7:6
    Petr HOFMAN
    (Emlar)

TJ Sokol Jaroměř - Spartak Pelhřimov 7:6
branky: 2. Michal Nožička, 4. David Verunáč, 23. Tomáš Hejzlar, 32. Dominik Emlar, 46. Jakub Kopecký, 50. Tomáš Hejzlar, 60. Petr Hofman - 12. Jan Brothánek, 16. Jan Knězů, 44. Ladislav Běhounek, 46. Vojtěch Mozr, 48. Martin Blažek, 53. Martin Blažek; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 9 - Jakub Kuchař 15; po třetinách: 2:2, 2:0, 3:4
59:59 Komentář trenéra hostí (P.Zajíček): Velmi bojovné a tvrdé utkání, které rozhodli domácí v poslední minutě. Děkujeme divákům!
59:59 Komentář trenéra domácích (M.Klapka): Velice těžké utkání, ve kterém nám pomohlo domácí prostředí a skvělí fanoušci z obou stran. Soupeř trestal každou naší chybu, ale nakonec se štěstí přiklonilo na naší stranu. Děkuji soupeři a divákům..
59:59 Střely ve třetí třetině: domácí - 5, hosté - 7.
59:58 Aut pro domácí, je rozhodnuto.
59:43 hráči drží míček na polovině Pelhřimova.
59:32 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 7:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman, asistoval #29 Dominik Emlar (7:6)
59:32 Ale přepočítali se...ztráta míčku a rychlé zakončení po ose Emlar - Hofman.
59:25 Hosté chystají poslední útok...
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
57:50 Domácí nyní vysunuli napadání až za soupeřovu branku. Hosté musí rozehrát dlouhou...
57:01 Domácí v pěti.
56:58 Prakticky jedinou povedenou střelu hostí zastavuje domácí Veinfurter.
56:24 Fučíkovi teď při střele míček skočil a vysoko přestřeluje.
55:02 Vyloučen hráč #8 Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
55:01 Velká šance pro hosty, přesilovka pár minut před koncem třetí třetiny.
54:43 Narážečka Haška s Hejzlarem vedle pouze ke střele mimo.
53:41 Domácí se nyní neshodnou s rozhodčími téměř na ničem.
52:48 GÓL Spartak Pelhřimov! 6:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #21 Petr Poduška (6:6)
52:48 Rozhodčí se nyní neshodli u směru hry po autu, po vteřince se na směru shodli, ale k překvapení pro domácí hra nebyla přerušena a dovolili tak rychlou rozehru, ze které hosté opět vyrovnávají.
52:30 Skrytou střelu mezi hráči teď vyslal hostující Fučík,
49:20 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Tomáš Hejzlar bez asistence (6:5)
49:20 Šibenici od trojky teď trefuje Hejzlar!
48:42 Střela Emlara míří vedle.
48:08 Po krátké chvilce se na zemi ocitá další z Jaroměřských hráčů.
47:58 Nastal čas pro mop.
47:12 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #71 Jan Brothánek (5:5)
47:12 A máme zase srovnáno, povedenou střelou pod víko se trefuje Blažek.
46:17 Po vstřelené brance domácí ožívají.
45:50 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Jakub Kopecký, asistoval #29 Dominik Emlar (5:4)
45:50 A byla úspěšná...
45:48 Standardka pro domácí z tohu brankoviště...
45:25 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #24 Vojtěch Mozr, asistoval #22 Viktor Vlach (4:4)
45:25 A je to tady, schylovalo se k tomu celou třetí třetinu a je vyrovnáno.
45:10 Aktivnější jsou v první pětiminutovce hosté, domácí jako by vyhrát ani moc nechtěli.
43:48 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek, asistoval #27 Václav Fučík (4:3)
43:48 Domácí teď zaspali a svým nedůrazem dovolují hostům snížit tečovanou střelou.
42:05 Koňára do stehna teď dostal domácí štírek Nožička. Nakonec se zvedl a plouží se na střídačku. Rozhodčí nečekají na vystřídání a zahajují hru.
41:35 Nejistý zákrok domácího brankáře po střele jednoho z pelhřimovských beků.
39:59 Střely ve druhé třetině: domácí - 8, hosté - 3.
39:58 Těsně před koncem třetiny se ke střele po přihrávce zpoza brány málem dostal hostující útočník. Přihrávku ale překazil Kubina.
38:15 Kubina teď vyslal na steč Nožičku, ale jeho kličku poslední soupeř v cestě vystihl.
36:30 Emlar teď našel míček naopak v hostujícím brankovišti, ale jeho střela z otočky je zablokována. Chyběla mu špetka trpělivosti, aby si všiml číhajícího Kopeckého na pravoboku.
35:57 Hašek zachytil soupeřovu kličku, ale následná střela přes obránce mu nevyšla a míří vedle.
35:04 Osamocený míček na domácím brankovišti hledal svého pána. Před dobíhajícím hráčem hostí zasahuje Hrobský, nebezpečí pro domácí je zažehnáno.
34:10 Pár rychlých přihrávek a překřížení od domácích končí nepřesnou střelou Nožičky.
31:50 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar, asistoval #69 Jakub Kopecký (4:2)
31:50 Emlar nejprve fauloval soupeře. Ten se snažil o rychlou rozehrávku, kterou ale zachytil Kopecký a posílá Emlara do brejku. Ten se podíval a přehazuje levou nohu Kuchaře.
29:40 Úspěšné napadání domácího Emlara, který získal míček za soupeřovou brankou. Po chvíli ho ale odevzdává nepřesnou přihrávkou.
28:27 Další úspěšný zákrok Veinfurtera po Blažkově střele.
28:02 Kotrč teď na levém mantinelu nepřesně nahrával na Hejzlara. Míčku se zmocnil Poduška, ale z rychlého protiútoku branku netrefuje.
27:05 Pelhřimovští jsou se svým napadáním nepříjemní a velice učiní, rozehrávka Jaroměře je tak velmi zdlouhavá.
25:29 Domácí ne a ne trefit Pelhřimovskou branku, dalším v pořadí je Nožička, opět vedle.
25:05 Hosté v pěti.
24:25 Probíhající přesilovka potvrzuje před chvílí vyřčené. Míček skáče, přihrávky jsou nepřesné.
23:05 Vyloučen hráč #27 Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
23:05 Domácím dnes přesilovky zatím úplně nejdou, teď mají třetí pokus.
22:41 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Tomáš Hejzlar, asistoval #10 Petr Hašek (3:2)
22:41 První dvě minuty druhé třetiny patřily hostům. Z první větší akce domácích je to však branka na druhé straně, trefuje se Hejzlar ke vzdálenější tyči.
21:48 Domácí hráči teď pozapomněli na zabíhajícího Brothánka. Ten naštěstí pro ně trefuje pouze Veinfurtera do hrudi.
20:45 První střela druhé třetiny z hole hostujícího Hendrycha - Veinfurter chytá.
19:59 Skóre po první třetině odpovídá předváděné hře. Domácí sice začali aktivněji, ale soupeř se jim brzy vyrovnal nejen aktivitou, ale i vstřelenými brankami. Aktuální kurzy místní sázkové kanceláře na dnešní utkání jsou vyrovnané.
19:59 Střely po první třetině: domácí - 9, hosté - 5.
19:35 Rychlost domácího Nožičky dnes bude pro soupeře těžkým oříškem.
19:07 Hosté v pěti.
18:57 Střela Výborného konči zákrokem hostujícího brankáře.
18:00 Pelhřimov se na chvíli vymanil z obležení ukrajuje cenné vteřinky z oslabení.
17:30 Domácí opět zamkli hosty, ale jejich obrana je pozorná.
17:07 Vyloučen hráč #17 Jan Knězů družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za zvedání florbalky
15:30 Střelu Hofmana vyráží hostující brankář nad.
15:12 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #10 Martin Blažek (2:2)
14:50 Domácím se opět podařilo míček zachytit a čas natahuje Nožička.
13:48 Začíná lehce zkrácená přesilovka hostí.
13:30 Vyloučen hráč #29 Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení
13:11 Oboustranné držení viděli rozhodčí pouze jednostranně a domácí jdou do čtyřech.
13:11 Kopecký při pokusu o střelu ze středu fauluje.
12:35 Domácí točí hosty po obvodu, první přesilovková střela Výbornéhp ze sražena nad.
11:48 Vyloučen hráč #22 Viktor Vlach družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
11:14 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #71 Jan Brothánek, asistoval #92 Ladislav Běhounek (2:1)
11:14 Nejdříve v opakované šanci domácí, kteří neproměňují a z protiútoku hosté snižují.
09:43 Rozhodčí si do rozhodování nechtějí nechat mluvit, tak snad to někteří hráči vezmou na vědomí.
09:25 Domácí v pěti.
09:07 Blažek opět z levého, tentokrát nad branku.
08:50 A domácí chvilku na míčku, který drží za brankou hostí domácí Nožička. Pěkných 25 vteřin.
08:15 Střelu Blažka z levého křídla zastavuje Veinfurter.
07:25 Vyloučen hráč #29 Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
07:25 Nasazení domácího Emlara při napadání bylo dle rozhodčích za hranou. Budou z toho 2 minuty za sekání.
06:36 Střela hostujícího kapitána Podušky je zablokována Jakubem Kubinou, hosté rozehrávají z rohu.
05:20 Hostující obránce Zrzavý dráždí kobru bosou nohou a svými kličkami málem způsobil svému týmu neštěstí. Střela domácích nakonec v brance nekončí, byla zablokována.
03:47 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #94 David Verunáč, asistoval #7 Jan Škola (2:0)
03:47 Je vidět, že měl Škola dobré učitele a ví, že standardky se rozehrávají rychle. Svou pohotovostí připravil první branku v novém týmu Davidu Verunáčovi.
02:54 Druhá lajna domácích vysunula napadání, ale hosté odolávají a míček si bezpečně drží.
01:41 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #7 Jan Škola (1:0)
01:41 Škola žabičkou na Nožičku, který prokličkoval mezi obránci hostí a pod padajícím brankářem otevírá skóre. Hosté se ještě snaží reklamovat, že míček nebyl celým objemem v bráně, ale jejich protesty jsou marné.
00:38 A hosté nechtějí zůstat nic dlužní, jejich první střelu chytá Veinfurter.
00:30 První střela utkání z hole Nožičky míří pouze do boční síťky branky hostí.
00:01 Úvodní vhazování pro domácí.
00:00 Vážení sportovní přátelé, vítejte u online přenosu z utkání 12.kola Národní ligy - divize západ, ve kterém se utkají dva týmy z čela tabulky. Jaroměř i Pelhřimov mají po 11 kolech stejný počet čtyřiadvaceti bodů. Domácí v minulém kole porazili ve venkovním utkání Kobylisy 11:6, hosté doma zvítězili na Čelákovicemi 9:6-