Václav ZÁBRAN
  • 60 59:55
    Kobylisy

FbC Plzeň - Florbal TJ Kobylisy 3:4
branky: 19. Václav Khek, 28. Karel Eichler, 31. Vojtěch Lapuník - 12. Šimon Paldus, 18. Šimon Paldus, 24. Vlastimil Buchta, 28. Jan Hrdlička; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Patrik Kouřík 20 - Marek Paleček 33; po třetinách: 1:2, 2:2, 0:0
60:00 Komentář trenéra domácích P. Strejčka: Od poloviny zápasu jsme měli více ze hry, Bohužel bez střelby se vyhrát nedá, na krásu se nehraje. Děkujeme soupeři a divákům
60:00 Komentář trenéra hostí pana Lukáše Janů: Z naší strany vydřené utkání se šťastným koncem pro nás. Mrzí mě třetí třetina kdy jsme trochu přestali hrát florbal, ale naštěstí nás to nestálo body.
60:00 Střely ve třetí třetině: Plzeň-Kobylisy 8:9 Střely celkem: Plzeň-Kobylisy 36:24
59:59 Je konec
59:55 Timeout Florbal TJ Kobylisy
59:55 Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
59:53 Domácí v brankovišti a je po nadějích
59:31 Na hale to vře víc jak prameny ve Varech
58:39 Timeout FbC Plzeň
58:39 Brankář hostí zažehnává křeč v noze, domácí si zatím vybrali oddechový čas
57:59 Domácí hrají nahoře bez (golmana)
57:25 Kobylisy zřejmě absolvovaly soustředění s Prešovem, beton zvládají velmi dobře
56:43 Domácí nezvládli brejk 2 na 1 podle svých představ
56:02 Oslabení domácí zvládli dobře
54:57 Kouřík opět drží svůj tým
54:27 Kočí určuje tempo přesilové hry
54:01 A tak i domácí dnes okusí oslabení v nejméně vhodnou chvíli
54:00 Vyloučen hráč #75 Jaromír Täuber družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:47 Eichlerovy střela nesedla a první polovina přesilovky tak nic nepřinesla
45:17 Vyloučen hráč #92 Matouš Neužil družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:58 Až Kouřík pomohl domácím vymanit se z problémů
44:18 Válkově střele chyběly milimetry
44:00 Domácím ale hecování pomáhá, nyní svého soupeře dusí.
42:45 Během psaní tohoto komentáře zaznělo tak čtyřikrát YEEESSS!
42:25 Kdyby domácí dávali gól pokaždé když někdo z jejich lavičky zařve YEESSS!, mohli by už pouze dohrávat
41:26 Kouřík připraven
41:10 Horažďovský na druhé straně také pohrdá tutovicou.
40:36 Hrdlička trefil odkryté břevno.
40:00 Střely ve druhé části: Plzeň-Kobylisy 10:7
39:33 Kouřík překazil hostím přečíslení
38:36 Kobyliským se zřejmě zdá podlaha zdejší kluzká
36:59 První přesilovka zápasu začíná
36:53 Vyloučen hráč #16 Jan Hrdlička družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:37 Na druhé straně se blýskl Paleček, který vychytal Voštův samostatný únik
34:49 Kouřík zázračně zalehl brankovou čáru a vybírá si zasloužený potlesk
34:07 Hosté hrozí z protiútoků a domácí se snaží vyrovnat
31:17 Plzeň tlačí jako o život, Zábrana vychytal Paleček
30:17 GÓL FbC Plzeň! 3:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Vojtěch Lapuník, asistoval #39 Václav Zábran (3:4)
30:17 Zábran vyslal přes půl hřiště vzduchem smrtící krosovku a Lapuník ze vzduchu chladnokrevně zakončuje
27:57 GÓL FbC Plzeň! 2:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #19 Karel Eichler bez asistence (2:4)
27:57 Eichler se dostal k balónku a snižuje na rozdíl dvou branek
27:33 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (1:4)
27:33 Protiútok hostí a Kočí nachází Hrdličku do prázdné brány
26:58 Hra teď postrádá větší a zajímavější šance, hraje se takový divizní florbal
23:35 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:3
Vlastní branku družstva FbC Plzeň vstřelil #95 Vlastimil Buchta (1:3)
23:35 Kuriózní branka, kdy si Buchta srazil do vlastní branky přihrávku Kočího.
20:45 Domácí v tlaku.
20:00 Střely po první třetině: Plzeň-Kobylisy 18:8 Upřímně mám pocit, že náš zapisovatel čárkuje domácím střely hráběmi...
18:48 GÓL FbC Plzeň! 1:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #3 Václav Khek, asistoval #60 Paul Válka (1:2)
18:48 Tlak domácích vyvrcholil gólem, když se Khek dostal odraženému balónku a až dřevorubeckým nápřahem nedal brankáři šanci.
17:36 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #8 Šimon Paldus, asistoval #21 David Mühlbach (0:2)
17:36 Paldusova asi natřikrát tečovaná střela se zázračně vyhnula všem kromě brány. 0:2
16:52 Hosté do břevna
15:02 Hra se teď přelévá ze strany na stranu, zatím dominují oba brankáři
12:00 Paleček úspěšný proti Plachému
11:30 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #8 Šimon Paldus bez asistence (0:1)
11:30 Paldus zachytil přihrávku na středu a vyslal nekompromisní střelu k tyči.
08:34 Na druhé straně úspěšný i Paleček
08:23 Kouřík nadvakrát úspěšný
06:06 Zábran to vzal na sebe a už byl míček i v bráně, avšak Lapuník předtím vysekl brankáři hostí balónek z ruky
04:28 Nebezpečné přečíslení hostí, ale Khek v obraně bezchybný
03:37 Brejk domácích končí Buchtovou zablokovanou střelou
02:53 První zákrok domácího Kouříka hned velmi důležitý
01:55 Paleček se polekal malé domů a nabídl Plachému gólovku jako na zlatém podnose. Druhý jmenovaný však jen orazítkoval konstrukci.
00:41 Vošta to zkoušel nad nohu brankáře, ale netrefuje se
00:00 Vítejte u online přenosu 18.kola národní ligy - skupina západ, ve kterém zavítal do Plzně desátý celek tabulky, tým Florbal TJ Kobylisy. Domácí se nachází na příčce deváté a na postup do playoff je každý bod zlatý. Proto očekáváme kvalitní utkání. Začínáme za slabší čtvrthodinku.