8:3
    Jan ŠKOLA
    ()

TJ Sokol Jaroměř - Panthers Praha 8:3
branky: 11. Dominik Emlar, 22. Petr Hofman, 30. Tomáš Hejzlar, 36. Petr Hofman, 38. Pavel Kotrč, 52. Dominik Emlar, 54. Dominik Emlar, 58. Jan Škola - 16. Lukáš Tomeš, 38. Jiří Krůšek, 47. Martin Kalous; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:6 + Jan Balvín 5; využití: 4:0; diváků: 118; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 20 - Martin Hruška 32; po třetinách: 1:1, 4:1, 3:1
60:00 Komentář trenéra domácích (Martin Klapka): Dobrý týmový výkon bez zbytečných chyb. Škoda jen neproměněných šancí. Děkuji soupeři za zápas a divákům za skvělou atmosféru
60:00 Komentář vedoucího družstva hostů (Andrea Nováková): 'V první třetině to bylo vyrovnané, však se to následně zlomilo několika vyloučeními, kdy jsme začali řešit jiné věci a né svůj výkon. Musíme se ze svých chyb, kterých nebylo málo, poučit a v dalším zápase to zlepšit. Díky soupeři za zápas.
59:59 Střely ve 3. třetině: domácí 14, hosté 10
59:53 Hofman běží na prázdnou bránu, bohužel trefuje hůl soupeře.
59:40 Panthers jsou pod tlakem ale opětovně střílí a snaží se prosadit.
58:46 Kubina překazil nahození a zahazuje balónek na útočnou polovinu.
58:10 Gólman Panthers jako střela mizí opět na střídačku a Panteři opět hrají v 6.
57:30 Hrobský střílí tvrdou ránu, že se balónek od gólmana odráží a Nožička se pokouší dorazit.
57:05 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 8:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Jan Škola bez asistence (8:3)
57:05 Po zblokované střele Škola nahazuje na branku a tu proměňuje.
56:48 Panteři drží balónek na hokejkách, nezmatkují a po přesné střele jen těsně míjí branku domácích.
56:30 Gólman Panthers co nejrychleji běží na střídačku a hostí hrajou v 6.
56:25 Timeout Panthers Praha
56:25 Panthers si berou oddechový čas a vymýšlí jak překazit výhru domácím.
55:42 Míka běží osamocen na domácí bránu, bohužel špatně zpracoval balónek a Veinfurter si pro něj došel.
55:32 Hra domácích se přesunula za branku hostí.
55:04 Hudec a Mochan jsou skvěle sehraní a dostávají se do famózních příležitostí.
54:27 Veinfurter podává skvělý zákrok a vyráží. Poté se dostává domácí tým do přečíslení, ale to nevyužívá.
53:46 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar, asistoval #15 Tomáš Hejzlar (7:3)
53:46 Emlar téměř z poloviny hřiště střílí nízkou ale tvrdou střelu a ta nachází své místo v brance hostí.
53:22 Domácí trio opět hledá nejlepší příležitost pro gól, ale trefuje jen tyč.
52:48 Standardní situace domácího tria je jako z učebnice, bohužel se nedaří proměnit.
52:44 Vyloučen hráč #7 Marek Mochan družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
52:26 Nožička se opět uvolňuje a běží na branku v souboji jeden na jednoho a snaží se vystřelit, bohužel vracející se útok hostí střelu zastavuje.
51:56 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar, asistoval #69 Jakub Kopecký (6:3)
51:56 Po rozehře z rohu Emlar dostává nahrávku přímo na hůl, prohazuje si hostující obranu a zakončuje.
51:29 Mochan po skákavé nahrávce zpracovává a střílí, Škola blokuje.
51:10 Nožička osamocen probíhá útočnou polovinu a snaží se potrestat chyby nepozorných Pantherů.
49:53 Hra se začíná přiostřovat jak herně tak slovně.
48:40 Hudec opět famózně vybíhá z poza brány a nachází volného Mochana, ale jeho ránu chytá Veinfurter.
48:30 Hudec drží balónek v rohu hřiště a rozdává a vymýšlí příležitosti pro svůj tým.
47:35 Hašek od mantinelu nahrává na střed hřiště, kde si balónek přebírá Škola a běží sám na bránu. Trefil břevno...
47:27 Panthers přidává na tempu a agresivitě.
46:59 GÓL Panthers Praha! 5:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Martin Kalous, asistoval #4 David Kolář (5:3)
46:59 Kolář prohazuje domácí obranu a Kalous využil postavení a zakončil.
46:42 Mochan si tělem hlídá Školu a nedává tak šanci domácím na rozehrávku.
46:11 Lombino dává krátkou nahrávku na Koláře a ten z první střílí na Veinfurtera, který střelu vyráží.
45:30 Tým hostí skvěle přesouvá hru do útočného pásma a vytváří si šance.
44:54 Hejzlar se vrátil z útočné poloviny a zabránil tak střele hostů.
44:05 Hudec ubránil útočící trojici domácích a sám se dostal do šance.
43:42 Hruška má dnes šanci na nejlepší hráče utkání.
43:09 Kopecký nahrává osamocenému Emlarovi před bránu, ten ale neproměnil.
42:28 Po výměně přihrávek mezi Haškem, Hrobským a Výborným se Výborný chopil míčku a poslal nebezpečnou ránu na brankáře hostí.
40:48 Hofman aktivně napadá a nepouští 'lajnu' hostujícího celku vystřídat.
40:15 Hudec střílí první střelu třetiny.
39:59 Střely ve 2. třetině: Domácí 11 Hosté 8
39:40 Hudec se uvolňuje po mantinelu obhodil si domácí útok a střílí, bohužel domácí tým blokuje.
38:59 Balvín po opuštění trestné lavice pomohl útoku na domácího gólmana.
37:26 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #89 Pavel Kotrč, asistoval #7 Jan Škola (5:2)
37:26 Zpoza hostující branky Škola našel skulinku a přihrál na volného Kotrče, který se nemýlil.
37:03 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #5 Jiří Krůšek, asistoval #6 Lukáš Tomeš (4:2)
37:03 Krůšek se uvolnil zpoza brány a po skvělém vytočení zakončil na nepřipraveného gólmana domácích.
36:33 Kölbl překazil nahrávku, dostal se do přečíslení dva na jednoho, ale špatně nahrál a míček je opět v držení domácích.
35:17 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #21 Petr Hofman, asistoval #29 Dominik Emlar (4:1)
35:17 Hofman nahrává na Emlara a ten nelítostně zakončuje.
35:00 Dnešní utkání sleduje krásných 118 diváků. Děkujeme!!
34:49 Vyloučen hráč #28 Patrik Míka družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
34:06 Přesilová hra domácích je velmi zbrklá a nepřesná.
33:22 Vyloučen hráč #48 Jan Balvín družstva Panthers Praha na 5 minuty za hrubost
33:22 Po velmi tvrdém souboji Hašek dostal tvrdý zásah do hlavy a přepadl přes mantinel.
32:58 Ptáčník skvěle nahazuje na bránu domácích a Mochan doráží, ale Veinfurter opět úspěšnější.
31:11 Emlar překombinoval útočnou situaci a míček skončil v rukou gólmana Panthers.
30:05 Obrané trio Panthers si točí jaroměřský útok téměř jako při přesilové hře, ale po nepřesné nahrávce se Jaroměř zmocňuje míčku a střílí na Hrušku.
29:00 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Tomáš Hejzlar, asistoval #89 Pavel Kotrč (3:1)
29:00 Domácí tým se ve dvou uvolnil a řítil se na branku Panthers. Hejzlar skvěle vyřešil situaci a v rychlosti vymetl pavučinku v rohu brány.
28:16 Po nepřesné nahrávce na Kotrče se Tomeš uvolňuje a sám běží na domácí bránu, ale Veinfurter vše pokryl.
27:57 Vyloučen hráč #28 Patrik Míka družstva Panthers Praha na 2 minuty za zdržování hry
27:43 Hostující tým velmi dobře rozehrává a všechny nahrávky jsou přesné.
27:21 Kotrč sám probíhá středem mezi třemi hráči, avšak k zakončení se nedostal.
26:13 Lombino skvěle střílí na domácího gólmana, který vyráží pravačkou.
25:32 Mochan výborně brání crossové přihrávky Jaroměře kvůli kterým nemůžou domácí útočit.
24:32 Tomeš se prosazuje středem hřiště a po zbloudilé nahrávce se dostává Panthers do útoku.
23:58 Krásná střela Verunáče, která bohužel míjí branku.
22:45 Hra je ve velmi rychlém tempu a oba týmy se snaží vstřelit branku.
22:34 Hašek vybíhal do středu, kde udělal kličku a nahrál do obrany na Hrobského.
21:20 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
21:20 Emlar Dominik zpracoval balónek ze vzduchu, nahrál na Hofmana a ten z první zakončil do prázdné brány.
20:50 Kotrč posílá po mantinelu na Hejzlara, ten ztrácí a Machan střílí na Veinfurtera.
20:45 Začátek druhé třetiny je velmi pomalý a oba týmy se bojí zkusit prosadit.
19:03 Výborný nahrává na Školu, ale hostující tým skvěle blokuje střelu
18:20 Obě družstva hrají v plném počtu a hra se zklidňuje
16:24 Jaroměř ve třech ubránila standartní situaci a útočí na Hrušku
16:14 Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování florbalky
15:52 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #6 Lukáš Tomeš, asistoval #47 Petr Kölbl (1:1)
15:52 Tomeš se uvolnil ze středu hřiště a skvěle zakončil do šibenice
15:09 Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:58 Vyloučen hráč #89 Pavel Kotrč družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
12:34 Utkání se velmi přiostřuje
11:25 Vyloučen hráč #48 Jan Balvín družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi
11:25 Po souboji hráč hostujícího týmu upadl a zahrál na zemi
10:42 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar, asistoval #21 Petr Hofman (1:0)
10:42 Po nízké střele na hostujícího brankáře, balonek brankáři vypadl Emlar zakončil
09:33 Nožička šel sám na bránu, vystřelil a následně byl zfaulován Mochanem.
07:12 Hudec zfauloval Výborného a Jaroměř ze standartky nebezpečně střílí na Hrušku
06:09 Domácí si točí soupeře jako na kolotoči a tempo hry začíná stoupat.
05:36 Hra se přelévá ze strany na stranu a golmani si připisují své první zákroky
04:21 Hosté brání rozehrávku Jaroměř, využili Nožičkovu ztrátu míčku na půlce a útočí.
03:34 Panteři se pokouší rozehrávat, ale Emlar jim nedává příležitost a míček si bere pod svojí kontrolu
02:25 Veinfurter T. předvádí akrobatické kousky u soupeřovi brány, ale neskóroval.
00:05 Úvodní buly vyhráli domácí a hned předvádí první útok dnešního utkání.
00:00 Krásný sobotní večer vážení diváci, vítáme Vás u 16. kola Národní ligy - skupiny západ, ve kterém se střetne domácí tým TJ Sokol Jaroměř proti týmu hostí Panthers Praha. Určitě se máte na co těšit.