• 60 59:17
    2
    Tomáš VITÁSEK

FbC Plzeň - TJ Turnov 7:5
branky: 13. Ondřej Horažďovský, 19. Vojtěch Lapuník, 21. Matěj Vošta, 23. Vojtěch Lapuník, 41. Tomáš Němeček, 44. Ondřej Horažďovský, 46. Josef Tomášek - 16. Štěpán Matěcha, 32. Pavel Sekyra, 40. Štěpán Matěcha, 51. Jan Grmolec, 55. Vojtěch Hejduk; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3 + Michael Brabec 5:4; využití: 0:4; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Bezděk 17 - Jaroslav Švec 10; po třetinách: 2:1, 2:2, 3:2
60:00 Komentář trenéra domácích pana Strejčka: Dnes jsme byli lepším týmem, více kontrolovali míček i hru. Potřebujeme zapracovat na střelbě a naší přesilovce. Soupeř nás ohrožoval pouze v přesilovkách. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00 Komentář trenéra hostí pana Palatínuse: Soupeř vyhrál zaslouženě, musíme se probrat.
59:59 Střely po 3. třetině: Plzeň 7, Turnov 4
59:17 Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za vysoká florbalka
58:55 Hosté zkouší hru v šesti.
57:35 Sekyra hodně vysoko nad.
54:41 Haloun evidentně nezvládá své nervy. Nejdřív se snažil vytlačit Němečka na pořadatelský stůl, poté jej znovu faulovou za domácí bránou.
54:40 Vyloučen hráč #92 Jan Haloun družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře
54:40 Vyloučen hráč #92 Jan Haloun družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:07 GÓL TJ Turnov! 7:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #62 Vojtěch Hejduk, asistoval #17 Štěpán Matěcha (7:5)
54:06 Máme zde opět domácí oslabení, které trvalo pouhou vteřinu.
54:05 Vyloučen hráč #26 Filip Rybnikár družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
53:08 Nyní se hraje spíše na domácí polovině, hosté tlačí jak můžou.
50:42 GÓL TJ Turnov! 7:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #39 Jan Grmolec, asistoval #22 Vojtěch Rondoš (7:4)
50:15 První turnovská střela třetí třetiny vychytána Bezděkem.
48:46 Turnovští zatím bez střely na bránu, všechny jdou do bloků.
47:01 Jedovatá střela Vošty, Havlín připraven.
45:09 Třetí střela na bránu ve třetí třetině, všechny z čepelí domácího týmu,
45:08 GÓL FbC Plzeň! 7:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (7:3)
43:54 Horažďovský skóruje až po vypršení přesilové hry, domácím početní výhoda evidentně nechutná.
43:53 Timeout TJ Turnov
43:53 GÓL FbC Plzeň! 6:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #70 Tomáš Němeček (6:3)
41:49 Domácí si vyzkouší svou první přesilovku.
41:48 Vyloučen hráč #88 Antonín Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování
40:57 Němeček nekompromisně proběhl celé hřiště a zvyšuje plzeňský náskok.
40:56 GÓL FbC Plzeň! 5:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #70 Tomáš Němeček, asistoval #95 Vlastimil Buchta (5:3)
40:30 Domácí tým v plném počtu.
39:59 Střely po 2. třetině: Plzeň 4, Turnov 7
39:28 Necelou minutu do konce trestu hosté proměňují.
39:27 GÓL TJ Turnov! 4:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #91 Pavel Sekyra (4:3)
38:40 Eichler drží balonek za domácí bránou.
37:55 Täuber blokuje jednu střelu za druhou.
37:22 Hra se začíná nepříjemně přiostřovat.
36:45 Havlín pohrdl odkrytou bránou.
35:20 Brabec sekl Sekyru a odpyká si pětiminutový trest.
35:19 Vyloučen hráč #30 Michael Brabec družstva FbC Plzeň na 5 minuty za sekání
34:40 Hra se přelévá ze strany na stranu.
32:45 Rybnikár zkouší z brankoviště, hostující golman připraven.
31:29 Domácí nestihli postavit obrannou zeď a hosté tak snižují na rozdíl dvou gólů.
31:28 GÓL TJ Turnov! 4:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #91 Pavel Sekyra bez asistence (4:2)
31:15 Domácí turnovský tlak odmítají.
29:43 Hosté si zahrají svou druhou přesilovku. V předchozí proměnili, můžeme jen doufat, že nezopakují.
29:42 Vyloučen hráč #44 Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
29:00 Hráči obou týmu popadaly jako hrušky, když jeden zakopával postupně o druhého.
27:35 Korych z běhu těsně nad.
25:57 Buchta se zatím osvědčuje jako výborný nahrávač. Přesnou přihrávku posílá na Täubera, kterého vychytává Švec.
25:07 Hostující tým se snaží na domácí vyvíjet tlak. Zatím se jim moc nedaří ani při občasných namázání od plzeňských hráčů.
22:55 Buchta posílá krásnou přihrávku Lapuníkovi, ten skóruje do prázdné brány.
22:54 GÓL FbC Plzeň! 4:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Vojtěch Lapuník, asistoval #95 Vlastimil Buchta (4:1)
21:35 Matěcha chtěl vystřelit z poloviny, ale zapomněl míček za sebou.
20:33 GÓL FbC Plzeň! 3:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta, asistoval #19 Karel Eichler (3:1)
20:33 Eichler právě vstřelil gól od vlastní brány. Plus tedy malá teč od Vošty.
19:59 Střely po 1. třetině: Plzeň 6, Turnov 11
19:32 Brabec střílí z poloviny, hostující golman chytá.
18:30 A domácí zvyšují svůj náskok.
18:29 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Vojtěch Lapuník, asistoval #19 Karel Eichler (2:1)
16:59 Obě 69 se nyní postrkovali za hostující bránou.
15:09 Matěcha proměňuje přesilovou hru a srovnává skóre.
15:08 GÓL TJ Turnov! 1:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #88 Antonín Palatínus (1:1)
14:03 Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
12:39 Po vyrážce golmana Horažďovský nepohrdl šancí a střílí do prázdné.
12:38 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský bez asistence (1:0)
11:32 Turnovská zeď při standartce nezbořena.
10:15 Mladší z bratří Palatínusů trefuje pouze boční tyč.
07:59 Eichler blokuje Sekyru.
07:20 Oba týmy předvádí tvrdou hru.
05:25 Zábran odmítá hosty k domácí brance pustit.
04:16 Přesnou přihrávku posílá Eichler na Voštu, ten bohužel pouze do golmana.
03:31 Domácí premiéru dnes absolvuje Vlasta Buchta, zatím se mu daří předvádět tvrdou hru.
01:54 Täuber blokuje střílejícího Matěchu.
01:11 Hra zatím probíhá na polovině hostujícího týmu.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým domácích.
00:00 Krásný nedělní podvečer, vítáme Vás u 17. kola Národní ligy skupiny západ. Zápas během minuty začne.