• 58 57:55
    2
    Patrik SVOBODA

TJ Sokol Jaroměř - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4:2
branky: 14. Tomáš Hejzlar, 21. Jakub Kopecký, 36. Dominik Emlar, 56. Jakub Kopecký - 3. Matěj Kodl, 50. Karel Horký; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:4 + David Konečný 5; využití: 2:1; diváků: 97; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 16 - Patrik Zítka 20; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:1
59:59 Komentář trenéra hostí (Radek Križko): Dnes nevyhrál lepší tým. Těšíme se na play-off a pevně věříme, že si nás Jaroměř vybere. Děkujeme.
59:59 Komentář trenéra domácích (Martin Klapka): Tvrdé utkání z kategorie play-off, kterým jsme se protrápili také díky nevyužitým přesilovým hrám. Děkuji divákům za skvělou atmosféru a soupeři přeji šťastnou cestu domů.
59:59 Střely v třetí třetině: hosté - 3, domácí - 6
59:59 Nejlepší hráč týmu hostí: Patrik Zítka, Nejlepší hráč týmu domácích: Vojtěch Výborný
59:55 Poslední střela týmu hostí končí mimo bránu.
59:30 U míčku se drží hráči Jaroměře .
57:55 Vyloučen hráč #93 Patrik Svoboda družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře
57:55 Svoboda fauluje a zhoršuje tím naděje na vyrovnání.
57:40 Trenér hostujícího týmu něco probírá s rozhodčím.
57:00 Králův Dvůr znovu v šesti bez brankáře.
56:15 Hosté chtějí hrát bez brankáře, domácí však získávají míček a gólman se musí vrátit.
55:19 Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
55:19 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Jakub Kopecký, asistoval #29 Dominik Emlar (4:2)
55:19 Krásná zadovka Emlara na Kopeckého před bránu. Kopecký střílí a dává gól.
55:00 Hosté se snaží srovnat, zatím neúspěšně.
51:45 Tvrdý hit na Haška, ten se vzápětí zvedá a hra pokračuje.
51:19 Jaroměř se snaží udržet pro ně pozitivní skóre.
49:53 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #52 Patrik Kovářík (3:2)
49:53 Kombinace hráčů Králova Dvoru vyúsťuje v gól.
49:12 Vyloučen hráč #8 Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
49:11 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, Králův Dvůr se snaží vyrovnat.
49:00 Výborný obranný zákrok Kováříka.
47:19 Hosté v plném počtu.
46:30 Hejzlar v šanci, netrefuje míček.
45:19 Vyloučen hráč #19 Jakub Votava družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za opakované přestupky
45:19 Votava opakovaně fauluje a domácí se dostávají do výhody - hry v šesti.
44:45 U balónku teď domácí.
44:00 Tým hostí se snaží vymyslet akci.
42:50 P. Hofman se snaží sebrat svoji hokejku, ta se ovšem odráží od holí ostatních hráčů a jeho snaha je tak neúspěšná.
42:00 Síť Veinfurterovy svatyně se zavlnila, ovšem střela byla do boku brány, takže skóre zůstává stejné.
40:30 Do první akce se dostává tým hostí, Veinfurter zasahuje a vyráží míček.
40:01 Nožička se po tvrdém střetu z první třetiny vrací do zápasu.
39:59 Střely v druhé třetině: hosté - 4, domácí - 9
39:50 P. Hofman na Kopeckého, ten netrefuje bránu.
39:00 Hostí rozehrávají tahem, míček tak dostávají domácí.
38:40 Po souboji za bránou končí Nožička s Kovaříkem na zemi.
36:30 Na dnešní utkání se do Jaroměřské haly přišlo podívat 97 diváků. Děkujeme!
35:35 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #29 Dominik Emlar, asistoval #9 Vojtěch Výborný (3:1)
35:35 Přesilovou hru využívá Emlar a zvyšuje rozdíl skóre na dvě branky.
34:06 Vyloučen hráč #88 Matěj Kodl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře
34:06 Faul Kodla na Hejzlara je potrestán dvěma minutami na trestné lavici pro Kodla.
33:25 Nožička vytváří šanci před soupeřovou brankou, Haž netrefuje.
31:45 Svoboda se dostává na střed hřiště, Veinfurter připraven.
30:00 Přihrávka přes půl hřiště na Emlara, Zítka zasahuje.
29:00 Výborný se žene na bránu, ale je zastaven obránci hostujícího týmu.
27:55 Znovu Emlar v samostatné akci, gól z toho není.
27:45 Rychlá bekhendová střela Emlara netrefuje bránu.
24:45 Nový míček se dostává téměř na brankovou čáru hostí, obránci ho však vyhazují.
24:30 Už druhý rozšlápnutý balónek.
24:00 Králův Dvůr nahazuje, ale ztrácí míček a Jaroměř se dostává do útoku.
21:24 Domácí tým je v plném počtu.
20:24 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Jakub Kopecký, asistoval #21 Petr Hofman (2:1)
20:24 Jaroměř se dostává do rychlé akce a souhra Kopeckého s P. Hofmanem zajišťuje branku v oslabení.
19:59 Střely v první třetině: hosté - 11, domácí - 9
19:24 Vyloučen hráč #10 Petr Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
19:06 Jaroměř přesilovou hru nevyužívá.
18:15 Výborný zákrok Patrika Zítky, který rychle vystrčil nohu k tyčce a zabránil tak gólu.
17:30 Kotrč střílí, ale netrefuje bránu.
16:30 Jaroměři se podařilo pár přihrávek na polovině soupeře, ovšem znovu ztrácejí míček a Králův Dvůr vyhazuje.
15:50 Týmu hostí se zatím daří držet míček. Jaroměř se nemůže dostat na polovinu soupeře.
14:06 Vyloučen hráč #91 David Konečný družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 5 minuty za hrubost
14:06 Konečný tvrdým nečekaným hitem na Nožičku posílá svůj tým do pětiminutového oslabení.
13:45 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #15 Tomáš Hejzlar, asistoval #10 Petr Hašek (1:1)
13:45 Rychlou kombinací využil tým Jaroměře přesilovou hru a srovnává na 1:1.
13:07 Vyloučen hráč #99 Jan Petrmichl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
12:50 Králův Dvůr se snaží vymyslet akci, zatím se jim to však nedaří.
11:15 Konečný dostal ramenem do obličeje, po chvíli se však zvedá a vše vypadá v pořádku.
10:40 Nebezpečná střela Školy se odráží od pravé tyčky.
08:45 Jaroměř se snaží napadat.
07:00 Hra se zatím přelévá ze strany na stranu.
03:45 Kopecký byl trefen do obličeje, naštěstí se však po chvíli zvedá.
02:58 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 0:1
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #88 Matěj Kodl, asistoval #50 Karel Horký (0:1)
02:58 Po dorážce se týmu hostí podařilo vstřelit první branku utkání.
01:00 První střela hostujícího týmu, Veinfurter však nemusí zasahovat.
00:30 O první akci se pokouší tým hostí.
00:01 Druhou třetinu začínají domácí v početní nevýhodě.
00:01 Po úvodním buly se míčku ujímá tým hostí.
00:00 Line-up týmu domácích: Tomáš Hejzlar, Petr Hašek, Jan Škola, Vojtěch Výborný, Jan Hrobský, Jiří Veinfurter - v bráně.
00:00 Line-up týmu hostí: Michal Nový, Matěj Kodl, Karel Horký, Marek Sluka, Patrik Svoboda, Patrik Zítka - v bráně
00:00 Krásný podvečer dámy a pánové u mobilních obrazovek a u počítačů. Vítáme vás u 18. kola Národní ligy - skupiny západ, ve kterém se střetne domácí tým TJ Sokol Jaroměř proti týmu hostí T.B.C. LUCERN Králův Dvůr.