2

1

3.

Spartak Pelhřimov - Panthers Praha 6:5pn
branky: 2. Ladislav Běhounek, 16. Václav Fučík, 19. Václav Fučík, 39. Martin Blažek, 50. Petr Poduška, N Martin Blažek - 30. Lukáš Tomeš, 42. Jiří Krůšek, 48. David Kolář, 59. David Kolář, 60. David Kolář; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Jakub Kuchař 23 - Martin Hruška 27; po třetinách: 3:0, 1:1, 1:4, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #41 Pavel Daněk , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #21 Petr Poduška , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #4 David Kolář , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #10 Martin Blažek a vstřelil rozhodující gól (6:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #52 David Polcar a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #92 Ladislav Běhounek a vstřelil gól.
65:00 Komentář vedoucího družstva hostů Novákové Andrei: První dvě třetiny jsme nebyli nebezpeční. Začali jsme hrát až třetí třetinu a to je málo. Ukázali jsme týmový výkon. Jsou to pro nás cenné zkušenosti do dalších bojů. Děkujeme soupeři za zápas.
65:00 komentář trenéra domácích Petra Zajíčka: dramatické utkání, kde jsme ztratili vítězství v poslední minutě jsme nakonec dotáhli do vítězného konce díky bojovnosti všech hráčů, děkuji divákům a soupeři
65:00 Zahájena trestná střílení
64:37 Domácí mají obrovské štěstí a míček dvakrát míjí prázdnou bránu ani ne o metr
63:42 domácí zkouší hru ve čtyřech bez brankáře
62:40 Oba týmy hrají opatrně, ani jeden už nechce prohrát. Na míčku se ale více drží domácí
60:01 Začalo pětiminutové prodloužení při hře tři na tři. Kdo dá gól vyhrál
60:00 Po třetí třetině stále není rozhodnuto a bude se prodlužovat. Střely ve třetí třetině 13:15, hostům se povedlo vyrovnat.
59:09 GÓL Panthers Praha! 5:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #41 Pavel Daněk (5:5)
59:09 V poslední minutě hosté vyrovnávají
58:45 Hra na risk se hostům vyplácí a stále drží naději na vyrovnání, snižují na rozdíl jedné branky
58:44 GÓL Panthers Praha! 5:4
58:09 Hosté nyní v šesti a zkusí štěstí ve hře bez brankáře
58:08 Timeout Panthers Praha
57:09 Hra se vyhrocuje nejen na hřišti, ale i na tribuně
56:31 Oba týmy mají hodně šancí,ale ani jeden se nedostává k zakončení
49:56 Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:56 Je tu další přesilovka, tentokrát pro domácí
49:15 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #21 Petr Poduška, asistoval #92 Ladislav Běhounek (5:3)
49:15 Domácí odpovídají gólem a opět navyšují svůj náskok
47:53 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #88 Jiří Ptáčník (4:3)
47:53 Hosté po dobře mířené střele z dálky stahují na rozdíl pouze jedné branky
46:51 Oba týmy hrají naplno, ale ani jednomu se nedaří skórovat
41:16 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #5 Jiří Krůšek, asistoval #26 Tomáš Hradec (4:2)
41:16 Hosté získávají míček a ihned se dostávají ke střele, která končí v brance
40:44 Hned od začátku třetiny jsou více důrazní domácí
40:00 hosté už na střely pomalu dotahují, ale stále více střílí domácí a to v poměru 8:7, na góly končí druha třetina 1:1 a do třetí části budou domácí vstupovat s náskokem tří branek
39:54 zbytek třetiny dohrávají na míčku domácí a kontrolují tak své vedení
38:57 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Martin Blažek, asistoval #27 Václav Fučík (4:1)
38:57 Domácí přidávají před koncem druhé třetiny ještě jeden gól a opět navyšují své vedení
37:05 domácí hrají na jistotu a nehrnou se do žádné větší akce
33:29 domácí oslabení ubránili, aniž by obdrželi gól, a nadále vedou o dvě branky
31:29 Vyloučen hráč #33 Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
31:29 přesilovku si zahrají i hosté, kteří se budou snažit stáhnout náskok domácích
30:40 Domácí se snaží rychle odpovědět,ale brankář hostů vyráží míček helmou
29:14 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #6 Lukáš Tomeš, asistoval #5 Jiří Krůšek (3:1)
29:14 Domácím se podařilo ubránit rozehrávku před bránou, ale už ne dohrávku od hostů a ti snižují na rozdíl dvou branek
27:13 Domácí se dostávají do velkých šancí, ale žádná se nedostává až k brankáři hostů
25:20 Prudká střela hostů zblokována domácími obránci
22:19 Zápas probíhá ve svižném tempu
20:00 Po první třetině vyhrávají domácí nejen na počet střel 9:5, ale i na vstřelené branky a to 3:0
18:16 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #10 Martin Blažek (3:0)
18:16 Fučík si nabíhá na střelu a po přihrávce od Blažka vedou domácí už o tři góly
15:48 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík bez asistence (2:0)
15:48 Fučík prokličkoval středem a zvyšuje vedení na rozdíl dvou branek
14:01 hosté opět v plném počtu, domácí přesilovku nevyužili
13:34 hezká střela od Lukáše Zrzavého míří přímo do brankáře hostů
12:02 První přesilovku si dneska zahrají domácí a budou mít šanci navýšit své vedení
12:01 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení
08:39 domácí se dostávají ke střele, která se ale odráží od břevna
07:30 Krásná akce Běhounka s Fučíkem končí neúspěšně
06:42 Hra se přelévá z jedné strany na druhou, ale ani jeden z týmů nemá žádnou větší šanci
04:12 Krásná útočná akce hostů končí mimo branku
01:34 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:0
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #92 Ladislav Běhounek bez asistence (1:0)
01:33 Po chybě hostů v obraně se domácí rychle ujímají vedení