60
  • 60 59:35
    Pelhřimov

Wizards DDM Praha 10 - Spartak Pelhřimov 4:3
branky: 13. Robert Smutný, 25. Martin Lazárek, 28. Jiří Šrámek, 42. Jan Heller - 16. Václav Fučík, 40. Lukáš Zrzavý, 57. Petr Poduška; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:1 + Petr Poduška 5; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 15 - Jakub Kuchař 16; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:1
59:59 Komentář trenéra hostí Petra Zajíčka: Vyrovnané utkání rozhodla bojovnost domácích a naše neproměňování gólových příležitostí. Děkuji divákům a gratuluji domácím.
59:59 Komentář vedoucího domácích Romana Urbanec: Těžké utkání, které mohlo skončit výraznějším rozdíle, ale to bychom museli dávat šance. Překvapivě jsme však nedostali žádnou brankou ve vlastní přesilovce. Děkujeme soupeři, divákům a pořadatelům. Přejeme příjemnou neděli.
59:35 Timeout Spartak Pelhřimov
58:16 Vyloučen hráč #21 Petr Poduška družstva Spartak Pelhřimov na 5 minuty za sekání
57:25 Čekají nás hodně nervózní minuty.
56:44 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #21 Petr Poduška, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (4:3)
56:35 Krob perfektně chytil gól. Ihned ovšem přichází snížení.
55:17 Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:20 Přesilovka přinesla šance až ve svých posledních 10 vteřinách. Obří šance zůstaly nevyužity.
50:23 Přesilovka přináší šanci rozhodnout utkání.
50:15 Vyloučen hráč #9 Marek Švrkala družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za držení
47:16 Fanoušci obou táborů se vložili do zápasu a radí rozhodčímu v jeho soudech.Zároveň vytvářejí atmosféru hodnou NFL,
46:21 Zrzavý měl šanci snížit, ale jeho střela míří vysoko nad.
45:38 Smutný ze středu těsně vedle.
43:50 Hra se na zklidnila, Wizards kontrolují bekuli.
43:06 Pelhřimov hodně otevírá hru a domácí mají šanci na brejky.
41:58 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #25 Karel Smutný (4:2)
41:20 Heller výborně vykoupal v brejku obránce a zavěsil.
41:20 Wizards se snaží podržet balónek, Pelhřimov je ovšem čím dál aktivnější.
39:27 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #19 Lukáš Zrzavý, asistoval #21 Petr Poduška (3:2)
36:43 Hlavní pořadatel Voltr již podruhé zasahuje do zápasu, vytřel opět parádně.
29:42 Šrámek se dostal do zápasu a opět se natlačil do zakončení, tentokráte zachránila obrana. Nejvíc faulovaným hráčem je prozatím Smutný R.
29:00 Šrámek předvedl na palubovce krásného lachtana.
27:57 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #22 Martin Lazárek (3:1)
27:02 Šancí je na každé straně minimum, plno střeleckých pokusů míří na míle od brány.
26:23 Neskutečný reflex Vávry zabránil vyrovnání.
25:14 Šrámek zadrbal v rohu nadějný brejk domácích.
24:05 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #56 Jiří Šrámek (2:1)
21:30 Heller pokračuje ve značkování a trefuje břevno.
19:58 Heller označil jednou střelou obě tyče.
19:02 Ani Šrámkova schovaná střela nekončí gólem.
18:38 Individuální akci zakončuje Zoth nad branku.
16:30 Na hřišti se přiostřuje, sudí nastavili volný metr.
15:18 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #21 Petr Poduška (1:1)
15:04 Po fatálu Mullera skvěle zachraňuje Vávra.
12:25 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #10 Robert Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (1:0)
11:35 Šrámek skákavou střelou nepřekvapil hostující brankáře.
09:57 Robert Smutný zkoušel gólmana překonat svou mužnou hrudí, nevyšlo to.
09:00 Už dlouho se neděje nic zajímavého, k vidění je plno ztrát a nepřesností.
05:24 Individuální akce od pravého mantinelu končí na dobře postaveném Vávrovi.
02:50 Zatím po dvou šancích na obou stranách, vše zastaveno brankářem nebo dobře blokující obranou.
01:30 Šrámek si neproměněné trestné střílení zopakoval také ve hře.
00:54 Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil #56 Jiří Šrámek.