60
  • 60 59:56
    Jan GRMOLEC

TJ Turnov - Florbal TJ Kobylisy 9:4
branky: 11. Martin Hejduk, 15. Jan Hausmann, 18. Vojtěch Hejduk, 19. Štěpán Matěcha, 23. Vojtěch Palatínus, 24. Vojtěch Palatínus, 50. Patrik Rozkovec, 59. Jan Haloun, 59. Štěpán Matěcha - 23. Antonín Semerád, 25. Antonín Semerád, 31. Jan Hrdlička, 49. Antonín Semerád; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 5:0; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 19 - Marek Paleček 8, Pavel Dundr 13; po třetinách: 4:0, 2:3, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích Antonína Palatínuse: Dneska zasloužená výhra. První třetinu jsme toho spoustu nedali, náskok mohl být vyšší. Poté soupeř zjednodušil hru a hrál víc než jednoduše. Důležité tři body. Děkujeme pořadatelům a divákům za podporu.
60:00 Komentář trenéra hostů Ondřeje Kočího: Bohužel první třetinu jsme strávili aspoň dle našeho výkonu v Boleslavi v Mc Donaldu. Jinak dvě třetiny vyrovnaný zápas a gratulujeme soupeři k vítězství.
59:59 Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 11 Florbal TJ Kobylisy - 9
59:59 A máme tu konec dnešního utkání. Turnov vítězí 9:4.
59:56 Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil #39 Jan Grmolec.
59:56 Nájezd pro Turnov!
58:10 GÓL TJ Turnov! 9:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #91 Pavel Sekyra (9:4)
58:10 Dnes to vypadá, že je rozhodnuto. Matěcha navyšuje na 9:4.
58:01 GÓL TJ Turnov! 8:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Jan Haloun, asistoval #19 Jan Hausmann (8:4)
58:01 Haloun střelou do prázdné branky se zapisuje na listinu střelců.
57:24 Hráčům z Kobylis se krátí čas a nevypadá to s nimi vůbec dobře. Jaká to škoda.
55:23 Turnov úspěšně ubránil. Zbývá nám necelých pět minut do konce.
54:21 Sekyra míjí odkrytou branku střelou přes celé hřiště.
53:25 Kobylisy to zkoušejí bez brankáře.
53:23 Timeout Florbal TJ Kobylisy
53:23 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování florbalky
53:23 Pro Kobylisy je to dnes již několikátá početní výhoda. Pokud s výsledkem chtějí něco udělat, musí ji využít. Zároveň si berou timeout k taktické poradě.
49:43 GÓL TJ Turnov! 7:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Patrik Rozkovec, asistoval #19 Jan Hausmann (7:4)
49:43 Rozkovec vrací svému týmu tříbrankové vedení.
48:50 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Antonín Semerád, asistoval #92 Matouš Neužil (6:4)
48:50 A na počtvrté jsou Kobylisy uspěšný, Semerád kompletuje hattrick a snižuje na 4:6.
47:56 Vyloučen hráč #62 Vojtěch Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za vražení zády
47:56 Hráčí z Kobylis mají k dispozici další početní výhodu.
46:10 Akcí spoustu, ale bez vážných šancí. A. Palatínus zkoušel jít do výběhu, ale střelu mu bránící hráči zablokovali.
43:18 Teď jim akci překazil Švitorka.
42:25 Kobylisy musejí dotahovat tříbrankovou ztrátu a tak jim nezbývá nic jiného, než to zkoušet co nejčastěji.
42:10 Hra je teď velmi kouskovaná, plná nepřesností a faulů.
40:24 Matěcha nyní vybídl V. Palatínuse, který si seběhl před brankáře Kobylis, ale nabídku nevyužil.
40:01 Úvodní buly vyhrává hráč z Kobylis.
39:59 Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 6 Florbal TJ Kobylisy - 7
39:59 Tuto třetinu už ne, je tu konec a následuje desetiminutová přestávka.
39:01 Probíhá nám poslední minuta druhé třetiny. Stane se ještě něco?
37:24 Turnov zvolnil a Kobylisy začínají tlačit své soupeře.
35:23 Hráčům Kobylis to dnes klouže, asi špatný vosk. Dnes je to již po několikáté, kdy se jeden z jejich hráčů ocitl na zemi.
35:00 Dnešní utkání sleduje 56 skvělých diváků. Děkujeme!
34:36 Za Švecem to teď zazvonilo.
33:08 Turnov přečkal oslabení. A hned z prvního útoku hrozí Rozkovec.
32:34 Kobylisy to zkoušejí z obou stran, ale buď to letí nad nebo má Švec.
31:08 Vyloučen hráč #28 Martin Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
31:08 Máme tu další vyloučení a opět se provinil hráč domácích a to Martin Hejduk za sekání.
30:11 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #21 David Mühlbach (6:3)
30:11 Kobylisy přeřadili na vyšší stupeň obrátek a po zásluze snižují již na 3:6.
28:42 Vitásek má dnes opravdu smůlu. Ne jenom že byl již dvakrát na trestné, ale teď i zlomil florbalku. a běží si do šatny pro záložní.
24:47 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Antonín Semerád, asistoval #20 Dalibor Michálek (6:2)
24:47 Kobylisy vzápětí odpovídají a opět ta samá dvojice. Švec neměl nárok.
23:24 GÓL TJ Turnov! 6:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #88 Antonín Palatínus (6:1)
23:24 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Pavel Dundr družstva Florbal TJ Kobylisy
23:24 V. Palatínus sice v pádu, ale i přesto propasíroval míček za záda Palečka, kterému došly nervy a přepouští své místo kolegovi Pavlu Dundrovi.
22:39 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:1
22:39 Kobylisy přispěchali s velmi rychlou odpovědí.
22:25 GÓL TJ Turnov! 5:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #91 Pavel Sekyra (5:0)
22:25 Turnov vstoupil do druhé třetiny úplně s jiným nasazením než v předešlé třetině a navyšuje vedení na 5:0.
21:03 Turnov v plném počtu a může se vrhnout v plné síle do útoku. Pro Kobylisy to je dnes druhá nevyužitá přesilovka.
20:01 Oba týmy jsou připraveny, Vitásek již sedí tam kde má. Druhá třetina může začít.
19:59 Střely v první třetině: TJ Turnov - 12 Florbal TJ Kobylisy - 7
19:11 Omlouvám se všem. Nestíhám trochu psát. Děje se toho opravdu hodně.
19:04 Uvidíme zda budou Kobylisy tentokrát úspěšnější.
19:03 Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
19:03 Vitáskovi se na trestné zřejmě zalíbilo a jde si opět sednout, tentokrát ovšem za nedovolenou vzdálenost.
18:18 GÓL TJ Turnov! 4:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #39 Jan Grmolec (4:0)
18:18 Kobylisy jakoby zapomněli na obranu ve které se ocitl sám před Palečkem Matěcha, který se nemýlil.
17:56 GÓL TJ Turnov! 3:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #62 Vojtěch Hejduk, asistoval #21 Patrik Rozkovec (3:0)
16:49 Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování florbalky
16:49 Máme tu první vyloučení zápasu. Vitásek si jde sednout.
15:37 Ani nadvakrát nyní nepřekonali hostující hráči Švece, který se opět vyznamenal skvělými zákroky!
14:42 GÓL TJ Turnov! 2:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #19 Jan Hausmann, asistoval #21 Patrik Rozkovec (2:0)
14:42 Turnov vyrazil do protiútoku 3 na 1 - Rozkovec vyvážel míček a svou přihrávkou našel před brankou úplně osamoceného Hausmanna, který už měl jednoduchou úlohu.
13:39 Aktuálně se hraje bez přerušení, ale také bez šancí.
12:43 Závar před brankou Palečka, hostující brankář tentokrát úspěšný.
10:57 GÓL TJ Turnov! 1:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #28 Martin Hejduk, asistoval #27 Jakub Janoušek (1:0)
10:57 Hejduk prostřelil Palečka z velkého úhlu střelou 20 nad led!
10:01 Fanklub defenzivního florbalu by měl za posledních 10 minut velkou radost z dnešního zápasu.
08:46 Kočí opět před Švecem a Švec opět úspěšný.
06:46 Po přiťuknutí A. Palatínuse podél mantinelu na V. Palatínuse, se druhý zmiňovaný dostal až do zakončení. Hostující brankář zatím bezchybný.
05:06 Hra se nám vyrovnala a na obou stranách je spoustu nepřesností.
03:30 Kočí šel teď sám na Švece, ale domácí gólman vytáhl vynikající zákrok a skóre se tak nemění.
03:08 Turnov se konečně dostává k míčku.
02:31 Kobylisy nastoupili do zápasu ve vysokém tempu.
01:22 Hosté už ze začátku vyvíjejí velký tlak na domácí.
00:01 Vítám Vás u online přenosu ze zápasu 16. kola Národní ligy - západ mezi týmy TJ Turnov a Florbal TJ Kobylisy.