59
  • 59 58:14
    Panthers Praha

Wizards DDM Praha 10 - Panthers Praha 6:5
branky: 5. Jan Heller, 7. Adam Kulík, 24. Adam Kulík, 28. Karel Smutný, 42. Jakub Novák, 51. Martin Lazárek - 19. Pavel Daněk, 21. Pavel Daněk, 41. David Kolář, 44. Marek Mochan, 57. Jiří Ptáčník; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 39 - Martin Hruška 34; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:3
60:00 Komentář trenéra domácích Romana Urbance: Výhra za tři body a to se počítá. Individuální chyby na záčátku třetin nás stálo klidnější průběh utkání. Hodně nám pomohlo obětavé bránění. Zdravíme Juru Šrámka do Tuniska a snad vyhrává své golfové partie. Děkujeme divákům, pořadatelům a soupeři za utkání.
60:00 Komentář vedoucího družstva hostů (Andrea Nováková): 'Bohužel jsme tahali většinu času utkání za kratší konec a soupeř se díky tomu může radovat z vítězství. Musíme se poučit z nedostatků týmových i individuálních, pokud chceme pomýšlet na vysoké příčky v tabulce. Děkujeme soupeři za zápas.'
60:00 Střely 3. třetina: Wizards 18, Panthers 11
59:38 Vávra skvělý zákrok a drží domácím 3 body
58:54 Hosté bez brankáře
58:26 Kulík si nevymodlil faul a tak hosté dál hrají
58:14 Timeout Panthers Praha
56:55 GÓL Panthers Praha! 6:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Jiří Ptáčník, asistoval #41 Pavel Daněk (6:5)
56:55 Ptáčník dostal dobrý balon a tak jej umístil do horního růžku domácí branky a snižuje na 6:5
55:39 Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hrubost
55:39 Lazárek už nevydržel tvrdou hru od soupeře a břibrousil souboj a jde si odpočinout
54:07 Lazárek kličkoval tak dlouho až skončil za brankou, alespoň jej obránce fauloval a Wizards budou rozehrávat
52:10 Mochan přibrousil souboj na brankovišti a Wizards tak mohou rozehrát v klidu na vlastní půlce
50:25 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #17 Jakub Novák (6:4)
50:25 Novák potáhl balonek, zvedl hlavu a nahrál nabíhajícímu Lazárkovi, který trefil odkrytou část branky a dává branku
50:03 Mochan mezi nohami obrance, protáhl Vávru
49:09 Hosté zvyšují svůj tlak, zatím domácí obrana drží
48:20 Krob od mantinelu do rukou Hrušky
47:47 Policar nestihl zastavit a zboural hostujího Míku
46:26 Smutný ke konci přesilovky zkouší od mantinelu, Hruška vyráží
46:08 Menší potička v hostujícím brankovišti. Blažek byl sražen k zemi a je velice rozzloben
45:15 Přesilovka zatím bez větších chyb, dokonce Wizards nebezepečně stříleli
44:24 Vyloučen hráč #19 Adam Štěpán družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení
43:38 Mochan střílí a propaluje vše co mu stálo v cestě
43:35 GÓL Panthers Praha! 5:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Marek Mochan, asistoval #60 Marco Lombino (5:4)
41:13 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #17 Jakub Novák, asistoval #22 Martin Lazárek (5:3)
41:13 Rychlá odpověď z domácích holí, Novák se konečně prosazuje, střelou po zemi k tyči
40:21 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #9 Martin Kalous (4:3)
40:21 Koláčř byl nejrychlejší na brankovišti a snižuje
40:00 Střely 2. třetina: Wizards: 8, Panthers: 17
39:47 Hostující Tomeš ještě nadzvedl diváky, ale jeho střela nebyla přesná a končí na dřevěném obložení haly
37:50 Poslední minuty jsou ve znamení protiútoků, žádný z týmů nejde do postupného útoku
34:52 Müller zariskoval, hostující Tomeš ale svou střelu neprocedil do branky
33:37 Hra nyní graduje oba dva týmy, makají na 110%, jediné co tomu chybí je více branek
33:00 Heller se zle divá směrem k rozhodčím, byl faulován a myslí si,že trest mohl být vyšší než jen volný úder
31:00 Policar blokuje střelu, bohužel na útočné polovině
29:54 Novák ze středu trefuje Hrušku do nohy
27:30 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #18 Adam Kulík (4:2)
27:30 Kulík dobře vyměřil svou přihrávku a našel dobáíhajícího Smutného, který překonává Hrušku
27:06 Tlak domácíh ukončil faul wizardského Nováka
25:55 Novák nedostal míček v těžší pozici za Hrušku
24:45 Krob se dobře vrátil a znemožnil zakončení Mochanovi
23:17 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #25 Karel Smutný (3:2)
23:17 Kulík se zdržel v útočném pásmu, kde ho našel Smutný. Své zakončení procedil na bližší tyč
22:36 Druhá třetina zatím vyznívá pro hosty
20:21 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #4 David Kolář (2:2)
20:21 Müller upadl a Daněk neváhal a míček zatloukl do branky
20:00 Střely 1. třetina: Wizards 14, Panthers 16
18:13 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #19 Adam Štěpán (2:1)
18:13 Rychlý break zakončuje střelou 'pod víko' Daněk a snižuje
17:47 Smutný střelou 'dvacet nad led' nedává branku
17:14 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
06:03 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #41 Jan Blažek (2:0)
06:03 Blažkovu střelu z půlky hřišttě doklepává Kulík a zvyšuje na 2:0
04:44 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #25 Karel Smutný (1:0)
04:44 Smutný našel Hellera na středu a ten nedal šanci hostujícímu brankáři a slaví branku, i když byl sražen na zem
04:10 V prních čtyřech minutách ani z jeden týmu nepředvedl nic , čím by překvapil soupeře
02:10 Nebezpečná střela od Smutného, Hruška kryje
00:50 Zápas začíná velice defenzivně z domácí strany