 Jakub Čáp (2:4)
18:27 Orky opět zaútočili, když Strnad 'obeplul' branku dokola a zasouvá do prázdné plastový nesmysl.
17:39 Útok hostí často dělá problém domácí obraně a často zachytává jejich rozehry.
14:05 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #27 Václav Fučík (2:3)
14:05 Zapomenutý Běhounek přes Freimanem a tento domácí dlouhán se opět prosazuje.
12:45 Hosté při své přesilovce nic nevymysleli a skóre se nezměnilo.
10:58 Vyloučen hráč #71 Jan Brothánek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
10:40 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #26 Michal Němeček (1:3)
10:40 Po chybě obrany jdou do útoky Orky a vrací vedení opět o dva góly.
09:53 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
09:53 A domácí konečně zasazují úder, když po dorážce vlastní střely snižuje Běhounek
09:27 Souboj Kocián a Freiman. Opět vítězně 'odchází' brankář hostí.
08:29 Mlaďoch Drgoňa se obtáčí okolo hráče hostí a jeho střela těsně letí okolo branky
06:50 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Vojtěch Strnad, asistoval #89 Václav Kramel (0:2)
06:50 Pro domácí půl minuta hrůzy, když Orky dvakrát zaútočili a odskakují na rozdíl dvou branek.
06:20 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (0:1)
05:41 Kocián zkusil zvednout střelu do šibenice, ale Freiman natahuje svojí levou ruku a vyráží.
04:20 Tomáš Kocián vysílá další pozemní střelu, ale opět mimo.
01:41 Po vyhrané buly hostí se hra přelívá nahoru a dolu, ale diváci zatím žádnou akci neviděli.
00:00 Družstvo hostí je již nastoupeno a domácí též. V 1. lajně se dnes objevuje veterán Luděk Charouzek, který zaskakuje za chybějícího Martina Blažka...
00:00 Za chviličku nám začíná další utkání , kdy domácí Spartak vyzve velryby z Čelákovic. Pelhřimov zatím nezná na domácí palubovce prohru, prodlouží svoji šňůru i proti momentálně 1. týmu v tabulce NL?