(Michálek)
  • 60 59:17
    Děčín

Florbal TJ Kobylisy - DDM SANEXCZ Děčín IV 8:6
branky: 6. Michal Starostka, 26. Jakub Zíka, 28. Lukáš Panenka, 42. Michal Starostka, 42. Lukáš Panenka, 47. Lukáš Panenka, 48. Lukáš Panenka, 60. Jan Hrdlička - 4. David Matza, 5. Radek Kužel, 7. Martin Žáček, 9. Radek Kužel, 14. Šimon Pilek, 22. Břetislav Logaj; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Marek Paleček 3, Pavel Dundr 12 - Petr Miško 27; po třetinách: 1:5, 2:1, 5:0
60:01 Komentář trenéra domácích Ondřeje Kočího: 'Omlouvám se divákům za první třetinu, začali jsme hrát až za stavu 1:6 a nakonec jsme to díkybohu otočili.' Komentář trenéra hostí Zdeňka Vážného: 'Dnes jsme konečně předvedli dobrý vstup do utkání. Bohužel jsme nezvládli třetí třetinu a soupeř zaslouženě vyhrál. Příště musíme udržet nasazení po celý zápas. Děkujeme soupeři za zápas a hodně štěstí do zbytku sezony.'
60:00 Střely na branku domácí 15, hosté 6
59:59 Je to tady, tři body zůstávají po heroickém obratu doma!!!
59:52 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 8:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #20 Dalibor Michálek (8:6)
59:52 Bohoušek přidává pojistku do prázdné
59:46 Timeout Florbal TJ Kobylisy
59:35 Domácí zatím kontrolují
59:18 Hosté v pěti bez gólmana
59:17 Timeout DDM SANEXCZ Děčín IV
58:17 Vyloučen hráč #5 Martin Vybíral družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání
50:24 Domácí se ubránili
48:24 Vyloučen hráč #83 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
47:25 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 7:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #16 Jan Hrdlička (7:6)
47:25 Kdo jiný než Pany dokonává báječný obrat z 1:6 na 7:6!!!
46:01 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka bez asistence (6:6)
46:01 Pany hattrick a je srovnáno!!!
44:40 Starostkovu střelu Miško vytlačuje ramenem
43:55 Pany tyčka!
42:44 Bohoušek byl milimetry od vyrovnání
41:28 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #14 Filip Janeba (5:6)
41:28 Tak to je věc! Pany je při chuti a přízemní střelou k tyči snižuje na rozdíl jediného gólu!
41:00 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #30 Michal Starostka, asistoval #8 Šimon Paldus (4:6)
27:35 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #47 Lukáš Panenka, asistoval #3 Ondřej Kočí (3:6)
27:35 Pany vymetává vingl!
25:18 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #29 Jakub Zíka, asistoval #28 Dominik Čejka (2:6)
25:18 Čejdova bravurně z výšky trefená střela se od Zikiče odráží za Miškova záda
23:00 Domácí početní výhodu nevyužili
21:39 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 1:6
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #3 Břetislav Logaj, asistoval #4 Radek Kužel (1:6)
21:39 Hosté ve vlastním oslabení odskakují na rozdíl pěti gólů
21:00 Vyloučen hráč #61 Šimon Pilek družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
20:40 Domácí při signalizovaném vyloučení v šesti
20:10 Domácí vlétli do druhé třetiny s chutí, podaří se jim ještě s výsledkem něco udělat?
20:00 Střely na branku - domácí 8, hosté 9
19:08 Hosté se ubránili
17:08 Vyloučen hráč #11 Zdeněk Vážný družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za vysoká florbalka
16:25 Teď v nadějné šanci Kočák
16:00 Michálek před odkrytou klecí promáchl
14:40 Pany těsně vedle
13:35 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 1:5
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #61 Šimon Pilek, asistoval #5 Martin Vybíral (1:5)
13:35 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Pavel Dundr družstva Florbal TJ Kobylisy
13:35 Hostům tam dnes padá úplně všechno...
08:21 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 1:4
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #4 Radek Kužel, asistoval #11 Zdeněk Vážný (1:4)
08:21 Hosté rychle využívají...
08:07 Vyloučen hráč #30 Michal Starostka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za držení
07:04 Nadějný brejk domácích gólem nekončí
06:22 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 1:3
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #13 Martin Žáček, asistoval #12 David Matza (1:3)
06:22 Další nenápadná akce a další laciná branka v kobyliské bráně
05:56 Domácí ztrátu míčku hosté po brejku nepotrestali
05:29 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #30 Michal Starostka, asistoval #29 Jakub Zíka (1:2)
05:29 Domácí bleskově odpovídají
04:59 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 0:2
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #4 Radek Kužel, asistoval #13 Martin Žáček (0:2)
04:59 Rozehraná standardka končí dalším gólem v domácí síti
03:50 GÓL DDM SANEXCZ Děčín IV! 0:1
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil #12 David Matza bez asistence (0:1)
03:50 Střela z dálky končí Palečkovi za zády
03:05 Mühlbach těsně mimo
02:00 Od začátku sledujeme velmi svižné tempo
00:10 Fanoušci hostí od samého počátku rozpoutávají v hledišti peklo
00:00 Dobrý sobotní podvečer z kobyliské Šatna Areny, kde dnes domácí v další honbě za play off vyzvou tým Děčína