• 58 57:25
    10:7
    (Palatínus)

TJ Turnov - FBC DDM Kati Kadaň 10:7
branky: 5. Vojtěch Rondoš, 14. Pavel Sekyra, 23. Adam Balatka, 27. Vojtěch Hejduk, 33. Vojtěch Palatínus, 33. Jakub Janoušek, 34. Tomáš Vitásek, 34. Jakub Janoušek, 48. Adam Balatka, 58. Pavel Sekyra - 14. Zbyněk Hlaváček, 33. Vilém Vopelák, 39. Miloš Šulc, 41. Jan Odlas, 50. Jan Odlas, 53. Zbyněk Hlaváček, 54. Vilém Vopelák; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 24 - Ondřej Janúšek 22, Robin Ciota 12; po třetinách: 2:1, 6:2, 2:4
60:00 Komentář trenéra domácích: Dvě třetiny jsme odehráli velmi slušně. K dokonalosti chybělo jen více vstřelených branek. Co se dělo ve třetí se komentuje těžko. Tohle se nesmí opakovat, zbytečnější drama jsem nikdy neviděl. Díky moc divákům za podporu.
60:00 Komentář trenéra hostů Lukáše Miličky: Druhá třetina nás stála dobrý výsledek. Mír a lásku.
59:59 Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 11 FBC DDM Kati Kadaň - 17
59:59 A máme tu konec! Turnov vítězí 10:7!!
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
58:01 Hosté to zkouší v šesti.
57:25 GÓL TJ Turnov! 10:7
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #91 Pavel Sekyra, asistoval #10 Vojtěch Palatínus (10:7)
56:17 Tyč! která teď zazvonila za Švecem.
53:55 Vyloučen hráč #93 Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za zvedání florbalky
53:55 Turnov má teď možnost v podobě přesilové hry.
53:13 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 9:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #77 Vilém Vopelák, asistoval #23 Martin Žemlička (9:7)
53:13 A je to již pouze o 2 branky!
52:14 Timeout TJ Turnov
52:14 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 9:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #82 Zbyněk Hlaváček, asistoval #88 Jan Odlas (9:6)
52:14 Kadaň využívá svou druhou přesilovou hru.
50:32 Vyloučen hráč #22 Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost
50:32 Rondoš si jde po právu sednout za hrubost.
49:31 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 9:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #88 Jan Odlas, asistoval #14 Robert Sándor (9:5)
49:31 Kadaň snižuje.
47:42 Střela Štěrby propadla Švecovi pod rukou. Jeho rychlé reakce však zamezily gólu.
47:13 GÓL TJ Turnov! 9:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #89 Adam Balatka, asistoval #88 Antonín Palatínus (9:4)
47:13 Balatka nekompromisně pod horní tyč.
46:29 Janoušek mohl být slavný. Cioka si ovšem postavil správně svou klec, jejíž konstrukce zastavuje právě Janouška a jeho pokus.
45:06 A tentokrát se střela dostala trochu dál - na spojnici branky Cioky.
44:11 Střela A. Palatínuse se zastavila až v rukavicích gólmana Kadaně.
43:02 Horké chvilky pro Švece. Ale je úspěšný! Kadaň teď nebyla schopna na několikrát překonat domácího gólmana.
40:57 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #88 Jan Odlas, asistoval #40 Erik Štěrba (8:4)
40:57 Místo gólu v přesilovce tu máme snížení v oslabení ze strany Kadaně.
40:01 A máme tu posledních 20 minut. Turnov má ještě 100 vteřin přesilovou hru, využije ji?
39:59 Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 12 FBC DDM Kati Kadaň - 12
39:40 Vyloučen hráč #82 Zbyněk Hlaváček družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře
39:40 Turnov si dnes vyzkouší po druhé přesilovou hru.
39:00 Na řadu přichází poslední minuta druhé třetiny.
38:13 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #93 Miloš Šulc bez asistence (8:3)
35:10 Po krušné 13. minutě ve které se toho událo opravdu hodně se nám hra uklidnila.
33:30 GÓL TJ Turnov! 8:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #27 Jakub Janoušek bez asistence (8:2)
33:30 A znovu Janoušek! Ten kluk má talent!
33:18 GÓL TJ Turnov! 7:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek, asistoval #10 Vojtěch Palatínus (7:2)
33:18 Vitásek přivítal nového gólmana Kadaně.
32:52 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #77 Vilém Vopelák, asistoval #38 Jiří Giptner (6:2)
32:52 Kadaň odpovídá po rychlém protiútoku.
32:39 GÓL TJ Turnov! 6:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #27 Jakub Janoušek, asistoval #89 Adam Balatka (6:1)
32:39 Střídání brankáře. Nový brankář #66 Robin Ciota družstva FBC DDM Kati Kadaň
32:39 A svým gólem vyhnal Janoušek Janúška z brány, který přepouští své místo kolegovi.
32:39 Janoušek si z dnešního zápasu odnese jeden cenný suvenýr a to míček s poznámkou 1. gól v Národní lize. Gratulujeme!
32:13 GÓL TJ Turnov! 5:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #88 Antonín Palatínus (5:1)
32:13 Já na bráchu, brácha na mě. Nějak takto by se dala okomentovat tato akce.
30:00 Máme za sebou polovinu zápasu. Zatím je zdaleka úspěšnější Turnov a po zásluze vede 4:1.
29:14 Vitáskova střela zblokována.
26:04 GÓL TJ Turnov! 4:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #62 Vojtěch Hejduk, asistoval #91 Pavel Sekyra (4:1)
26:04 Klička do bekhendu to je jistota. A V. Hejduk se s námi rozloučil gólem.
25:47 Střelu Vopeláka si pokryl Švec.
24:17 Střela V. Palatínuse, Janúšek si pokryl bližší tyč.
22:45 GÓL TJ Turnov! 3:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #89 Adam Balatka, asistoval #22 Vojtěch Rondoš (3:1)
22:45 Balatka se sám před bránou nemýlil a počkal si až se mu Janúšek položí na zem a s klidem zavěsil pod horní tyč.
22:09 Matěchova střela orazítkovala tyč.
21:10 Jakoby Turnov s přesilovkou nepočítal. Zatím se nedostal ani na útočnou polovinu k nějakému tlaku či střele.
20:13 Přesilová hra takhle ze začátku? Proč ne. Turnov do toho!
20:00 Vyloučen hráč #48 Daniel Gerstner družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Kadaň se nám zapomněla v šatně, že by vyloučení?
19:59 Střely v první třetině: TJ Turnov - 21 FBC DDM Kati Kadaň - 12
19:48 Kadaň nyní zahrozila, ale gól to není.
19:00 Omlouvám se, na chvilku vypadl internet. Ale nic závažného se nestalo.
15:54 Turnov nyní zatlačil Kadaň, která neví kam dřív.
13:42 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #82 Zbyněk Hlaváček, asistoval #40 Erik Štěrba (2:1)
13:42 Kadaň přichází s odpovědí. Žemlička si prošel kolem čtyř turnovských hráčů a prostřelil Švece.
13:16 GÓL TJ Turnov! 2:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #91 Pavel Sekyra, asistoval #17 Štěpán Matěcha (2:0)
13:16 Turnov navyšuje zásluhou Sekyry vedení na 2:0.
11:53 Matěcha míjí ve slibné šanci. Turnovu dnes zatím není přáno.
10:14 Korych vyběhl z trestné lavice a ihned se po přihrávce od A. Palatínuse dostal do samostatného úniku. Tváří v tvář minul branku Janúška.
09:11 V první minutě přesilovky se nic zajímavého nestalo.
08:11 Vyloučen hráč #3 Daniel Korych družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování florbalky
08:11 A máme tu první vyloučení zápasu. Přesilovou hru si vyzkoušejí hráči z Kadaně.
07:29 Vojtěch Hejduk ve velké příležitosti neprostřelil hostujícího gólmana.
04:41 GÓL TJ Turnov! 1:0
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #22 Vojtěch Rondoš, asistoval #21 Patrik Rozkovec (1:0)
04:41 Po rychlé rozehrávce Rozkovce se střelou z dálky prosazuje Rondoš.
04:38 Až teď první přerušení zápasu.
01:50 První nebezpečná střela Turnova těsně vedle.
01:03 Hned od začátku Turnov s míčkem na svých holích.
00:01 Zápas byl zahájen, úvodní buly vyhrál domácí tým zásluhou kapitána Matěchy.
00:00 Teď už jen počkáme než si oba týmy řeknou posledních pár slov u branky, představíme si zahajovací formace a můžeme jít na to.
00:00 Na opačné straně se nachází Kadaň. Ta dnes musí vyhrát, pokud chce ještě oživit šance, aby se vyhnula baráži.
00:00 Turnov se momentálně nachází na 6. pozici a případná výhra za 3 body by mu zajistila jistý postup do play-off.
00:00 Předchozí vzájemný zápas který se odehrál na půdě Kadaně, vyzněl lépe pro domácí. Tehdy velmi vyrovnaný zápas rozhodl v prodloužení Žemlička a Kadaň vyhrála 8:7.
00:00 Čas úvodního buly utkání byl přesunut na žádost domácího celku - zápas 1. ligy žen bude následovat po skončení tohoto zápasu.
00:00 Krásné příjemné odpoledne nebo už spíše podvečer Vážení příznivci a příznivkyně florbalu. Mé jméno je Jan Bobek a kdo mě nezná ten mě brzo pozná. Vítám Vás u online přenosu ze zápasu 18. kola Národní ligy - západ mezi domácím týmem TJ Turnov a hostujícím celkem FBC DDM Kati Kadaň.