5:7
    David KOLÁŘ
    (Daněk)

ASK Orka Čelákovice - Panthers Praha 5:7
branky: 18. Petr Němeček, 33. Vojtěch Strnad, 48. Ondřej Špalek, 50. Jakub Čáp, 60. Ondřej Špalek - 7. Petr Pojar, 21. Martin Kalous, 26. Martin Kalous, 37. Dominik Hudec, 45. Marco Lombino, 55. Martin Kalous, 60. David Kolář; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3:3 + Jiří Ptáčník 5; využití: 2:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Lukáš Pezl 18 - Jan Slavata 38; po třetinách: 1:1, 1:3, 3:3
60:00 Komentář vedoucí družstva hostů Andrey Novákové: Po prospané první třetině jsme ukázali sílu a konečně jsme plnili pokyny a po delší době získáváme zasloužené tři body, díky všem za zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích Šimona Zmátla: Bohužel na držení míčku a počet střel se nehraje. Absolutně jsme vyhořeli v koncovce. Blahopřejeme domácím, kteří srdnatě bojovali, skákali do bloků a udělali maximum, aby získali tři body. Hra na brejky se jim dnes maximálně vyplatila.
60:00 Poměr střel celkově: Orka 43, Panthers 24
60:00 Poměr střel ve třetí části: Orka 19, Panthers 10
59:48 GÓL Panthers Praha! 5:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #41 Pavel Daněk (5:7)
59:48 Blokblokblok a emptynet!
59:31 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #12 Michal Zeman (5:6)
59:31 Orka nakonec využívá přesilovku a svůj tlak, je to o gól, ale Šimon říká, že půl minuty je málo
59:00 Orka tlačí 6 na 4
58:32 Doutnáč miss of the day
58:30 Vyloučen hráč #47 Petr Kölbl družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
58:03 Kölbl seknul kluka z Orky při střele, oslabení nám dnes jdou, takže asi v klidu
57:30 Orka to ždíme, ale není kudy, všude jsou blokující červené terče a když už ne, tak bílá mlha jménem Slavatos
57:00 Šimon si tady vedle mě pod vousy mumlá, že tohle už dobře nedopadne a strká mi peníze do kapsy, probíhají poslední tři minuty třetí třetiny
56:00 Kdyby tady byl můj děda, který montoval za války v Essenu šicí stroje, tak by říkal: Takhle vypadá totální nasazení!
54:40 A pokračujeme v oslabení, zatím by to šlo
54:06 GÓL Panthers Praha! 4:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Martin Kalous, asistoval #41 Pavel Daněk (4:6)
54:06 Svět se zbláznil a Lukáši Jenšíkovi se zastavilo srdce - Kalous is HATTRICK HERO!
53:11 Kramel do Slavaty
53:03 Strnad pálí do tyčky!
52:40 Vyloučen hráč #25 Sebastian Jakob družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře
52:40 Možná proto se bude zase hrát 4 na 4, vyloučit se nechal hráč Panthers Séba Jakob, který je ale toho času ve světle žlutém dresu
52:15 Šimon vedle mě říká, že přesilovku neumí, ale on to jen tak říká, aby se neřeklo, já ho znám!
51:15 Timeout ASK Orka Čelákovice
51:15 Vyloučen hráč #88 Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 5 minuty za hrubost
51:15 MS skončilo včera, dneska se už musí hrát jako normálně... takže Ptáčník půjde bručet na pět minut a ještě ke všemu tak ztrácí možnost si o tom se sudími promluvit a přesvědčit je, aby se koukli na video
49:59 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #72 Vojtěch Strnad (4:5)
49:59 Opět podobný gól, mela před brankou, ve které se kluci z Čelákovic lépe zorientovali a Čáp trefuje odkrytou část branky
49:00 Hráči obou týmů si čas od času postěžují na rozhodčí nebo na soupeře, jak je to hrozné, ale spíš je to tak, že si nemají, co vyčítat
47:47 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #85 Petr Němeček (3:5)
47:47 Špalek z Orky se trefuje nakonec ze skrumáže před brankou
47:10 Skvělý zákrok Pezla proti bombě z obrany Panthers, z protiútoku Doutnáč netrefuje branku
46:48 Mochan vysprintoval po mantinelu a hodil Lombinovi, ale ten pouze do nohy Pezla, protiútoku Orka netrefuje branku
46:07 Kölbl po mantinelu na Pojara, ten dobře ustál souboj, vykroužil a poslal Mochanovi, který střílí pouze do bloku
45:00 Orka není v takové pohodě, jako jsme ji mohli vidět v předchozích dvou duelech, neproměňují šance a jsou nervózní, Panthers výborně blokují a Slavatos v brance čaruje
44:10 GÓL Panthers Praha! 2:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #47 Petr Kölbl (2:5)
44:10 A je to tady, Kölbl vyslal o mantinel Lombardina a ten potáhl a nekompromisně trefil vzdálenější vikýř!
44:00 Vyrovnaná hra, akce a šance na obou stranách, čekáme na první branku
42:00 Od úvodního buly vysoké tempo na obou stranách
40:00 Poměr střel ve druhé části Orka 11, Panthers 7
39:10 Kluci z Čelákovic teď minuli prázdnou branku a kolega Zmátlo si málem vyšrouboval hlavu ze závitu
38:54 Opět nebezpečná situace po rozehrání Orky z rohu, Strnad tentokrát jen trochu počechral Slavatovy prsty, za což se následně omluvil a patří mu tak průběžně cena fair-play tohoto uktání
36:58 GÓL Panthers Praha! 2:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #6 Lukáš Tomeš (2:4)
36:58 Adam Štěpán zachytil balon u vlastního brankoviště, pelášil dopředu, ale hodil si to hodně fotbalově a o míček přišel, červení reklamovali faul, ale Lukáš Tomeš místo toho míček zase vybojoval, hodil dozadu Dominikovi Hudcovi a ten se strašně technickou střelou trefuje nechytatelně dolů k pravé tyči Pezlovy branky!
36:00 Oba týmy aspirují na titul mistra Prahy ve hře v rozích
33:00 Na hřišti se objevuje jediný skutečně domácí borec, hostivický hráč Tatranu Marek Mochan
32:15 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Vojtěch Strnad, asistoval #17 Jakub Čáp (2:3)
32:15 Orka snižuje, po rozehraní z rohu se v brankovišti nejlépe zorientoval Strnad a trefuje odkrytý roh branky
31:55 Přesilovka nebyla špatná, ale málo střel a hodně ztrát, Doutnáč hned po návratu zahrozil
29:55 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
29:54 Faulů hokejkou je na obou stranách dost, ale tento vybočil z řady a Panthers jdou hrát přesilovku, uvidíme, začíná to jiskřit
29:00 A začalo se nám hrát nahoru-dolů a oba týmy mají chuť se ukázat
28:00 Krammelova střelu teď zablokoval Kölbl a způsobila mu šrám mezi ňadry
25:48 GÓL Panthers Praha! 1:3
25:48 Trenérovi Panthers Lukášovi Jenšíkovi teď asi bublá blahem v kapačce, protože jeho borci teď ukázkově zvládli situaci 2 na 1 a zvyšují na 3:1!
25:00 Panthers teď asi v minutovém tlaku, to tady ještě nebylo, borci v červeném mají chuť
23:00 Třikrát hurá nyní ze střídačky Panthers, postupně obětavě zablokovali střely Kalous, Daněk a Ptáčník
22:00 Polcarova skrytá střela tahem a Pezl reflexivně vyráží
20:40 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Martin Kalous, asistoval #4 David Kolář (1:2)
20:40 Úvod zápasu přinesl první akci Orky, ale hned z protiútoku se Kolář a naněkolikrát dorážející Kalous prosazují na druhé straně
20:00 Poměr střel po prví části: Orka 12, Panthers 7
18:30 Marco Lombino v úniku, ale nedokázal zakončit, stále Panthers ve čtyřech
17:56 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #26 Michal Němeček (1:1)
17:56 Orka využívá 4 na 3, dalo by se říct, že to umí každý, ale udělali to dobře
17:40 Vyloučen hráč #19 Adam Štěpán družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
17:40 Adam Štěpán trefil v rozehrávce soupeře a pak hasil po švédsku, ale sudí neměli švédský metr
17:17 Hra 4 na 4 svědčí trochu více Panterům, ale že by to byla nějaká paráda, to ne
16:13 Vyloučen hráč #88 Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:13 Přesilovka Panthers... ale hned se jde do čtyř, Ptáčník byl ještě na nedělním finále, kde se přiučil trochu švédské tvrdosti!
16:07 Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za zvedání florbalky
15:00 Bojuje se hlavně ve středím pásmu a oba týmy mají šance, které končí blokem
12:00 Hra se po silném úvodním tlaku Orky vyrovnala a Panteři přidali několik střel
08:00 Pokud by vás to zajímalo, tak poměr střel je 9:1 pro Orku, produktivita je zatím na straně týmu ze západu Prahy
06:48 Tedy střela, bylo to takové stažené nahození a Pojar byl v brankovišti dostatečně trpelivý :)
06:47 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Petr Pojar, asistoval #52 David Polcar (0:1)
06:47 Bůh se ale přiklonil na stranu Panthers a jejich první střela končí v síti!
05:00 Na hráčích obou týmů je trochu patrná zápasová pauza, nicméně je to tým z Čelákovic, kdo zatím diktuje tempo hry a více ohrožuje Slavatovu branku.
00:00 Vážení diváci vítejte u prvního českého utkání mužů po skončeném MS, které Vám v rámci sdíleného pořadatelství přinášejí spřátelené kluby Orka a Panthers!